Τοπικό

Από την ΚΡΗΤΗ TV σήμερα στις 18:00 οι κληρώσεις ΕΠΣΗ

Όλος ο κόσμος του τοπικού ποδοσφαίρου συντονίζει τους τηλεοπτικούς δέκτες στην ΚΡΗΤΗ TV

Σε αγωνιστική εβδομάδα μπαίνει από σήμερα το τοπικό ποδόσφαιρο του Ηρακλείου και ενόψει της σέντρας που θα γίνει στην Α1 Κατηγορία το προσεχές σαββατοκύριακο, όλα τα βλέμματα στρέφονται στις 18:00 το απόγευμα στην ΚΡΗΤΗ TV.

Όλος ο κόσμος του τοπικού ποδοσφαίρου, ομάδες, ποδοσφαιριστές, παράγοντες και φίλαθλοι θα συντονίσουν τους τηλεοπτικούς τους δέκτες στην ΚΡΗΤΗ TV απ' όπου θα μεταδοθεί απευθείας η διαδικασία των κληρώσεων των τοπικών πρωταθλημάτων και συγκεκριμένα για Α1, Α2 και Β' Κατηγορία. Αναφορικά με την κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΗ και της Γ' Κατηγορίας, μετά από εισήγηση της Επιτροπής Κυπέλλου, θα πραγματοποιηθεί σε μεταγενέστερη ημερομηνία, μόλις ολοκληρωθούν οι δηλώσεις συμμετοχής στο Κύπελλο και των ομάδων της Γ' Κατηγορίας.

Για σήμερα ετοιμάζεται μια ειδική παραγωγή με την ποιότητα της ΚΡΗΤΗ TV, με το δημοσιογραφικό και τεχνικό προσωπικό του καναλιού να βρίσκονται επί ποδός προκειμένου να επιτευχθεί το αρτιότερο αποτέλεσμα και η διαδικασία να μεταδοθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο μέσα από τους τηλεοπτικούς δέκτες προς όλους τους εμπλεκόμενους και τους φίλους του ποδοσφαίρου.

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΤΙΔΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

 

1.ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ 

2.ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 

3.ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 

4.ΑΣΙΤΕΣ 

5.ΒΟΝΗ 

6.ΔΑΜΑΣΤΑ 

7.ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

8.ΕΓΟΗ 

9.ΜΙΝΩΙΚΗ 

10.ΜΟΙΡΕΣ 

11.ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 

12.ΠΑΝΟΜ 

13.ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ 

14.ΡΩΜΑΝΟΣ 

15.ΤΡΙΤΩΝΙΑ 

16.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

 

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 

1ος Όμιλος 

1.ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 

2.ΓΟΥΒΕΣ 

3.ΔΩΡΙΕΑΣ 

4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

5.ΚΟΥΝΑΒΟΙ 

6.ΛΙΝΤΟ 

7.ΜΟΧΟΣ 

8.ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

9.ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 

10.ΠΗΓΑΣΟΣ 

11.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

 

2ος Όμιλος 

1.ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 

2.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

3.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 

4.ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 

5.ΑΣΗΜΙ 

6.ΟΦΑΜ 

7.ΠΑΛΙΑΝΗ 

8.ΡΟΥΒΑΣ 

9.ΤΥΛΙΣΟΣ 

10.ΦΑΙΣΤΟΣ 

  

Β’ Κατηγορία ΕΠΣΗ 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1.ΓΑΡΙΠΑ

2.ΔΙΑΣ

3.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4.ΕΛΠΙΔΕΣ

5.ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

6.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

7.ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8.ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

9.ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

2ος
 ΟΜΙΛΟΣ

1.ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

2.ΓΟΡΤΥΣ

3.ΔΑΦΝΕΣ

4.ΖΑΡΟΣ

5.ΘΕΡΙΣΣΟΣ  

6.ΚΑΝΑΡΙΑ

7.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

8.ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

9.ΡΑΥΚΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια