Κολύμβηση

Η παρουσία των Αργοναυτών στην ημερίδα προαγωνιστικών κατηγορίων

Η πρώτη διασυλλογική ημερίδα, προαγωνιστικών κατηγοριών, πραγματοποιήθηκε στο Ηράκλειο, το Σάββατο 8 Δεκεμβρίου, με διοργανωτή Α.Ο. Τρίτων Ηρακλείου.

Οι μικροί κολυμβητές-τριες των Αργοναυτών τα πήγαν εξαιρετικά και έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό, στους πρώτους αγώνες της χρονιάς.


Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής.

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

50m ελεύθερο 33:08

100m ελεύθερο 1:12:71

200m ελεύθερο 2:43:03

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50 m ελεύθερο 38:28

50m πεταλούδα 45:45

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

50m ελεύθερο 39:47

100m ελεύθερο 1:34:31

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50m ελεύθερο 40:27

100 m πρόσθιο 1:57:86

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50m ελεύθερο 43:28

100m ελεύθερο 1:36:63

50 m πρόσθιο 1:00:81

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

50m ελεύθερο 43:85

100m ελεύθερο 1:34:65

50 m πρόσθιο 55:54

ΤΣΕΚΑΪ ΣΤΙΒΕΝ

50m ελεύθερο 45:34

100m ελεύθερο 1:46:83

50 m πρόσθιο 1:00:76

ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

50m ελεύθερο 52:84

50 m ύπτιο 56:33

ΔΑΜΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

50m ελεύθερο 52:99

50 m ύπτιο 1:00:28

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

50m ελεύθερο 57:03

50 m ύπτιο 1:04:77

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ

50m ελεύθερο 40:66

100m ελεύθερο 1:30:55

100m ύπτιο 1:50:33

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

50m ελεύθερο 40:79

200m ελεύθερο 3:08:63

200 m πρόσθιο 3:29:74

200m μικτή ατομική 3:29:74

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

50m ελεύθερο 43:00

50m πεταλούδα 53:83

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

50m ελεύθερο 49:79

ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

50m ελεύθερο 56:45

50 m ύπτιο 1:09:20

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100m ελεύθερο 1:28:22

200m ελεύθερο 3:17:97

50 m πρόσθιο 58:09

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

200m ελεύθερο 3:22:97

100 m πρόσθιο 1:57:16

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50 m ύπτιο 50:56

100m ύπτιο 1:48:99

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

50 m ύπτιο 42:63

100m ύπτιο 1:31:13

200m ύπτιο 3:14:63

ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΥΔΟΞΙΑ

50 m ύπτιο 1:01:92

50 m πρόσθιο 1:12:76

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

100m ύπτιο 1:24:83

200m μικτή ατομική 3:04:52


ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

100m ύπτιο 1:58:21

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΕΡΙΝΑ

50m πεταλούδα 43:61

200 m πρόσθιο 3:21:12

200m μικτή ατομική 3:21:12

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

50m πεταλούδα 52:26

50 m πρόσθιο 55:68

100 m πρόσθιο 2:00:61

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

50 m πρόσθιο 41:93

100m πρόσθιο 1:31:16

200m πρόσθιο 3:15:46

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

50 m πρόσθιο 56:26

Ο σύλλογος συγχαίρει  όλα τα παιδιά για την προσπάθειά τους και την προπονήτρια του προαγωνιστικού τμήματος Γαρίνη Φανή.

Σχόλια