καμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αθλητισμός
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

Πλήρη δράση από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και αγώνες της Basket League περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night Σονγκ Γιαντόνγκ – Κρις Γκουτιέρεζ

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάντερλαντ – Γουέστ Μπρομ Championship

14:30 Novasports Premier League Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ Premier League

15:00 Novasports 1HD Αλαβές – Λας Πάλμας LaLiga

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Premier Padel Tour Ημιτελικός Γυναικών, Μιλάνο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ελλάς Βερόνα – Λάτσιο Serie A

16:00 ΕΡΤ Sports 1 Κολοσσός H Hotels – Προμηθέας Basket League

16:30 Novasports Extra 1 Χάιντενχαϊμ – Ντάρμσταντ Bundesliga

16:30 Novasports Start Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD ΚΠΡ – Χαλ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Καρσίγιακα – Γαλατασαράι Turkish Basketball Super League

17:00 Novasports News Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπρέντφορντ Premier League

17:00 Novasports 4HD Μπράιτον – Μπέρνλι Premier League

17:00 Novasports 2HD Γουλβς – Νότιγχαμ Φόρεστ Premier League

17:00 Novasports Premier League Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ Premier League

17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga

17:15 ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – Λαύριο Megabolt Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Premier Padel Tour Ημιτελικός Ανδρών, Μιλάνο

18:00 Novasports Extra 2 Ρεν – Μονακό Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΠΟΕΛ – ΑΕΖΖακακίουΠαγκύπριοΠρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Μίλαν Serie A

19:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Λειψία Bundesliga

19:30 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Σοθιεδάδ LaLiga

19:30 Novasports Premier League Άστον Βίλα – Άρσεναλ Premier League

19:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

20:15 ΕΡΤ3 ΑΕΚ betsson – Μαρούσι Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βενέτσια – Σκαφάτι Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 5HD Όσναμπρικ – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Ουντινέζε Serie A

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Σεβίλλη LaLiga

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Κάζα Πία Liga Portugal

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr στο Google News