Κολύμβηση

Έγινε και η κολύμβηση στις ΑθλοΠΑΙΔΕΙΕΣ Γυμνασίων

Στους αγώνες συμμετείχαν 210 μαθητές/τριες από 20 Σχολεία…

Με την Κολύμβηση ολοκληρώθηκαν οι Αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Γυμνασίων. Μετά το Στίβο, το Ποδόσφαιρο, το Βόλεϊ , το Μπάσκετ την περασμένη Τρίτη πραγματοποιήθηκαν στο Κολυμβητήριο του ΕΑΚΗ στο Λίντο οι αγώνες Κολύμβησης Γυμνασίων. Συμμετείχαν και αγωνίστηκαν 210 μαθητές/τριες από 20 σχολεία της ΔΔΕ Ηρακλείου. Συμμετείχαν τα Γυμνάσια :1ο, 2ο,3ο, 4ο, 5ο, 6ο, 7ο, 8ο , 10ο, 13ο, Αρκαλοχωρίου , Επισκοπής, Μαλλίων, Μουσικό, Γαζίου, Γουβών, Αρχανών, Ν. Αλικαρνασού, Πρότυπο , Ευρωπαϊκό.
Οι Υπεύθυνοι ΦΑΣΧΑ ΔΔΕ Ηρακλείου Ι. Νηστικάκης και Ι. Δημόπουλος συγχαίρουν τα σχολεία που συμμετείχαν και ιδιαίτερα τους μαθητές και τις μαθήτριες για την αγωνιστικότητά τους και εύχονται Καλή επιτυχία στις εξετάσεις τους!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

50 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 25΄΄85
2η ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 27΄΄01
3η ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 27΄΄29

100 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 58΄΄46
2η ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 1΄00΄΄53
3η ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝ 1΄02΄΄60

100 Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΔΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝ 1΄15΄΄83
2η ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝ Ν ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 1΄16΄΄37
3η ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚ 1΄19΄΄50

100 Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄01΄΄98
2η ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 1΄05΄΄76
3η ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄06΄΄14

200 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄57΄΄36
2η ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 2΄16΄΄35
3η ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚ 2΄27΄΄11

200 Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 2΄39΄΄14
2η ΔΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚ 2΄47΄΄52
3η ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚ 2΄48΄΄52

200 Μ ΜΙΚΤΗ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4οΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 2΄23΄΄50
2η ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΥΜΝ Ν ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 2΄29΄΄34
3η ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝ 2΄38΄΄22


400 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ ΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 4΄34΄΄73
2η ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 4΄45΄΄21
3η ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 5΄06΄΄93

800 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 9΄31΄΄00
2η ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝ Ν ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 9΄43΄΄20
3η ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝ Ν ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 9΄51΄΄69

4Χ50 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΙΚΤΗ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ - ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ - 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄47΄΄28
ΑΓΑΠΗΤΟΣ - ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ
2η ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ - ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 1΄49΄΄98
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
3η ΠΑΤΟΥΝΑΣ - ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ - ΓΥΜΝ Ν ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 1΄52΄΄43
ΣΕΚΕΡΗ - ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ

50 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ 2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 28΄΄99
2η ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 31΄΄20
3η ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 31΄΄23

100 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝ Ν ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 1΄04΄΄58
2η ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 13ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄08΄΄29
3η ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄08΄΄41

100 Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝ 1΄17΄΄76
2η ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΥΜ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡ 1΄21΄΄37
3η ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ 2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄24΄΄77

100 Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 10ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄06΄΄90
2η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄09΄΄02
3η ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄12΄΄09

100 Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 1΄15΄΄46
2η ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 8ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄20΄΄72
3η ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 7ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 1΄49΄΄34

200 Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 2΄51΄΄35
2η ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 3΄09΄΄51
3η ΧΟΤΖΑ ΝΤΕΑ 3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 3΄12΄΄40

200 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 2΄18΄΄88
2η ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 2΄45΄΄00
3η ΔΙΓΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 2΄52΄΄23


200 Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 2΄22΄΄62


400 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΓΓΕΛΙΑ 13ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 4΄56΄΄84
2η ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 10ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 5΄13΄΄29
3η ΜΑΡΗ ΘΕΑΝΟ 2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 5΄20΄΄93

800 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1η ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝ ΓΑΖΙΟΥ 10΄16΄΄16
2η ΦΩΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝ 10΄28΄΄76
3η ΧΑΧΛΙΟΥΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 8ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ 10΄29΄΄55

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια