Τοπικό

Σημαντικά παιχνίδια σε κορυφή και… ουρά στην Α1 ΕΠΣΗ

Με τον ΑΟΤ ο Γιούχτας, με τον ΠΑΟΚ ο ΠΑΝΟΜ

Σημαντικά παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΗ

Ο πρωτοπόρος Γιούχτας φιλοξενεί τον ΑΟΤ στις Αρχάνες τη στιγμή που ο ΠΑΝΟΜ υποδέχεται τον ΠΑΟΚ στα Μάλια. Ενδιαφέρον παρουσιάζουν και τα παιχνίδια Κεραυνός - Μινωική και Ρωμανός - Λίντο για την 22η αγωνιστική.

Σήμερα (15:30)

Αλμυρός - ΑΕΚ: Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

Κεραυνός - Μινωική: Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Αύριο (15:30)

Ζαρός - Ελπίδες: Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Φαιστός - Τύλισος: Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)

Ρωμανός - Λίντο: Φερετζάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

ΠΑΝΟΜ - ΠΑΟΚ: Βισκαδούρος Μ., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Μοίρες - Ανθεστίων: Κουναλάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

Γόρτυς - Χερσόνησος: Κρασαγάκης Χ., Καρατζάς Γ., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

Γιούχτας - ΑΟΤ: Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

 

Βαθμολογία

Γιούχτας 57

ΠΑΝΟΜ 46

Μινωική 37

ΑΟΤ 32

Ανθεστίων 32

Μοίρες 31

Ρωμανός 30

Τύλισος 30

Αλμυρός 29

Χερσόνησος 27

ΑΕΚ 24

Ζαρός 24

Γόρτυς 24

Κεραυνός 20

Φαιστός 20

Λίντο 20

ΠΑΟΚ 17

Ελπίδες 3

 

ΓΙΑ ΤΗΝ Α2 ΕΠΣΗ

 

Σήμερα (15:30)

Νέοι Ηροδότου - Αθλόπολις: Αδαμάκης Ζ. Θ., Δασκαλάκης Ι., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Δίας - Ραύκος

Πόρος - ΑΟΚ: Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Αύριο (15:30)

Δωριέας - Τριτωνία: Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Ασήμι - ΟΦΑ: Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Στεφανίδης Σ. (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

ΕΓΟΗ - Νέοι Εργοτέλη: Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Δόξα Γαλιάς - Αγία Βαρβάρα: Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Ηρακλής Νιπ. - Ρούβας: Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

 

ΓΙΑ ΤΗΝ Β1 ΕΠΣΗ:

Σήμερα (15:30)

Μοχός - Εθνικός: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π.

Βόνη - Νέοι Μινωικής: Τοπαλιδης Π., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.

Ομόνοια - Διαγόρας: Περτσελάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.

Σήμερα (18:00)

Ερμής Ατσαλένιου - Χαραυγή: Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Μαντσε Ν.

Αύριο (10:00)

Κανάρια - Δόξα Ηρακλείου: Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.

Αύριο (15:30)

Γαρίπα - Πήγασος: Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Καζόγλου Χ.

ΠΑΟ Γουβών - Ποσειδώνας: Χριστουλάκης Ε., Επιτροπάκη Ε., Βλαχάκης Ε.

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ Β2 ΕΠΣΗ

Σήμερα (15:30)

Ολυμπιακός Μαλ. - Ρόκα: Ζιουτος Κ., Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ.

Πυργιώτισσα - Δειλινά: Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπεκιράκης Ι.

Αύριο (15:30)

Νέοι Αλμυρού - Παλιανή: Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η.

Μαραθώνας - ΟΦΗ 94: Αναβλήθηκε

Μεταξοχώρι - Ασίτες: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πλαίτης Γ., Δρακάκης Α.

Δαμάστα - Άγιος Δημήτριος: Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ.

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ Γ ΕΠΣΗ:

Σήμερα (15:30)

Αναγέννηση Μεσσαράς - Τηγανίτης: Δασκαλάκης Α., Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.

Καπετάν Μιχάλης Κόρακας - Πατούχας: Σαμιωτάκης Ε., Πλαίτης Γ., Βισκαδούρος Α.

Σήμερα  (16:00)

Πηγαϊδάκια - Ίνι: Συναδινάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.

Αύριο (11:00)

Γωνιές - ΠΟΗ: Μοχιανάκης Α., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.

Δαφνές - ΟΦΑΜ: Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.

Αύριο (12:00)

Καμηλάρι - Χείμαρος: Μπαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ.

Αύριο (15:30)

Μαρτινέγκο - Κουνάβοι: Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ., Στέφα Ά.

 

Σχόλια