Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές και τους βοηθούς που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της Football League.
Η ΕΠΟ όρισε τους ρέφερι και τους βοηθούς για τα παιχνίδια της 22ης αγωνιστικής, στα ματς που ξεκινούν την Παρασκευή (13/3) και ολοκληρώνονται την Κυριακή (15/3).
Οι δύο κρητικές ομάδες αγωνίζονται την Κυριακή. Ο ΑΟΧ υποδέχεται στις 15:00 τον Ηρακλή Ψαχνών και διαιτητής θα είανι ο Ζαραβίνος του συνδέσμου Αθηνών.
Η Επισκοπή υποδέχεται την ίδια ημέρα στις 14:45 την Καλλιθέα σ' ένα ματς που θα διευθύνει ο Μολιχιτούδης του συνδέσμου Μακεδονίας.
Νότιος όμιλος
Σάββατο 14/3
15.00: Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός (Γήπεδο «Γ. Καμάρας)
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Κουλούδης (Λέσβου)
Κυριακή 15/3
14.45: Επισκοπή - Καλλιθέα (Δημ. Γήπεδο Γάλλου)
Διαιτητής: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ, Λάμπρου (Αν. Αττικής)
4ος: Ντοκάκης (Χανίων)
15.00: Παναχαϊκή - Άλιμος (Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Διαιτητής: Χ. Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Τζαφόλιας (Αν. Αττικής), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Σελίμος (Λακωνίας)
15.00: ΑΟ Χανιά - Ηρακλής Ψαχνών (Δημ. Γήπεδο Μάλεμε)
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γιαννουγλίδης, Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
18.00: Φωστήρας - ΑΕΚ (Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Βόρειος όμιλος
Παρασκευή 13/3
15.00: Ζάκυνθος - Ηρακλής (Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
18.00: Τύρναβος - Λαμία (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)
Κυριακή 15/3
15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Αιγινιακός (ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων 1926 (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νικολαδός, Δόσης (Αθηνών)
4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
15.00: Εθνικός Σερρών - Αγροτικός Αστέρας (Δημ. Γήπεδο Σερρών)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)
15.00: Φωκικός - ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Άμιφσσας)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Ρεπό: Πιερικός