Αθλητισμός

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας στο Παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΗ

Όλα είναι έτοιμα για… δράση στο παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΗ και οι ομάδες κινούνται σε ρυθμούς πρεμιέρας, που θα γίνει το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σήμερα ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής, με τα γήπεδα και τις ώρες διεξαγωγής σε όλους τους ομίλους των έξι ηλικιακών γκρουπ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΠΟΑ

ΟΦΗ

12/11/2016

9-10.

5Χ3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΛΙΝΤΟ

12/11/2016

11-12.

6Χ2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

12/11/2016

10-11.

Β' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΑΟΤ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

12/11/2016

12-1.

3x10

ΛΙΝΤΟ

ΠΟΑ

12/11/2016

9-10.

4x9

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

12/11/2016

10-11.

5x8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΦΗ

12/11/2016

11-12.

6x7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

12/11/2016

1-2.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΠΑΟΚ

ΓΟΡΤΥΣ

12/11/2016

12.-1

3x10

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

12/11/2016

10-11.

4x9

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12/11/2016

11-12.

5x8

ΡΕΠΟ

ΜΟΙΡΕΣ

12/11/2016

xxxxx

6x7

ΟΦΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

12/11/2016

1-2.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΑ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΟΑ

12/11/2016

9-10.

3x10

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

12/11/2016

10-11.

4x9

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

12/11/2016

1-2.

5x8

ΕΓΟΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ

12/11/2016

11-12.

6x7

ΟΦΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

12/11/2016

12-1.

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ARENA SPORTS CENTER

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

12/11/2016

12-1.

5Χ3

ΠΟΑ

ΛΙΝΤΟ

12/11/2016

1-2.

6Χ2

ΟΦΗ

ΡΕΠΟ

12/11/2016

xxxx

 Β' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΙΝΤΟ

12/11/2016

12-1.

3x10

ΟΦΗ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

12/11/2016

1-2.

4x9

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

12/11/2016

9-10.

5x8

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ

12/11/2016

11-12.

6x7

ΠΟΑ

ΑΟΤ

12/11/2016

10-11.

Γ1 ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΛΙΝΤΟ

12/11/2016

12-1.

5Χ3

ΡΕΠΟ

ΜΙΝΩΙΚΗ

12/11/2016

xxxxx

6Χ2

ΠΟΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

12/11/2016

1-2.


Γ2 ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

12/11/2016

10-11.

5Χ3

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΟΦΗ

12/11/2016

11-.12

6Χ2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

12/11/2016

9-10.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13/11/2016

11-12.

3Χ8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΛΙΝΤΟ

13/11/2016

9-10.

4Χ7

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΚΑΝΤΙΑ

13/11/2016

12-1.

5Χ6

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΦΑ

13/11/2016

10-11.

Ε' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

 1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

13/11/2016

9-10.

3Χ8

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΟΑ

13/11/2016

10-11.

4Χ7

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

13/11/2016

11-12.

5Χ6

ΓΟΡΤΥΣ

ΑΟΚ

13/11/2016

12-1.

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005
ΓΗΠΕΔΟ LIDO SOCCER

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΑΛΜΥΡΟΣ

13/11/2016

1-2.

3x10

ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ

ΡΕΠΟ

13/11/2016

xxxxx

4x9

ΠΑΟΚ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

13/11/2016

10-11.

5x8

GERARDS-PAPADAKIS

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

13/11/2016

11-12.

6x7

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

13/11/2016

12-1.

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ CANDIA

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΛΙΝΤΟ

ΟΦΗ

13/11/2016

10-11.

5Χ3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΟΑ

13/11/2016

11-12.

6Χ2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

13/11/2016

12-1.

Β1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΠΟΑ

ΑΟΤ

13/11/2016

11-12.

5Χ3

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

13/11/2016

10-11.

6Χ2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΦΗ

13/11/2016

12-1.

Β2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΛΙΝΤΟ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13/11/2016

10-11.

3Χ8

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/11/2016

12-1.

4Χ7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ

13/11/2016

xxxxx

5Χ6

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

13/11/2016

11-12.

Γ1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΑΝΤΙΑ

13/11/2016

1-2.

5Χ3

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

13/11/2016

12-1.

6Χ2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΦΑΙΣΤΟΣ

13/11/2016

11-12.

Γ2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠ. Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ

ΜΟΙΡΕΣ

13/11/2016

1-2.

5Χ3

ΛΙΝΤΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

13/11/2016

11-12.

6Χ2

ΟΦΗ ΧΕΡ/ΣΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

13/11/2016

12-1.

Δ1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΠΟΑ

ΟΦΑ

13/11/2016

1-2.

5Χ3

ΑΜΝΙΣΟΣ

ΓΑΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13/11/2016

11-12.

6Χ2

ΑΓ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΟΡΤΥΣ

13/11/2016

12-1.

Δ2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

13/11/2016

10-11.

3Χ8

ΖΑΡΟΣ

ΟΦΗ ΧΕΡΟΣΝΗΣΟΥ

13/11/2016

11-12.

4Χ7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΙΝΤΟ

13/11/2016

9-10.

5Χ6

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

13/11/2016

12-1.

Ε' ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΟΦΗ

ΑΟΚ

13/11/2016

11-12.

3Χ8

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΠΟΑ

13/11/2016

10-11.

4Χ7

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΛΙΝΤΟ

13/11/2016

9-10.

5Χ6

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

GERARS-PAPADAKIS

13/11/2016

12-1.

Α' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009
ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

13/11/2016

11-12.

5Χ3

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

ΛΙΝΤΟ

13/11/2016

12-1.

6Χ2

ΠΟΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

13/11/2016

10-11.

Β' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009
ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1x2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

13/11/2016

11-12.

3x10

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

13/11/2016

1-2.

4x9

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΠΟΑ

13/11/2016

9-10.

5x8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΟΤ

13/11/2016

12-1.

6x7

ΛΙΝΤΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13/11/2016

10-11.

Γ' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009
ΓΗΠΕΔΟ SPORT POINT

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΟΦΑ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

13/11/2016

12-1.

3Χ8

ΟΦΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/11/2016

9-10.

4Χ7

ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

13/11/2016

10-11.

5Χ6

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ

13/11/2016

11-12.

Δ' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009
ΓΗΠΕΔΟ SPORT POINT

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

ΛΙΝΤΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

13/11/2016

9-10.

3Χ8

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΦΗ

13/11/2016

10-11.

4Χ7

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΠΟΑ

13/11/2016

12-1.

5Χ6

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

13/11/2016

11-12.

E' ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009
ΓΗΠΕΔΟ LIDO SOCCER

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

1Χ2

GERARDS-PAPADAKIS

ΑΛΜΥΡΟΣ

13/11/2016

10-11.

3Χ8

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ

13/11/2016

1-2.

4Χ7

ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ

ΚΟΡΑΚΑΣ

13/11/2016

12-1.

5Χ6

ΠΟΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

13/11/2016

11-12.

A' ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011
ΓΗΠΕΔΟ CANDIA

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΠΟΑ

13/11/2016

11-12.

5Χ3

ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

13/11/2016

12-1.

6Χ2

ΛΙΝΤΟ

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

13/11/2016

10-11.

B' ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011
ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO

1η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

4Χ1

     ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ

13/11/2016

10-11.

5Χ3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

13/11/2016

11-12.

6Χ2

ΠΟΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

13/11/2016

12-1.

Σχόλια