Sports

Μεγάλη επιτυχία στην ημερίδα κολύμβησης στο Λίντο

Σημαντικοί αγώνες για αθλητές από 9 ως 12 ετών

Απόλυτα επιτυχημένη ήταν η κολυμβητική ημερίδα για αθλητές από 9 ως 12 ετών, που έγινε το προηγούμενο Σαββατοκύριακο στο Λίντο από τον τον σύλλογο γονέων και Κηδεμόνων των αθλουμένων και των αθλητών του κολυμβητηρίου «Λίντο», την Περιφέρεια Κρήτης και τον Ωρίωνα.

Η  ημερίδα αυτή έγινε για τρίτη χρονιά και οι «μικροί» αθλητές έδειξαν τις ικανότητές τους με τους τρεις πρώτους να παίρνουν μετάλλια από τον σύλλογο γονέων ενώ σε όλους δόθηκαν αναμνηστικά μπλουζάκια και διπλώματα.

Επίσης δωροεπιταγή από το αθλητικό κατάστημα Water sports πήραν -μετά από κλήρωση -δύο 12χρονα που κατέκτησαν τρία χρυσά μετάλλια.

Οι Βασίλης Κακουλάκης (Ωρίωνας) και Ελένη Ζερβού (Τρίτων).Στην κληρωτίδα είχαν μπει και οι Παρασκευή Σωπασή (Τρίτων) Φίλιππος  Γκογκόσης (Ωρίων), Γεώργιος Λιανουδάκης (Δελφίνια) και  Ελευθέριος Γρηγορίου (Τρίτων).

«Θέλω να ευχαριστήσω την περιφέρεια Κρήτης για την συνδιοργάνωση καθώς και τους χορηγούς μας που είναι τα νερά Ρούβας και οι εκτυπώσεις Δετοράκης. Θα ήθελα όμως και να ευχαριστήσω γενικά την περιφέρεια Κρήτης που και στο παρελθόν έχει στηρίξει επανειλημμένως το εθνικό Κολυμβητήριο Ηρακλείου και μάλιστα σε δύσκολες στιγμές όπου τα προβλήματα φαίνονταν αξεπέραστα», τόνισε στην ομιλία της η Πρόεδρος του συλλόγου γονέων Λένα Λογοθέτη και συμπλήρωσε: «Το κολυμβητήριο έχει ακόμα προβλήματα και χρειάζεται πολλές  βελτιώσεις. Ο κόσμος του κολυμβητηρίου περιμένει με μεγάλη αγωνία την ανάπλαση των αποδυτηρίων από την περιφέρεια Κρήτης. Επίσης υπάρχει επιτακτική ανάγκη δημιουργίας στην Κρήτη ενός κλειστού ολυμπιακών διαστάσεων κολυμβητηρίου κάτι που πραγματικά λείπει από το νησί μας, λείπει από τα παιδιά μας λείπει από το άθλημα».

Από την πλευρά του ο εντεταλμένος σύμβουλος αθλητισμού της περιφέρειας Νίκος Συριγωνάκης που κήρυξε την έναρξη των αγώνων τόνισε: «Η περιφέρεια είναι κοντά στον αθλητισμό ,γνωρίζουμε τις ανάγκες του χώρου και είναι στις προθέσεις μας ένα νέο κολυμβητήριο. Η Περιφέρεια θέλει έργα για την ανάπτυξη του αθλητισμού».

Ο πρόεδρος της ΠΕΚΥΚ-Ρ, Γιώργος Ανδρουλάκης μίλησε για τις προσπάθειες που γίνονται για την ανάπτυξη του υγρού στίβου και εξήρε τον παράγοντα του ΟΦΗ Γιώργο Γιγουρτάκη που πρόσφατα έφυγε από τη ζωή (μάλιστα κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή πριν την έναρξη των αγώνων).

Η έφορος της ΠΕΚΥΚ-Ρ Μαίρη Μηναδάκη ευχαρίστησε ΕΑΚΗ και υπαλλήλους που προσφέρουν στο χώρο για να γίνονται αγώνες και ο εκπρόσωπος του Ωρίωνα Μηνάς Καπετανάκης ευχαρίστησε περιφέρεια Κρήτης ,σύλλογο γονέων και το ΕΑΚΗ για τις προσπάθειες που κάνουν ώστε να λειτουργεί το κολυμβητήριο σωστά.

Ο σύλλογος γονέων του κολυμβητηρίου τίμησε την Περιφέρεια για την υποστήριξή της στο σύλλογο και στους μικρούς κολυμβητές. Την πλακέτα πήρε ο κ. Συριγωνάκης από την Πρόεδρο κ. Λογοθέτη.

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-12 ΕΤΩΝ  |  ΩΡΙΩΝΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

06 - 07 Απρ 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

183868

ΠΡΑΤΙΚΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:38.56

2

185156

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΗΡΑΚΛ91

00:46.63

3

184285

ΝΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:46.99

4

182361

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:49.80

5

186304

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΓΟΗ

00:52.57

6

184290

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΥΡΤΩ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:54.37

7

184845

ΜΙΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΓΟΗ

01:03.11

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179046

ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:41.24

2

179642

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΓΟΗ

00:45.16

3

179835

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΛΓΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:47.94

4

179641

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΑΡΑ

ΕΓΟΗ

00:50.02

5

179804

ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:52.63

6

179169

ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:56.28

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175435

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:34.29

2

174902

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:39.99

3

178520

ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:42.86

4

174358

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:46.28

5

182721

ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:47.40

6

178510

ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:54.26

7

179802

ΡΕΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:58.51

8

173149

ΑΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:59.25

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

171694

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:33.67

2

169573

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:34.47

3

171103

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:41.46

4

177722

ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:44.66

5

185140

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:45.99

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

185707

ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:50.58

2

184291

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:52.69

3

186211

ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

00:59.76

4

186124

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:08.03

5

186178

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:25.03

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179108

ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:36.89

2

179574

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:37.96

3

181435

ΣΤΑΘΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:44.27

4

179822

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:48.59

5

179873

ΑΝΑΣΤΑΣΟΒ ΝΙΚΟΛΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:55.78

6

179640

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

01:01.61

7

179298

ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΗ

01:03.09

8

179824

ΣΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:07.45

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174777

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΓΟΗ

00:36.50

2

178402

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:37.63

3

174325

ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:41.34

4

179826

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:41.83

5

175349

ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:42.25

6

174763

ΚΑΛΛΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

00:44.41

7

178550

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:45.16

8

174353

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:45.70

9

180543

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΧΑΝ

00:48.78

10

179819

ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:50.98

11

177319

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:56.26

12

175133

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:57.30

177250

ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169642

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:34.44

2

169828

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:36.67

3

174324

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:40.03

4

173269

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:45.91

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

180055

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:45.18

2

180380

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

02:56.92

3

179118

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

03:09.48

4

179652

ΜΠΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

03:18.40

5

183340

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΧΑΝ

03:39.88

6

180988

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:14.13

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174435

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:42.42

2

174760

ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

02:43.41

3

174277

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:15.36

4

175018

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:15.66

5

174971

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:33.64

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170128

ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:38.28

2

169811

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΟΦΗ

02:38.59

3

169776

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:38.63

4

169769

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:44.96

5

177327

ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

02:57.27

6

182062

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

03:06.12

7

169826

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:07.65

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179291

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

02:52.40

2

180053

ΜΠΑΡΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:55.60

3

179638

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ

ΕΓΟΗ

03:05.62

4

179110

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

03:06.59

5

179167

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

03:09.15

6

179580

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

03:12.36

7

180660

ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

03:32.54

8

183569

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

03:33.85

9

179808

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:45.77

180184

ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174438

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:35.08

2

176148

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

03:26.75

3

174440

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

03:28.52

4

179809

ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:31.26

5

174473

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:34.46

182235

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

174475

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169635

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

02:27.07

2

174274

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

02:34.10

3

169777

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:37.16

4

170220

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:38.51

5

175998

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:46.04

6

169571

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:08.40

7

181059

ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΒΙΚΤΩΡ

ΝΟΧΑΝ

03:20.32

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

172160

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

06:24.91

2

171439

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

06:53.31

170478

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169642

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

06:10.08

2

171978

ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΩΡΙΩΝΑΣ

06:22.49

3

169641

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

06:30.73

4

169766

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

07:02.69

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175333

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΟΗ

03:00.41

2

175017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:07.94

3

182570

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΝΟΧΑΝ

03:30.82

4

174273

ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

03:36.55

5

176990

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΓΟΗ

03:45.95

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170951

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:52.77

2

174004

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

03:10.12

200m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174225

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΦΗ

02:56.48

2

174275

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:08.72

3

174430

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:38.38

200m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169772

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:52.22

2

173299

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΦΗ

02:57.86

3

171758

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:13.40

179837

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

169948

ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179584

ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:39.17

2

179168

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΗΡΑΚΛ91

01:43.76

3

183054

ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:45.82

4

179807

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:51.37

5

183109

ΧΑΧΛΙΟΥΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΓΟΗ

01:57.56

6

180549

ΛΙΟΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΧΑΝ

02:09.10

7

183564

ΚΑΡΚΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:31.60

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174476

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:37.73

2

177200

ΧΟΤΖΑ ΝΤΕΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:42.54

3

174761

ΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:44.90

4

176010

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΦΗ

01:45.12

5

174474

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:49.60

6

174579

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:49.73

7

173650

ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΧΑΝ

01:50.97

8

173305

ΣΥΝΝΕΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:54.34

9

177960

ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:56.50

10

173306

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

01:57.98

11

174429

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:59.40

12

174236

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΟΧΑΝ

02:04.90

13

183424

ΠΑΓΙΑΒΛΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:32.00

174359

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170477

ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:30.60

2

171462

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ  ΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:34.80

3

171759

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:37.82

4

170780

ΚΩΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΙΟΚΑΣΤΗ

ΚΟΗ

01:38.73

5

176052

ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:41.41

6

169778

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:41.61

7

171875

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:42.95

8

179833

ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

02:00.08

9

173297

ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:02.91

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179582

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:50.19

2

183401

ΒΕΛΙΓΡΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΗΡΑΚΛ91

01:51.19

3

181573

ΜΠΙΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΟΧΑΝ

01:53.10

4

179119

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:54.20

5

179643

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΓΟΗ

01:55.98

6

179575

ΚΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:00.67

7

183563

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:22.72

8

179134

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:16.67

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175020

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:36.12

2

176014

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

01:38.91

3

182553

ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:00.38

4

179803

ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

02:11.64

5

185624

ΛΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

02:24.37

6

184323

ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:24.85

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170729

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:26.22

2

170497

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:30.40

3

169954

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:30.53

4

169773

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:31.96

5

173870

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:41.60

6

169774

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:57.22

7

173269

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:58.39

8

169571

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:59.78

9

178528

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

02:13.50

10

170221

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:31.91

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

186267

ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΝΟΧΑΝ

00:40.75

2

185745

ΜΑΝΑΡΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:41.11

3

185707

ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:41.74

4

184821

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΦΗ

00:42.36

5

187297

ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΟΦΗ

00:42.38

6

187874

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:42.65

7

182739

ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:42.76

8

187116

ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΧΑΝ

00:43.17

9

187875

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:43.20

10

187649

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:44.15

11

169576

ΓΥΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:46.92

12

184289

ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΡΙΤΩΝ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:50.39

13

187454

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:51.17

14

169606

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:51.43

15

183876

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:52.92

16

186769

ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:52.94

17

187195

ΙΚΙΟΥΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:53.87

18

186269

ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΧΑΝ

00:54.03

19

187320

ΜΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:54.09

20

171515

ΚΟΛΟΜΒΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΧΑΝ

00:54.43

21

170067

ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:54.71

22

182862

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:55.47

23

187515

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:05.36

185778

ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΧΑΝ

169682

ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΧΑΝ

181560

ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΧΑΝ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179105

ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:34.08

2

179503

ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:35.09

3

180053

ΜΠΑΡΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:36.50

4

181223

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:37.82

5

179076

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

00:40.19

6

179044

ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:43.27

7

181558

ΑΒΕΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:44.60

8

182217

ΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΟΧΑΝ

00:44.63

9

180929

ΜΑΖΙΤΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ

ΟΦΗ

00:44.94

10

187450

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:45.40

11

179640

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

00:45.64

12

183402

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ

ΚΟΗ

00:46.04

13

179298

ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΗ

00:48.02

14

182710

ΒΑΧΟΥΘΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΗ

00:50.36

15

186069

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΗ

00:53.14

16

180697

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:53.34

17

187319

ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:54.57

18

187071

ΣΕΠΕΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:57.30

187832

ΣΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

180486

ΤΖΑΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174777

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΓΟΗ

00:32.22

2

175332

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

00:34.19

3

176411

ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:36.88

4

174353

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:37.38

5

174439

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:37.85

6

174464

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:37.88

7

179507

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:38.03

8

175133

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:38.70

9

174763

ΚΑΛΛΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

00:39.22

10

182553

ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:39.50

11

180543

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΧΑΝ

00:39.94

12

179803

ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:40.17

13

176147

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:40.52

14

174440

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:40.97

15

176399

ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

00:45.37

16

177319

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:48.08

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169635

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:30.12

2

169777

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:30.82

3

169954

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:31.93

4

178530

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:32.00

5

175998

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:34.89

6

179837

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:34.93

7

176903

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:38.77

8

181059

ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΒΙΚΤΩΡ

ΝΟΧΑΝ

00:40.36

9

170221

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:46.95

10

183991

ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:50.66

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

184839

ΒΟΥΡΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:39.56

2

185119

ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:42.06

3

169520

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΝΟΧΑΝ

00:42.63

4

183930

ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:43.82

5

187047

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:45.53

6

185342

ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΟΦΗ

00:45.63

7

185790

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΧΑΝ

00:46.87

8

183055

ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:47.16

9

186177

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:47.77

10

171770

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:48.68

182850

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:48.68

12

186005

ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:49.66

13

170084

ΚΛΩΘΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:52.08

14

185153

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:52.15

15

185093

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΟΗ

00:52.24

16

186266

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΩΗ

ΝΟΧΑΝ

00:53.51

17

170086

ΣΤΑΘΕΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:53.66

18

181056

ΝΟΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:57.44

19

184344

ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:57.56

20

185046

ΜΕΤΑΞΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:00.10

21

188122

ΦΘΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:03.73

22

183798

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:06.43

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179116

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:34.80

2

179838

ΠΟΤΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:37.34

3

179509

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:37.87

4

179130

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:37.94

5

181263

ΦΑΡΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:39.16

6

182484

ΧΑΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:41.51

7

180379

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:43.11

8

180544

ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:43.18

9

179653

ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:43.67

10

180593

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

00:43.84

11

180546

ΒΑΖΑΚΑ ΑΓΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:44.70

12

182061

ΣΕΓΓΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΟΦΗ

00:46.24

13

172364

ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΝΟΧΑΝ

00:47.76

14

169599

ΣΕΡΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:48.74

15

180549

ΛΙΟΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:49.05

16

179510

ΔΡΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:49.46

17

187769

ΠΑΤΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:53.06

18

185406

ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:53.46

19

183400

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:56.58

20

187166

ΜΑΡΗ ΘΕΑΝΩ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:00.10

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175333

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΟΗ

00:33.98

2

176010

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΦΗ

00:35.71

3

175036

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:38.72

4

174223

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΦΗ

00:39.60

5

182570

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:40.40

6

178510

ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:41.94

7

173306

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:42.02

8

178520

ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:43.95

9

173149

ΑΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:44.20

10

187119

ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΟΧΑΝ

00:44.80

11

188123

ΦΘΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:02.75

169517

ΒΑΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΧΑΝ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170128

ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:32.14

2

169776

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:32.47

3

169811

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΟΦΗ

00:32.48

4

170988

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:34.27

5

175034

ΚΟΡΑΧΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:34.98

6

175026

ΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΑΝΩ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:35.32

7

171875

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:36.91

8

182062

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

00:37.73

9

182841

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΥΑΚΙΝΘΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:38.99

10

182987

ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:39.42

11

179471

ΜΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΧΑΝ

00:41.65

12

169947

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:46.58

13

184052

ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:49.30

14

178514

ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΗΡΑΚΛ91

00:51.83

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

184764

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:50.57

2

186124

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:52.93

3

187651

ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:56.78

4

186211

ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

00:58.02

5

182237

ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:59.87

6

182234

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:00.16

7

179495

ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΧΑΝ

01:00.35

8

187448

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:03.19

9

187320

ΜΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:04.21

10

184781

ΑΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:06.67

11

187722

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:08.09

12

183873

ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:08.17

13

186172

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:08.83

14

187515

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:33.29

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179505

ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:48.13

2

180840

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:50.92

3

179511

ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:51.65

4

179119

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:52.91

5

183569

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

00:54.40

6

179133

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:54.48

7

179132

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:55.31

8

181071

ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:57.13

9

185111

ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:59.00

10

175162

ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:59.98

11

184006

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:04.06

12

183402

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ

ΚΟΗ

01:06.31

181573

ΜΠΙΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΟΧΑΝ

181060

ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΧΑΝ

187319

ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175436

ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:42.85

2

175020

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:43.47

3

176014

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

00:46.80

4

174430

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:53.26

5

176147

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:53.67

6

177625

ΠΑΓΙΑΒΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:55.53

7

177319

ΤΣΕΚΑΙ ΣΤΙΒΕΝ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:56.45

8

174473

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:00.48

9

185624

ΛΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:06.85

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170729

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:38.82

2

169773

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:41.23

3

170497

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:41.99

4

170983

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:46.02

5

173870

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:48.48

6

177198

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:00.12

7

178528

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:02.75

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

185340

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

00:51.55

2

185112

ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:57.52

3

185404

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:03.98

4

186176

ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:06.40

5

185153

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:07.78

6

185113

ΜΠΛΑΒΑΚΗ ΣΥΜΕΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:08.90

7

184007

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:09.47

8

184241

ΛΑΜΠΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:14.96

9

183972

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:27.07

10

186007

ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:30.28

11

184279

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΞΑΝΘΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:32.19

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179584

ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:46.51

2

183054

ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:49.25

3

179652

ΜΠΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:50.91

4

179807

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:51.52

5

179514

ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:52.00

6

178056

ΜΑΓΚΑΝΑΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

ΚΟΗ

00:52.03

7

183145

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:52.35

8

184441

ΜΑΦΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:52.54

9

181222

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:54.16

10

171647

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:55.69

11

179107

ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:55.91

12

179131

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:56.42

13

178255

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΗ

00:56.76

14

183109

ΧΑΧΛΙΟΥΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΓΟΗ

00:57.58

15

172226

ΒΡΑΠΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:58.00

16

173485

ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:58.69

17

182485

ΜΟΥΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:58.90

18

179653

ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:00.42

19

183400

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:13.17

20

184239

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:16.72

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174476

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:44.68

2

174359

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:45.32

3

177200

ΧΟΤΖΑ ΝΤΕΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:47.35

4

175032

ΒΑΜΙΕΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:50.15

5

173650

ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΧΑΝ

00:51.67

6

177960

ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:53.06

7

174223

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΦΗ

00:53.21

8

178520

ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:54.46

9

174277

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:54.94

10

175018

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:55.44

11

174236

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:00.01

12

182721

ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:00.25

13

183424

ΠΑΓΙΑΒΛΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:06.43

169517

ΒΑΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΧΑΝ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170477

ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:41.46

2

171462

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ  ΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:42.37

3

170107

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

00:42.83

4

172160

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:42.94

5

170780

ΚΩΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΙΟΚΑΣΤΗ

ΚΟΗ

00:46.15

6

176052

ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:49.23

7

185140

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:54.35

8

179833

ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:55.65

168551

ΒΑΓΚΕ ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΗ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

176411

ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:26.49

2

178402

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:33.31

3

174325

ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:35.50

4

175349

ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:36.31

5

175332

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

01:38.24

6

182235

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:56.08

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169642

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:19.55

2

169828

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:20.81

3

171978

ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:24.36

4

174324

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:28.60

5

169766

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:38.60

6

173269

ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:49.81

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175435

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:18.41

2

175027

ΔΕΡΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:28.60

3

174902

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:30.33

4

174579

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:51.46

5

174761

ΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:52.10

6

176990

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΓΟΗ

02:00.43

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

171694

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:18.84

2

170478

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:26.17

3

170988

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:31.95

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174438

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

05:25.66

2

175436

ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

05:45.33

3

179826

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

05:47.43

4

174578

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΦΗ

06:11.42

5

178550

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

06:12.32

6

174763

ΚΑΛΛΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΓΟΗ

06:48.34

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174274

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

05:27.31

2

169641

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

05:46.33

3

173508

ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

05:50.85

170220

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174435

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

05:49.94

2

174760

ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

05:56.23

3

174474

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

06:35.78

4

179802

ΡΕΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

06:48.21

5

174971

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

07:33.97

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169573

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

05:20.60

2

169769

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

05:49.31

3

177722

ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

06:03.39

4

175026

ΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΑΝΩ

ΝΟΡΕΘΥΜ

06:03.95

5

177327

ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

06:09.08

6

175034

ΚΟΡΑΧΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

06:12.07

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179576

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:20.34

2

183144

ΦΥΡΦΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:31.42

3

180056

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:41.38

4

172905

ΦΡΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΟΧΑΝ

01:42.04

5

179575

ΚΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:42.16

6

177989

ΧΑΡΚΙΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΧΑΝ

01:42.95

7

179578

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:44.22

8

179780

ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:49.88

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174225

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΦΗ

01:24.38

2

171988

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:26.35

3

174275

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:28.98

4

179819

ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:42.22

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169772

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:24.40

2

173299

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΦΗ

01:26.70

3

169768

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:31.53

4

170983

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:40.39

5

171758

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:06.07

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179506

ΚΑΦΦΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:33.00

2

181635

ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:35.19

3

179834

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:41.06

4

179046

ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:42.90

5

179804

ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:47.04

6

185141

ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:47.45

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:29.23

2

175036

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:38.52

3

174273

ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:40.42

4

173305

ΣΥΝΝΕΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:41.56

5

175032

ΒΑΜΙΕΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:48.62

6

187119

ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΟΧΑΝ

01:49.52

7

178643

ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:52.40

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170951

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:21.60

2

171439

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:26.85

3

171759

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:27.99

4

171103

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:28.31

5

175035

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:28.97

6

174004

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:29.39

7

182987

ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:32.41

8

176838

ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ ΕΥΣΕΒΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:39.96

9

179471

ΜΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΧΑΝ

01:51.93

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

186304

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΓΟΗ

00:47.76

2

183055

ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:51.42

3

187047

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:51.61

4

185342

ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΟΦΗ

00:51.89

5

185113

ΜΠΛΑΒΑΚΗ ΣΥΜΕΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:52.80

6

182850

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:53.83

7

186177

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:55.10

8

171770

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:55.72

9

184845

ΜΙΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΓΟΗ

00:56.45

10

186176

ΓΙΑΛΑΜΑ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:56.62

11

170086

ΣΤΑΘΕΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΝΟΧΑΝ

00:56.69

12

185790

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΧΑΝ

00:57.87

13

186005

ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:57.89

14

186266

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΩΗ

ΝΟΧΑΝ

00:58.21

15

184241

ΛΑΜΠΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:59.70

16

185404

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:00.54

17

186007

ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:00.76

18

184280

ΑΡΜΟΥΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:00.90

19

170084

ΚΛΩΘΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:01.84

20

181056

ΝΟΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:02.31

21

183972

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:02.98

22

184007

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:04.65

23

184279

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΞΑΝΘΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:04.97

24

185046

ΜΕΤΑΞΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:06.52

25

188122

ΦΘΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:07.68

26

184344

ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:12.33

27

183798

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:30.78

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179509

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:43.05

2

181635

ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:44.27

3

179834

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

00:45.63

4

181222

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:46.18

5

179514

ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:48.52

6

178255

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΗ

00:49.44

7

173485

ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:50.91

8

180379

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:51.07

9

172364

ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΝΟΧΑΝ

00:52.05

10

179510

ΔΡΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:54.23

11

183145

ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:55.32

12

182061

ΣΕΓΓΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΟΦΗ

00:55.57

13

183564

ΚΑΡΚΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:56.73

14

182485

ΜΟΥΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:57.07

15

186239

ΚΑΡΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:57.33

16

184239

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:01.17

17

187769

ΠΑΤΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:01.74

18

185406

ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:05.21

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:39.91

2

174435

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:41.02

3

175027

ΔΕΡΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:41.04

4

174273

ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

00:45.89

5

173305

ΣΥΝΝΕΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:46.73

6

175032

ΒΑΜΙΕΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:48.53

7

174971

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:48.84

8

187119

ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΟΧΑΝ

00:50.83

9

174236

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΟΧΑΝ

00:54.39

10

186068

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΟΗ

00:58.89

11

188123

ΦΘΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:05.95

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170951

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:37.04

2

174004

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:40.42

171439

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:40.42

4

175035

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:40.67

5

177327

ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:44.96

6

184052

ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:55.13

7

169947

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:55.26

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

187453

ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:45.66

2

186267

ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΝΟΧΑΝ

00:47.13

3

184764

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:47.99

4

185778

ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:49.98

5

187649

ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:50.69

6

187875

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:51.75

7

182237

ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:52.93

8

187454

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:53.25

9

182739

ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:54.50

10

169576

ΓΥΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:55.01

11

185048

ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:55.07

12

179495

ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:55.32

13

187297

ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΟΦΗ

00:55.57

14

186269

ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΧΑΝ

00:56.95

15

186172

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:57.55

16

169606

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:59.43

17

186769

ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:59.63

18

169682

ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΧΑΝ

01:00.34

19

171515

ΚΟΛΟΜΒΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΧΑΝ

01:01.43

20

170067

ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΧΑΝ

01:02.12

21

187722

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:02.33

22

187195

ΙΚΙΟΥΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:02.40

23

187448

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:02.96

24

183876

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:04.23

25

185637

ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:05.31

26

182862

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:09.65

181560

ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΧΑΝ

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

180184

ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:41.84

2

183144

ΦΥΡΦΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:42.23

3

179578

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:45.93

4

179511

ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:46.03

5

180056

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:47.01

6

179780

ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:47.60

7

180929

ΜΑΖΙΤΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ

ΟΦΗ

00:48.08

8

175162

ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΟΧΑΝ

00:48.09

9

172905

ΦΡΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΟΧΑΝ

00:48.18

10

179044

ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:50.04

11

179824

ΣΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:52.49

12

181558

ΑΒΕΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΧΑΝ

00:53.45

13

180660

ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:53.83

14

187450

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

00:54.23

15

186069

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΗ

00:55.14

16

184006

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:57.98

17

187071

ΣΕΠΕΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:00.09

18

187832

ΣΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:05.40

180697

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174438

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:37.71

2

174225

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΦΗ

00:38.55

3

174275

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

00:40.97

4

174464

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:43.56

5

174439

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:44.51

6

174440

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:45.71

7

174430

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:45.89

8

174578

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΦΗ

00:46.12

9

179507

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:49.54

179809

ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

00:49.54

11

176399

ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

00:52.04

180543

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΧΑΝ

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169772

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:38.85

173508

ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

00:38.85

3

173299

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΦΗ

00:39.36

4

169948

ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:41.49

5

169768

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:41.77

6

169571

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:43.90

7

176903

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

00:45.91

8

183991

ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:56.33

9

171758

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

00:59.83

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174476

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

03:25.52

2

177200

ΧΟΤΖΑ ΝΤΕΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

03:37.95

3

174761

ΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

03:39.53

4

174474

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

03:44.43

5

173650

ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΧΑΝ

03:47.45

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

168551

ΒΑΓΚΕ ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΗ

03:13.26

2

172160

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

03:16.11

3

170107

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

03:17.11

4

170477

ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:27.09

5

170780

ΚΩΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΙΟΚΑΣΤΗ

ΚΟΗ

03:35.17

6

176052

ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

03:40.35

7

178306

ΣΑΚΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:37.50

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175436

ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

03:17.15

2

171988

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:19.32

3

175020

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:22.86

4

177625

ΠΑΓΙΑΒΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:16.83

5

177250

ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:27.96

6

175997

ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:47.53

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

170729

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

03:03.97

2

170497

ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

03:11.94

3

169773

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:14.16

4

170983

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:35.69

5

173870

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

03:37.94

6

169774

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

04:04.00

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

183868

ΠΡΑΤΙΚΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:24.22

2

184839

ΒΟΥΡΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:33.48

3

184290

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΥΡΤΩ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:36.63

4

185156

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΗΡΑΚΛ91

01:37.53

5

169520

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΝΟΧΑΝ

01:37.86

6

185340

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

01:38.28

7

185112

ΚΩΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:40.87

8

182361

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:41.24

9

184285

ΝΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:43.06

10

185119

ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:43.72

11

183930

ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:49.31

12

185093

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΟΗ

01:52.05

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179116

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:15.55

2

180380

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:21.40

3

179130

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:23.23

4

179506

ΚΑΦΦΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:23.55

5

179838

ΠΟΤΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:25.10

6

179118

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:25.48

7

179641

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΑΡΑ

ΕΓΟΗ

01:27.97

8

179642

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΓΟΗ

01:28.63

9

181263

ΦΑΡΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:31.56

10

179131

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:32.22

11

179169

ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:34.75

12

182484

ΧΑΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:35.17

13

184441

ΜΑΦΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:35.88

14

183340

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΝΟΧΑΝ

01:37.32

15

180593

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

01:37.56

16

171647

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:38.52

17

180544

ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΟΧΑΝ

01:44.13

18

172226

ΒΡΑΠΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ

ΝΟΧΑΝ

01:44.39

19

180546

ΒΑΖΑΚΑ ΑΓΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:44.98

20

185141

ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:51.40

21

169599

ΣΕΡΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΟΧΑΝ

01:53.85

22

187166

ΜΑΡΗ ΘΕΑΝΩ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:59.18

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175333

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΓΟΗ

01:15.69

2

172221

ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ

ΚΟΗ

01:17.42

3

174359

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:18.49

4

176010

ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΦΗ

01:19.01

5

175027

ΔΕΡΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:22.51

6

175036

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:25.99

7

175018

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:28.35

8

174223

ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΦΗ

01:29.21

9

174277

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:30.31

10

182570

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΝΟΧΑΝ

01:32.84

11

178510

ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:33.97

12

174358

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:34.93

13

173306

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

01:37.13

14

173149

ΑΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:39.01

15

178643

ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:44.13

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169573

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:09.70

2

169776

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:11.06

3

169811

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΟΦΗ

01:11.55

4

170988

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:15.02

5

171759

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:16.78

6

175034

ΚΟΡΑΧΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:17.33

7

171103

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:19.51

8

175035

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:21.10

9

182062

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΗ

01:23.86

10

182987

ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:25.10

11

169826

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:27.91

12

182841

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΥΑΚΙΝΘΗ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:27.95

13

185140

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:31.35

14

176838

ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ ΕΥΣΕΒΙΑ

ΗΡΑΚΛ91

01:34.11

15

179471

ΜΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΧΑΝ

01:34.56

16

179833

ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:40.04

177729

ΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

184291

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:32.32

2

187453

ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:33.84

3

184821

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΦΗ

01:35.03

4

187874

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:37.43

5

186178

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:38.56

6

187116

ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΧΑΝ

01:39.15

7

187651

ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:41.41

8

182234

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:52.15

9

184289

ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΡΙΤΩΝ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:54.92

10

184781

ΑΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:57.48

11

183873

ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:03.60

185745

ΜΑΝΑΡΩΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΟΧΑΝ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179576

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:12.59

2

179108

ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:14.22

3

179291

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:20.91

4

179574

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:21.91

5

180840

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:22.68

6

179505

ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:23.86

7

181223

ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:24.40

8

179638

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ

ΕΓΟΗ

01:25.82

9

179076

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

01:26.23

10

179110

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΗΡΑΚΛ

01:26.25

11

181435

ΣΤΑΘΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:27.85

12

179643

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΓΟΗ

01:28.25

13

179582

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:28.77

14

181060

ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΧΑΝ

01:28.96

15

179133

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:32.05

16

177989

ΧΑΡΚΙΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΧΑΝ

01:35.18

17

179873

ΑΝΑΣΤΑΣΟΒ ΝΙΚΟΛΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:36.22

18

185111

ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:40.46

19

182217

ΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΟΧΑΝ

01:40.60

20

181071

ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΧΑΝ

01:43.63

21

179132

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:44.78

22

179808

ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:47.04

23

182710

ΒΑΧΟΥΘΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΗ

01:53.96

24

180697

ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

02:01.90

180486

ΤΖΑΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

178402

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:15.11

2

175332

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

01:15.80

3

179826

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:18.02

4

178550

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:19.43

5

174578

ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΦΗ

01:21.25

6

174353

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:23.32

7

174464

ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:24.54

8

179819

ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:27.45

9

174439

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:27.78

10

175133

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:31.03

11

182235

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:31.59

12

176148

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:33.26

13

179803

ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

01:35.85

14

179507

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

01:36.86

15

182553

ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:42.42

16

174473

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:47.06

17

176399

ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΗΡΑΚΛ91

01:50.34

175349

ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169635

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:07.20

2

169777

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:09.41

3

178530

ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

01:11.38

4

169954

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

01:12.93

5

175998

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:15.21

6

179837

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:15.97

7

169948

ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:23.80

8

181059

ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΒΙΚΤΩΡ

ΝΟΧΑΝ

01:28.51

9

176903

ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

01:30.57

10

170221

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

01:47.34

11

177198

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

01:58.10

178528

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

180055

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

03:08.10

2

179168

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΗΡΑΚΛ91

03:30.81

3

179835

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΛΓΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

03:38.69

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

175435

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

02:54.22

2

172221

ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ

ΚΟΗ

03:03.13

3

174902

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΩΡΙΩΝΑΣ

03:07.28

4

174760

ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΗΡΑΚΛ91

03:09.28

5

174579

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:22.94

6

179802

ΡΕΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:42.93

7

176990

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΓΟΗ

03:53.03

8

182721

ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:53.65

172561

ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΗ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

171694

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

02:52.09

2

170107

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΗΡΑΚΛ91

02:58.34

3

168551

ΒΑΓΚΕ ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΗ

03:05.00

4

175026

ΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΑΝΩ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:13.31

5

177722

ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:26.36

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

179105

ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:06.78

2

179503

ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:16.79

3

183401

ΒΕΛΙΓΡΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΗΡΑΚΛ91

03:31.51

4

179580

ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

03:33.14

5

179822

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:34.67

6

179167

ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛ91

03:42.40

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174777

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΓΟΗ

02:55.33

2

171988

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:06.20

3

174325

ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

03:08.44

4

176411

ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:10.21

5

176014

ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΗ

03:12.38

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169828

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΓΗΡΑΚ

03:00.79

2

173508

ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΡΕΘΥΜ

03:10.90

3

169768

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

03:28.96

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

169769

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

11:23.08

2

170478

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

11:24.54

3

170128

ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ

11:45.59

4

171462

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ  ΑΝΝΑ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

12:25.73

5

171875

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

12:44.61

6

169826

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

13:23.24

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ 

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

174324

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

10:47.44

2

174274

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

10:59.38

3

170220

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

11:00.11

4

169641

ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΙΩΝΑΣ

11:21.84

5

171978

ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΩΡΙΩΝΑΣ

11:32.57

6

169766

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

11:46.19

 

Σχόλια