Κολύμβηση

Συλλογή 22 μεταλλίων οι «Αργοναύτες» στα Χανιά

Με 22 μετάλλια (7 χρυσά, 9 ασημένια και 6 χάλκινα) επέστρεψαν στη βάση τους οι «Αργοναύτες» μετά τους θερινούς αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών Περιφέρειας Κρήτης –Ρόδου, που έγιναν το περασμένο σαββατοκύριακο στα Χανιά.  

Η εξαιρετική παρουσία των αθλητών των "Αργοναυτών", απέδειξε για ακόμα μια φορά, ότι η αγάπη για το άθλημα και η σκληρή δουλειά, πάντα ανταμείβονται. Τα αποτελέσματα του προαγωνιστικού:

 

ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

 

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ος 50m πρόσθιο - 37:97

1ος 200m πρόσθιο – 2:50:78

 

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ος 100m ελεύθερο - 01:09.06

2ος 200m ελεύθερο - 02:30.22 2

5ος 50m ελεύθερο – 32:10

 

ΦΑΡΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     

5ος 100m πεταλούδα – 1:34:11

6ος 50m πεταλούδα - 39.01

8ος 200m μικτή ατομική -  3:08.51

 

ΚΟΛΟΒΟΣ ΣΟΦΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  

16ος 100m πρόσθιο - 01:55.14

24ος 50m ελεύθερο -42:42

27ος 100m ελεύθερο – 1:34:82

 

ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

8ος 200m ελεύθερο - 02:47.65

12ος 100m ελεύθερο – 1:23:04

15ος 50m ελεύθερο – 36:30

 

ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13ος 200m ελεύθερο – 3:06:47

15ος 50m ελεύθερο - 37:12

16ος 100m ελεύθερο -  1:25:07

 

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

13ος 100m ύπτιο -  1:51.25

23ος 50m ελεύθερο - 41:27

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

15ος 100m ύπτιο - 1:58.96

29ος 50m ελεύθερο – 44:32   

 

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 

30ςς 100m ελεύθερο – 2:03:71

16ος 100m ύπτιο -  2:05.73

 

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

9ος 200m ελεύθερο - 02:51.71

5ος 400m ελεύθερο – 6:05:85

5ος 800m ελεύθερο – 12:22:40

 

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

12ος 50m πρόσθιο 59.15

19ος 100m πρόσθιο - 2:15.43

 

ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   

14ος 50m πρόσθιο - 1:11.38

20ος 100m πρόσθιο - 2:24.38

 

ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ

 

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    

3ος 50m πρόσθιο  - 41.98

2ος 100m πρόσθιο - 1:32:51

2ος 200m πρόσθιο – 3:12:19

 

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

2ος 100m πεταλούδα 1:26:10

3ος 200m μικτή ατομική - 3:01.81

4ος 200m ύπτιο 2:59:52 

 

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8ος 50m ελεύθερο – 35:42    

10ος 100m ελεύθερο – 1:19:76

 

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    

12ος 50m ελεύθερο – 37:16

13ος 50m πρόσθιο 56.37 13

22ος 100m ελεύθερο – 1:32:79

 

ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6ος 50m πεταλούδα - 42.51

8ος 200m ελεύθερο -03:04.22

14ος 100m ελεύθερο – 1:25:32

 

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12ος 200m ελεύθερο – 3:13:85

13ος 50m πεταλούδα  - 51.66

5ος 100m πεταλούδα - 1:49.14

 

ΚΟΛΙΑΔΕΛΗΣ ΕΦΡΑΙΜ

10ος 50m ύπτιο - 42.52

8ος 100m ύπτιο - 1:30.15

10ος 200m ύπτιο – 3:11:54

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ    

13ος 100m πρόσθιο 2:22.34

19ος 50m πρόσθιο - 1:06.95

 

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

 

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

6ος 50m πεταλούδα 1:00:15

15ος 50m ελεύθερο – 41:78

 

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ

11ος 100m πρόσθιο 2:12.37

28Ος 50m ελεύθερο – 47:99

 

ΔΑΜΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

16ος 50m ύπτιο - 57.61

39ος 50m ελεύθερο 53:27

 

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15ος 100m ελεύθερο -1:34:51

6ος 200m ελεύθερο - 03:24.31

 

ΠΕΠΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

11ος 100m ύπτιο -  1:58.40

12ος 50m ύπτιο – 53:12

 

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   

7ος 50m πρόσθιο 53.21

9ος 100m πρόσθιο 1:56:52

 

ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

 

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    

1ος 50m ελεύθερο – 34:39

1ος 50m ύπτιο -  38.33

 

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

3ος 50m ελεύθερο – 40:03  

13ος 100m ελεύθερο - 01:39.65

 

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19ος 50m ελεύθερο – 44:35

15ος 50m πρόσθιο  - 1:00.47

 

ΚΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21ος 50m ελεύθερο 44:74

12ος 50m ύπτιο -  50.56

 

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26ος 50m ελεύθερο – 46:27

16ος 50m ύπτιο -  52.68

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

39ος 50m ελεύθερο – 49:34

24ος 100m ελεύθερο – 1:53:55

 

ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

45ος 50m ελεύθερο – 55:80

32ος 50m ύπτιο -  1:02.46

 

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

50ος 50m ελεύθερο – 58:08

31ος 50m ύπτιο -  01:02.14

 

ΨΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

58ος 50m ελεύθερο - 1:09:29

39ος 50m ύπτιο -  1:14.39

 

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    

2ος 100m ελεύθερο - 01:26.95

3ος 50m πεταλούδα - 45.44

 

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

19ος 100m ελεύθερο - 01:45.48

17ος 50m πρόσθιοι  - 1:02.58

 

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10ος 50m πρόσθιο - 55.25

13ος 50m ύπτιο -  51.26

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

 

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ    

2η 100m ελεύθερο – 1:09:52

1η 200m ελεύθερο - 02:31.22

1η 400m ελεύθερο – 5:16:3

 

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

4η 200m ύπτιο – 3:07:68

5η 100m ύπτιο -  01:28.01

6η 50m ύπτιο - 42.18

 

ΛΙΑΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

17η 50m ελεύθερο – 44:14

18η 100m ύπτιο -  1:59.74

21η 100m πρόσθιο - 2:07.56

 

ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

22η 50m ελεύθερο – 55:29

 

ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    

7η 50m πεταλούδα - 45.21

 

ΔΑΤΣΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

21η 50m πρόσθιο - 1:14:22

26η 100m πρόσθιο - 2:49.55

 

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

11η 200m πρόσθιο 3:37:63

12η 50m πρόσθιο 49.44

16η 100m πρόσθιο  1:46:66

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ

 

ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

16η 50m ελεύθερο – 42:85 

21η 100m ελεύθερο – 1:40:00

21η 50m πρόσθιο 57.76

 

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ

18η 50m ελεύθερο  - 43.03

19ξ 100m ελεύθερο – 1:38:96

 

ΚΙΟΥΠΑΚΗ ΑΛΚΥΩΝΗ

23η 100m ελεύθερο - 01:43.41

26η 50m ελεύθερο – 44:98

 

ΚΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ    

22η 100m ύπτιο - 2:14.56

30η  50m ελεύθερο – 54:67

 

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   

5η 200m μικτή ατομική - 3:34.19

6η  50m πεταλούδα – 44:48

7η 100m πεταλούδα 1:42.72

 

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

10η 100m πρόσθιο – 1:49:72

11η 200m πρόσθιο – 3:49:39

15η 50m πρόσθιο - 53.08

 

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

14η 50m ύπτιο -  47.63

16η 100m ύπτιο – 1:48:15

9η 200m ύπτιο – 3:45:29

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 

1η 100m πρόσθιο – 1:45:86

2η 50m πρόσθιο - 47.91

 

ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

15Η 50m πρόσθιο – 59:24

20η 50m ελεύθερο – 49:30

 

ΚΟΥΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

19η 100m ύπτιο - 2:22.08

25η 50m ελεύθερο – 58:03

 

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    

11η 100m πρόσθιο - 2:03.25

   

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

 

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ

11η 100m ελεύθερο - 01:39.34

15η 50m ελεύθερο 42:87

 

ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

35η 50m ελεύθερο – 48:73

27η 50m ύπτιο -  56.58

 

ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ    

53η 50m ελεύθερο – 1:02:66

41η 50m ύπτιο -  1:12.07

 

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

8η 50m ύπτιο - 50.03

10η 50m ελεύθερο – 41:81

 

ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4η 50m πρόσθιο - 52.85

12η 100m ελεύθερο -  01:40.28

 

ΣΚΥΤΑΛΕΣ

 

1η θέση για τα αγόρια 9 ετών στα 4 x 50m ελεύθερο με χρόνο 02:37.75 με τους

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   

ΚΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

 

2η θέση για τα αγόρια 12 ετών στα 4 x 100m μικτή ομαδική με χρόνο 05:35.83 με τους

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

ΦΑΡΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   

 

3η θέση για τα αγόρια 11 ετών στα 4 x 100m μικτή ατομική με χρόνο 5:47.93 με τους

ΚΟΛΙΑΔΕΛΗΣ ΕΦΡΑΙΜ   

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

 

3η θέση για τα αγόρια 12 ετών στα 4 x 100m ελεύθερο με χρόνο 04:52.53 με τους

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   

ΦΑΡΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

 

3η θέση για τα αγόρια 9 ετών στα 4 x 50m μικτή ομαδική με χρόνο 3:06:86 με τους

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

 

5η θέση για τα αγόρια 11 ετών στα 4x 100m ελεύθερο με χρόνο 5:15.19 με τους

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

ΚΟΛΙΑΔΕΛΗΣ ΕΦΡΑΙΜ   

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  

 

5η θέση για τα κορίτσια 11 ετών στα 4 x 100m μικτή ατομική με χρόνο 7:09.65 με τις

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ   

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   

ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   

 

7η θέση για τα κορίτσια 11 ετών στα 4 x 100m ελεύθερο με χρόνο 6:24.69 με τις

ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ   

ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   

ΚΙΟΥΠΑΚΗ ΑΛΚΥΩΝΗ   

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   

 

9η θέση για τα αγόρια 10 ετών στα 4 x 50m ελεύθερο με χρόνο 02:56.30 με τους

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ    

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ    

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

9η θέση για τα αγόρια 10 ετών στα 4 x 50m μικτή ομαδική με χρόνο 3:29:87 με τους

ΠΕΠΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ    

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    

 

Μετά το πέρας των θερινών αγώνων προαγωνιστικών στα Χανιά, πραγματοποιήθηκε και η τελευταία ημερίδα ορίων για τα αγωνιστικά τμήματα πριν τους θερινούς αγώνες που θα γίνουν σε Βόλο και Θεσσαλονίκη. Πολλά όρια για τους αθλητές των Αργοναυτών και πολύ καλές επιδόσεις. Τα αποτελέσματα του αγωνιστικού τμήματος έχουν ως εξής.

 

50m EΛΕΥΘΕΡΟ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ  ΑΝΟΓ 00:24.78

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΟΓ 00:25.72

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ  ΑΝΟΓ 00:55.91

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΝΟΓ 00:59.35

 

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΟΓ 02:02.56

 

50m ΥΠΤΙΟ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΟΓ 00:27.02

 

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΟΓ 00:26.75

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΟΓ 00:28.19

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΟΓ 01:02.14

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ  ΑΝΟΓ 00:34.30

 

50m EΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  00:29.05

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ 00:30.07

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:30.73

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:33.05

 

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 01:02.83

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ 01:06.11

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 01:07.27

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:08.36

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 20 01:09.40

 

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:33.73

 

800m EΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:07.72

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 10:12.40

 

50m ΥΠΤΙΟ

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:36.01

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:37.31

 

100m ΥΠΤΙΟ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:14.73

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 01:18.31

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:19.45

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:21.06

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 01:21.90

 

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ 00:32.56

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:33.91

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:36.25

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:37.69

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:06.36

ΓΙΑΟΥΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 01:09.91

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΣΟΥΜΕΛΑ 01:16.99

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 01:22.01

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:28.98 

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 00:37.36

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 00:39.82

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:41.81

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 00:42.81

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 01:20.80

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 01:27.21

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 01:27.88

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:30.78

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 02:52.73

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 03:14.12

 

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:31.28

ΓΙΑΟΥΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 02:32.00

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:44.17

 

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:19.94

ΓΙΑΟΥΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 05:23.84

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 05:43.92

 

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 19:20.16

 

Οι «Αργοναύτες» συγχαίρουν όλα τα παιδιά, τους προπονητές του προαγωνιστικού, Φανή Γαρίνη και Ανδρεαδάκη Βασίλη και τον προπονητή του αγωνιστικού τμήματος Φίλικα Κώστα. Εύχονται καλή επιτυχία στους μικρούς αθλητές που θα λάβουν μέρος στους Πανελλήνιους αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών που θα γίνουν στην Αθήνα στις 22-24 Ιουνίου, όπως  και σε όλα τα παιδιά του αγωνιστικού τμήματος, που κατάφεραν με τις επιδόσεις τους, να εξασφαλίσουν τη συμμετοχή στους στα Πανελλήνια πρωταθλήματα.

Σχόλια