Αθλητισμός

Οι αθλητικές μεταδόσεις τη ημέρας

Γεμάτο δράση σήμερα το πρόγραμμα

Γεμάτο δράση είναι για σήμερα Σάββατο 30 Οκτωβρίου το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αναμετρήσεις Super League, αλλά και τους αγώνες από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα να τραβάνε τα βλέμματα.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας:

10:45 Eurosport 1
Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων 6 ώρες Μπαχρέιν

ADVERTISING

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Φούλαμ – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD,
ATP 500 Erste Bank Open

ADVERTISING

15:00 Novasports 1HD
Έλτσε – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Ροστόφ Ρωσικό Πρωτάθλημα

ADVERTISING

16:30 Novasports Start
Φράιμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

ADVERTISING

16:30 Novasports 4HD
Ντόρτμουντ – Κολωνία Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Νιούκαστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Γουότφορντ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Άρης – Λαύριο Basket League

17:15 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Οσασούνα La Liga

18:00 Novasports 2HD
Μετς – Σεντ Ετιέν Ligue 1

18:00 ΕΡΤ Sports 2
Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μποαβίστα Liga Portugal

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League

19:30 Novasports 3HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Bundesliga

19:30 Novasports 1HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports Prime
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League

19:45 Novasports 5HD
Χεράκλες – Άγιαξ Eredivisie

20:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός HNC Revolution – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD
UFC 267 Γιαν Μπλάχοβιτς – Γκλόβερ Τεϊξέιρα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Εστορίλ – Μπενφίκα Liga Portugal

21:00 Novasports 4HD
Ντερτόνα – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Τορίνο – Σαμπντόρια Serie A

21:45 Novasports 6HD
Σιντ Τρούιντεν – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD
Ρέντινγκ – Μπόρνμουθ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD
Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές La Liga

23:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal BWIN

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια