Τοπικό

Ξεκινά το σαββατοκύριακο και η Α2 ΕΠΣΗ

Ραντεβού στα γήπεδα δίνουν το προσεχές σαββατοκύριακο και οι ομάδες της Α2 Κατηγορίας ΕΠΣΗ “PWM MEDICAL”. Η Επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΠΣΗ ανακοίνωσε συνολικά το πρόγραμμα του α’ γύρου, το οποίο διαμορφώνεται ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                           ΩΡΑ 17:00      ΑΟΚ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ               ΩΡΑ 17:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                           ΩΡΑ 17:00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                    ΩΡΑ 17:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ            ΩΡΑ 17:00      ΟΦΑ - ΡΟΥΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                   ΩΡΑ 17:00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ          ΩΡΑ 17:00      ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΕΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                      ΩΡΑ 16:30      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                ΩΡΑ 16:30      ΓΟΥΒΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                   ΩΡΑ 16:30      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ             ΩΡΑ 16:30      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                      ΩΡΑ 16:30      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                               ΩΡΑ 16:30      ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                              ΩΡΑ 16:30      ΑΟΚ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                        ΩΡΑ 16:30      ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                              ΩΡΑ 16:30      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                       ΩΡΑ 16:30      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                                ΩΡΑ 16:30      ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ               ΩΡΑ 16:30      ΟΦΑ - ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                   ΩΡΑ 16:30      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                       ΩΡΑ 16:30      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΔΙΑΣ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                    ΩΡΑ 16:30      ΡΟΥΒΑΣ - ΓΟΥΒΕΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                                  ΩΡΑ 16:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                     ΩΡΑ 16:00      ΓΟΥΒΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ               ΩΡΑ 16:00      ΔΙΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                                ΩΡΑ 16:00      ΑΟΚ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                          ΩΡΑ 16:00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                         ΩΡΑ 16:00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                          ΩΡΑ 16:00      ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                                 ΩΡΑ 16:00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                        ΩΡΑ 16:00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                                   ΩΡΑ 16:00      ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                     ΩΡΑ 16:00      ΓΟΥΒΕΣ - ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                          ΩΡΑ 16:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                  ΩΡΑ 16:00      ΟΦΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                         ΩΡΑ 16:00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                      ΩΡΑ 16:00      ΡΟΥΒΑΣ - ΑΟΚ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:30      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                                  ΩΡΑ 15:30      ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                          ΩΡΑ 15:30      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15:30      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ               ΩΡΑ 15:30      ΔΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                                 ΩΡΑ 15:30      ΑΟΚ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                          ΩΡΑ 15:30      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΕΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:30      ΓΟΥΒΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                                  ΩΡΑ 15:30      ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                       ΩΡΑ 15:30      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                    ΩΡΑ 15:30      ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                ΩΡΑ 15:30      ΟΦΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                      ΩΡΑ 15:30      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15:30      ΑΣΗΜΙ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                         ΩΡΑ 15:30      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                           ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                              ΩΡΑ 15:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                     ΩΡΑ 15:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                 ΩΡΑ 15:00      ΡΟΥΒΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ           ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                            ΩΡΑ 15:00      ΑΟΚ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ             ΩΡΑ 15:00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                              ΩΡΑ 15:00      ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΓΟΥΒΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                      ΩΡΑ 15:00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                    ΩΡΑ 15:00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                   ΩΡΑ 15:00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                      ΩΡΑ 15:00      ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ            ΩΡΑ 15:00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΟΚ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                     ΩΡΑ 15:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                            ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                              ΩΡΑ 15:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                   ΩΡΑ 15:00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ             ΩΡΑ 15:00      ΟΦΑ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                 ΩΡΑ 15:00      ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ           ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                       ΩΡΑ 15:00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                              ΩΡΑ 15:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                    ΩΡΑ 15:00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                      ΩΡΑ 15:00      ΑΣΗΜΙ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΓΟΥΒΕΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ             ΩΡΑ 15:00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                            ΩΡΑ 15:00      ΑΟΚ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                     ΩΡΑ 15:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                              ΩΡΑ 15:00      ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΑΣΗΜΙ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                    ΩΡΑ 15:00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΟΦΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                  ΩΡΑ 15:00      ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                             ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                              ΩΡΑ 15:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ                       ΩΡΑ 15:00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                     ΩΡΑ 15:00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                      ΩΡΑ 15:00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΟΚ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ            ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                               ΩΡΑ 15:00      ΛΙΝΤΟ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ                    ΩΡΑ 15:00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                       ΩΡΑ 15:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ                       ΩΡΑ 15:00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΓΟΥΒΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ                        ΩΡΑ 15:00      ΑΣΗΜΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΟΦΑ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ                  ΩΡΑ 15:00      ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                             ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                      ΩΡΑ 15:00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ                               ΩΡΑ 15:00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ                     ΩΡΑ 15:00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ             ΩΡΑ 15:00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                            ΩΡΑ 15:00      ΑΟΚ - ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ           ΩΡΑ 15:00      ΔΙΑΣ - ΛΙΝΤΟ

Σχόλια