Τοπικό

Σέντρα στα πρωταθλήματα Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Με δυνατές αναμετρήσεις ξεκινάει το πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ PWM MEDICAL. Η 1η αγωνιστική ανοίγει την αυλαία της σήμερα με την αναμέτρηση ανάμεσα στον Αλμυρό και τη Γόρτυνα, ενώ αύριο διεξάγονται ακόμα επτά αναμετρήσεις.

Σημαντικό παιχνίδι θα πραγματοποιηθεί στις Μοίρες όπου η τοπική ομάδα αντιμετωπίζει τον ΠΑΝΟΜ, ενώ ο Πόρος έχει δύσκολη έξοδο καθώς θα βρεθεί απέναντι στην Αγία Βαρβάρα. Ανθεστίων και Ρωμανός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στο Θραψανό, ενώ ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει τον Ζαρό.

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις και οι διαιτητές:

Για την Α1 ΕΠΣΗ

Σήμερα (17:00)

Αλμυρός - Γόρτυς: Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Γιάννης).

Αύριο (17:00)

Τύλισος - ΑΕΚ: Μαυρουδής Δ., Τζώρτζογλου Φ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος).

Αγία Βαρβάρα - Πόρος: Δασκαλάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης).

Ανθεστίων - Ρωμανός: Φερετζάκης Ν., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος).

Μοίρες - ΠΑΝΟΜ: Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος).

Τριτωνία - ΑΟΤ: Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης).

Φαιστός - Μινωική: Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης).

ΠΑΟΚ - Ζαρός: Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος).

Για την Α2 ΕΠΣΗ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σήμερα (17:00)

ΑΟΚ - Ελπίδες: Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής).

Κεραυνός - Μαραθώνας: Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος).

Χερσόνησος - Ασήμι: Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος).

Νέοι Εργοτέλη - Αθλόπολις: Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης).

Αύριο (17:00)

Δαμάστα - Ηρακλής Νιπιδιτού: Μαυραντωνάκης Ι., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης).

Δίας - ΠΑΟ Γουβών: Νικολακάκης Β., Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης).

Διαγόρας - Λίντο: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης).

ΟΦΑ - Ρούβας: Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος).

Σχόλια