Κολύμβηση

Εξαιρετικές επιδόσεις για τους «Αργοναύτες»

Οι αθλητές του προαγωνιστικού συμμετείχαν στην ημερίδα του Ωρίωνα

Πολύ καλή παρουσία είχαν οι ταλαντούχοι κολυμβητές του Ωρίωνα στην ημερίδα που έγινε το Σαββατοκύριακο.

Διοργανώθηκε στο Ηράκλειο από τον Ωρίωνα το Σαββατοκύριακο που πέρασε με τους αθλητές του προαγωνιστικού να επιβεβαιώνουν την εξέλιξη τους.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

50m EΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32.00

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40.52

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ 48.08

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 37.82

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 45.40

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 53.34

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  47.77

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 42.65

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 43.20

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  51.17

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  1:05.36

 

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  1:11.38

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:33.26

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:12.59

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:21.91

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:24.40

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:28.77

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:01.90

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:18.49

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:34.93

ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:33.84

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 1:37.43

 

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:26.75

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:12.36

 

50m ΥΠΤΙΟ

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 45.93

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54.23

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 40.42

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 46.18

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 55.10

ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 56.62

ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45.66

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  51.75

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  53.25

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:02.33

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  1:02.96

100m ΥΠΤΙΟ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1:20.34

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:44.22

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  1:29.39

200m ΥΠΤΙΟ

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 3:10.12

 

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 36.67

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  45.91

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ 56.26

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37.96

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  46.28

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:20.81

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:49.81

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  41.99

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 1:02.75

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 53.67

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ 56.45

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 45.32

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 54.16

ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1:06.40

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1:03.19

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:08.09

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:33.29

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:30.40

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:58.39

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 2:13.50

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:50.19

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3:11.94

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  3:00.79

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  3:33.14

Σχόλια