Τοπικό

LIVE: Η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ στην ΚΡΗΤΗ TV

Δείτε όλη την εξέλιξη σε απ΄ευθείας μετάδοση…

Γνωστό θα γίνει σήμερα το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α1, Α2 και Β΄κατηγορίας της ΕΠΣΗ μέσω της κλήρωσης που θα πραγματοποιηθεί σε απ΄ευθείας μετάδοση από την Κρήτη TV στις 18:00.

Αναφορικά με την κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΗ και της Γ' Κατηγορίας, μετά από εισήγηση της Επιτροπής Κυπέλλου, θα πραγματοποιηθεί σε μεταγενέστερη ημερομηνία, μόλις ολοκληρωθούν οι δηλώσεις συμμετοχής στο Κύπελλο και των ομάδων της Γ' Κατηγορίας.

Τις κληρώσεις συντονίζει ο δημοσιογράφος Μανώλης Βαρδαλαχάκης. 

Δείτε εδώ το live της ΚΡΗΤΗ TV: 

Την αυλαία των τοπικών πρωταθλημάτων θα ανοίξει η Α1 κατηγορία το προσεχές Σαββατοκύριακο 25- 26 Σεπτεμβρίου.

Οι ομάδες που λαμβάνουν μέρος είναι:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ
1.ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
2.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
3.ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
4.ΑΣΙΤΕΣ
5.ΒΟΝΗ
6.ΔΑΜΑΣΤΑ
7.ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
8.ΕΓΟΗ
9.ΜΙΝΩΙΚΗ
10.ΜΟΙΡΕΣ
11.ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
12.ΠΑΝΟΜ
13.ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
14.ΡΩΜΑΝΟΣ
15.ΤΡΙΤΩΝΙΑ
16.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Μετά την κλήρωση το πρόγραμμα της πρεμιέρας στην Α1 ΕΠΣΗ έχει ως εξής: 

Α1 ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΔΑΜΑΣΤΑ
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ- ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ- ΕΓΟΗ
ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ- ΒΟΝΗ


Το Σαββατοκύριακο 2-3 Οκτωβρίου θα γίνει η πρεμιέρα για την Α2 Κατηγορία
Οι ομάδες που λαμβάνουν μέρος είναι:

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ
1ος Όμιλος
1.ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
2.ΓΟΥΒΕΣ
3.ΔΩΡΙΕΑΣ
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ
5.ΚΟΥΝΑΒΟΙ
6.ΛΙΝΤΟ
7.ΜΟΧΟΣ
8.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
9.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
10.ΠΗΓΑΣΟΣ
11.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας στον 1ο όμιλος της Α2 ΕΠΣΗ έχει ως εξής:


Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος Όμιλος
ΜΟΧΟΣ- ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ρεπό
ΠΗΓΑΣΟΣ- ΓΟΥΒΕΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 -ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ -ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΛΙΝΤΟ -ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

2ος Όμιλος
1.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
2.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
4.ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
5.ΑΣΗΜΙ
6.ΟΦΑΜ
7.ΠΑΛΙΑΝΗ
8.ΡΟΥΒΑΣ
9.ΤΥΛΙΣΟΣ
10.ΦΑΙΣΤΟΣ

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ είναι: 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2ος Όμιλος
ΠΑΛΙΑΝΗ -ΟΦΑΜ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ- ΡΟΥΒΑΣ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ -ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ -ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΗΜΙ -ΦΑΙΣΤΟΣ



Για τις 9-10 Οκτωβρίου έχει οριστεί η εκκίνηση στη Β’ Κατηγορία.
Οι ομάδες που συμμετέχουν στην κατηγορία είναι:

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
1.ΓΑΡΙΠΑ
2.ΔΙΑΣ
3.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4.ΕΛΠΙΔΕΣ
5.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
6.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
7.ΚΟΡΟΙΒΟΣ
8.ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
9.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Η πρεμιέρα του 1ου ομίλου της Β΄ΕΠΣΗ έχει ως εξής:

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ-1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΑΣ- ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ- ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ- ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΓΑΡΙΠΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ- ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
2.ΓΟΡΤΥΣ
3.ΔΑΦΝΕΣ
4.ΖΑΡΟΣ
5.ΘΕΡΙΣΣΟΣ
6.ΚΑΝΑΡΙΑ
7.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
8.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
9.ΡΑΥΚΟΣ

Το πρόγραμμα στην πρεμιέρα του 2ου ομίλου της Β΄ΕΠΣΗ είναι: 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΗ-1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ- ΓΟΡΤΥΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ Ρεπό
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΖΑΡΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ- ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ- ΔΑΦΝΕΣ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια