Τοπικό

Το πρόγραμμα του α’ γύρου στην Α1 ΕΠΣΗ

Οριστικοποιήθηκε το πρόγραμμα του α’ γύρου της Α1 ΕΠΣΗ “PWM MEDICAL” από την Επιτροπή πρωταθλήματος με τη σέντρα να γίνεται το προσεχές Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου με τα παιχνίδια Αλμυρός-Γόρτυς και Αγία Βαρβάρα-Πόρος.

Η 15η και τελευταία αγωνιστική του α’ γύρου έχει προγραμματιστεί για τις 16 Δεκεμβρίου, κάτι που σημαίνει ότι το πρώτο μισό του πρωταθλήματος θα έχει ολοκληρωθεί πριν την διακοπή των Χριστουγέννων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 17:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ             ΩΡΑ 17:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 17:00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ                ΩΡΑ 17:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                    ΩΡΑ 17:00      ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ               ΩΡΑ 17:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 17:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 17:00      ΠΑΟΚ - ΖΑΡΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ                        ΩΡΑ 16:30      ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ             ΩΡΑ 16:30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:30      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                        ΩΡΑ 16:30      ΑΕΚ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 16:30      ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                    ΩΡΑ 16:30      ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΑΟΤ - ΖΑΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                   ΩΡΑ 16:30      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                   ΩΡΑ 16:30      ΜΟΙΡΕΣ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ                 ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 16:30      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                      ΩΡΑ 16:30      ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 16:30      ΠΑΟΚ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ             ΩΡΑ 16:30      ΑΟΤ – ΜΙΝΩΪΚΗ

 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16:00      ΠΟΡΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ               ΩΡΑ 16:00      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 16:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                     ΩΡΑ 16:00      ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                        ΩΡΑ 16:00      ΑΕΚ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                  ΩΡΑ 16:00      ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                  ΩΡΑ 16:00      ΠΑΝΟΜ - ΑΟΤ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ               ΩΡΑ 16:00      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                  ΩΡΑ 16:00      ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 16:00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                  ΩΡΑ 16:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                     ΩΡΑ 16:00      ΖΑΡΟΣ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 16:00      ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΑΟΤ - ΡΩΜΑΝΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30      ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ            ΩΡΑ 15:30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                       ΩΡΑ 15:30      ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:30      ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ                 ΩΡΑ 15:30      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                          ΩΡΑ 15:30      ΑΕΚ - ΑΟΤ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                 ΩΡΑ 15:30      ΠΟΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:30      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:30      ΖΑΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:30      ΠΑΟΚ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30      ΑΟΤ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                    ΩΡΑ 15:30      ΠΑΝΟΜ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 15:30      ΓΟΡΤΥΣ - ΑΕΚ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ            ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                          ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ - ΠΟΡΟΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ             ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                       ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                   ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                          ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                      ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                   ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                   ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                       ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                          ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ            ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ - ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2012

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ                 ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                           ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                        ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ             ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ                        ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ - ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ                 ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ                           ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ             ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ                ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣ

 

Σχόλια