ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΚΑΣΚ

Στην Αθήνα οι ομάδες του Αναπτυξιακού της ΕΚΑΣΚ για την Α' φάση του Ενωσιακού πρωταθλήματος

Μπάσκετ
Στην Αθήνα οι ομάδες του Αναπτυξιακού της ΕΚΑΣΚ για την Α' φάση του Ενωσιακού πρωταθλήματος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Στην Αθήνα θα μεταβούν σήμερα οι ομάδες του Αναπτυξιακού της ΕΚΑΣΚ, για να πάρουν μέρος στους τελευταίους αγώνες της Α' φάσης του Ενωσιακού πρωταθλήματος, που διοργανώνει η ΕΟΚ.

Και οι 3 ομάδες της Ένωσης, έχουν σοβαρές πιθανότητες να βρεθούν στους τελικούς των πρωταθλημάτων.

Οι αθλητές και οι αθλήτριες της ΕΚΑΣΚ είναι:

Κορίτσια
Παναγιωτάκη Ειρήνη (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ)
Μακράκη Κωνσταντίνα (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ)
Ξενάκη Ειρήνη (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Αλεξάκη Γεωργία (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Τρούλη Βαλέρια (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
Μελιδονιώτη Σοφία (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
Παπαδάκου Λουκία (ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
Περβολιανάκη Ευαγγελία (ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)


Αγόρια 2009
Πιταροκοίλης Περικλής (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑ)
Βόντας Γεράσιμος (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
Σαλιβουράκης Δημήτριος (ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ)
Παπαλιονάκης Εμμανουήλ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ)
Μελιδονιώτης Άγγελος (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
Μιχελιδάκης Ιωάννης (ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Βαρδάκης Ανδρέας (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
Κωστάκης Μάριος-Ζαχαρίας (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
Φουκαράκης Αριστείδης (ΗΡΑΚΛΕΙΟΝ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ & ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ)
Παπαχρήστου Άγγελος (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ)
Πατεράκης Ιωάννης (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΚ)
Καριώτης Μάριος (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΚ)


Αγόρια 2008
Σταμούλος Δημήτριος (Γ.Α.Σ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ)
Κριτσωτάκης Άγγελος (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ)
Λογοθέτης Στυλιανός (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ)
Ροδομαγουλάκης Γεώργιος (Α.Ο ΚΥΔΩΝ)
Φραγκόπουλος Ελευθέριος (Α.Ο ΚΥΔΩΝ)
Κρητικάκης Γεώργιος (ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ)
Δουγαλής Σταύρος (Α.Ο.Κ ΧΑΝΙΩΝ)
Τουρτούλι Άντριαν (ΟΦΗ)

Ηλιάκης Ανδρέας (Ο.Α ΧΑΝΙΩΝ)
Παπαηλιάκης Γεώργιος (ΑΠΜ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣΚΗΣΗ)
Βιτωράκης Βασίλειος (ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ)
Ξανθάκης Αντώνιος (Γ.Σ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ)

Οι αγώνες που θα λάβουν μέρος είναι:


ΚΓ Κερατέας «Ιωάννης Μέγγουλης» | 24.02.2024, 16:15  ΕΣΚΑΣΕ–ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 Αγοριών)
ΚΓ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 24.02.2024, 18:45 ΕΣΚΑΣΕ–ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 & U16 Κοριτσιών)
ΚΓ Κερατέας «Ιωάννης Μέγγουλης» | 24.02.2024, 18:00 ΕΣΚΑΣΕ–ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U16 Αγοριών)
ΚΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «Π.ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ» (Σιταποθήκες) | 25.02.2024, 12:00 ΕΣΚΑΣΚ/ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ–ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 Αγοριών)
ΚΓ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 25.02.2024, 13:30 ΕΣΚΑΣΚ/ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ/ΕΣΚΑΗ–ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U15 & U16 Κοριτσιών)
ΚΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ» (Ιχθυόσκαλας) | 25.02.2024, 14:00 ΕΣΚΑΣΚ/ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ–ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ (U16 Αγοριών)

Συνοδοί
Υπεύθυνος Αναπτυξιακού προγράμματος Αγοριών ΕΚΑΣΚ: κ. Χιωτάκης Γιώργος
Προπονητής Αναπτυξιακού: κ. Πετράκης Μιχάλης
Προπονητής Αναπτυξιακού: κ. Κομποδιέτας Κώστας
 

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr στο Google News