Τοπικό

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ από την 14η μέχρι και την 26η αγωνιστική

Τα δεδομένα για την κατηγορία που στέλνει μήνυμα "Όλοι μαζί για ένα χαμόγελο"...

Η  ΕΠΣ Ηρακλείου έκανε γνωστό το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ από την 14η μέχρι και την 26η αγωνιστική.

Αναλυτικά:

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΟΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΜΟΙΡΕΣ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΟΙΡΕΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΟΤ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΓΟΡΤΥΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00                   ΟΦΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  23/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                   ΑΟΤ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00                   ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00                   ΓΟΡΤΥΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00                   ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΝΟΜ  

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00                   ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00                   ΖΑΡΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΜΟΙΡΕΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00                   ΑΕΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00                   ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00                   ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00                   ΠΑΝΟΜ – ΟΦΑ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια