Πόλο

Με Γλυφάδα ξεκινάει στην Α1 πόλο ο ΝΟΡεθύμνου

Στις 10 Οκτωβρίου και η πρεμιέρα των κοριτσιών…


Κόντρα στην ομάδα της Γλυφάδας θα ξεκινήσει της υποχρεώσεις του ο Ναυτικός Όμιλος Ρεθύμνου στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α1 πόλο Γυναικών, στις 10 Οκτωβρίου ενώ εντός έδρας θα αγωνιστεί και την 2η αγωνιστική με αντίπαλο την Βουλιαγμένη.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η Αγωνιστική 10/10/2020
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Γλυφάδα
Βουλιαγμένη-ΝΕ Πατρών
Ολυμπιακός-Εθνικός
Πανιώνιος-Ν.Ο. Λάρισας
ΑΕΚ-Νηρέας Χαλανδρίου

2η Αγωνιστική 17/10/2020
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Βουλιαγμένη
Γλυφάδα-Νηρέας Χαλανδρίου
Ν.Ο. Λάρισας-ΑΕΚ
Εθνικός-Πανιώνιος
ΝΕ Πατρών-Ολυμπιακός

3η Αγωνιστική 21/10/2020
ΑΕΚ-Εθνικός
Νηρέας Χαλανδρίου-Ν.Ο. Λάρισας
Πανιώνιος-ΝΕ Πατρών
Ολυμπιακός-Ν.Ο. Ρεθύμνου
Βουλιαγμένη-Γλυφάδα

4η Αγωνιστική 24/10/2020
ΝΕ Πατρών-ΑΕΚ
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Πανιώνιος
Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
Γλυφάδα-Ν.Ο. Λάρισας
Εθνικός-Νηρέας Χαλανδρίου

5η Αγωνιστική 31/10/2020
Πανιώνιος-Βουλιαγμένη
Ολυμπιακός-Γλυφάδα
Ν.Ο. Λάρισας-Εθνικός
Νηρέας Χαλανδρίου-ΝΕ Πατρών
ΑΕΚ-Ν.Ο. Ρεθύμνου

6η Αγωνιστική 4/11/2020
ΝΕ Πατρών-Ν.Ο. Λάρισας
Γλυφάδα-Εθνικός
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Νηρέας Χαλανδρίου
Βουλιαγμένη-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Πανιώνιος

7η Αγωνιστική 7/11/2020
Εθνικός-ΝΕ Πατρών
Νηρέας Χαλανδρίου-Βουλιαγμένη
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Γλυφάδα
Ν.Ο. Λάρισας-Ν.Ο. Ρεθύμνου

Estrella

8η Αγωνιστική 14/11/2020
Ολυμπιακός-Νηρέας Χαλανδρίου
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Γλυφάδα-ΝΕ Πατρών
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Εθνικός
Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Λάρισας

9η Αγωνιστική 18/11/2020
Νηρέας Χαλανδρίου-Πανιώνιος
Ν.Ο. Λάρισας-Ολυμπιακός
ΝΕ Πατρών-Ν.Ο. Ρεθύμνου
Εθνικός-Βουλιαγμένη
ΑΕΚ-Γλυφάδα

10η Αγωνιστική 21/11/2020
Γλυφάδα-Ν.Ο. Ρεθύμνου
ΝΕ Πατρών-Βουλιαγμένη
Εθνικός-Ολυμπιακός
Ν.Ο. Λάρισας-Πανιώνιος
Νηρέας Χαλανδρίου-ΑΕΚ

11η Αγωνιστική 30/1/2021
Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Ρεθύμνου
Νηρέας Χαλανδρίου-Γλυφάδα
ΑΕΚ-Ν.Ο. Λάρισας
Πανιώνιος-Εθνικός
Ολυμπιακός-ΝΕ Πατρών

12η Αγωνιστική 13/2/2021
Εθνικός-ΑΕΚ
Ν.Ο. Λάρισας-Νηρέας Χαλανδρίου
ΝΕ Πατρών-Πανιώνιος
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Ολυμπιακός
Γλυφάδα-Βουλιαγμένη

13η Αγωνιστική 24/2/2021
ΑΕΚ-ΝΕ Πατρών
Πανιώνιος-Ν.Ο. Ρεθύμνου
Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη
Ν.Ο. Λάρισας-Γλυφάδα
Νηρέας Χαλανδρίου-Εθνικός

14η Αγωνιστική 10/3/2021
Βουλιαγμένη-Πανιώνιος
Γλυφάδα-Ολυμπιακός
Εθνικός-Ν.Ο. Λάρισας
ΝΕ Πατρών-Νηρέας Χαλανδρίου
Ν.Ο. Ρεθύμνου-ΑΕΚ

15η Αγωνιστική 20/3/2021
Ν.Ο. Λάρισας-ΝΕ Πατρών
Εθνικός-Γλυφάδα
Νηρέας Χαλανδρίου-Ν.Ο. Ρεθύμνου
ΑΕΚ-Βουλιαγμένη
Πανιώνιος-Ολυμπιακός

16η Αγωνιστική 31/3/2021
ΝΕ Πατρών-Εθνικός
Βουλιαγμένη-Νηρέας Χαλανδρίου
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Γλυφάδα-Πανιώνιος
Ν.Ο. Ρεθύμνου-Ν.Ο. Λάρισας

17η Αγωνιστική 3/4/2021
Νηρέας Χαλανδρίου-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
ΝΕ Πατρών-Γλυφάδα
Εθνικός-Ν.Ο. Ρεθύμνου
Ν.Ο. Λάρισας-Βουλιαγμένη

18η Αγωνιστική 10/4/2021
Πανιώνιος-Νηρέας Χαλανδρίου
Ολυμπιακός-Ν.Ο. Λάρισας
Ν.Ο. Ρεθύμνου-ΝΕ Πατρών
Βουλιαγμένη-Εθνικός
Γλυφάδα-ΑΕΚ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια