Τοπικό

Κλήρωσε για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Στο όμορφο χωριό της Αυγενικής και συγκεκριμένα στην πλατεία του χωριού, πραγματοποιήθηκαν τη φετινή χρονιά οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου της ΕΠΣΗ. Συγκεκριμένα στην κληρωτίδα μπήκαν σωματεία από την Α1 ΕΠΣΗ την Α2 και τη Β’κατηγορία, ενώ η κλήρωση για τη Γ’ ΕΠΣΗ θα πραγματοποιηθεί σε διαφορετική ημερομηνία, καθώς δεν έχει γίνει γνωστή ακόμα κάποια απόφαση για τη συμμετοχή του Αετού Ανωγείων στο πρωτάθλημα.

Αξίζει να αναφερθεί πως η ημερομηνία έναρξης των αγώνων των πρωταθλημάτων ορίζεται το σαββατοκύριακο 8 - 9 Σεπτεμβρίου 2018 για την Α1 PWM MEDICAL Κατηγορία και για την Α2 PWM MEDICAL Κατηγορία, το σαββατοκύριακο 22 - 23 Σεπτεμβρίου 2018 για τη Β’ Κατηγορία και το σαββατοκύριακο 29-30 Σεπτεμβρίου  2018 για τη Γ’ Κατηγορία.

Ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ Νίκος Τζώρτζογλου στην αρχική του ομιλία αναφέρθηκε σε δύο ανθρώπους που δε βρίσκονται εν ζωή και υπηρέτησαν το ποδόσφαιρο για πολλά χρόνια. Τους Γιώργο Βλαχάκη και Γιάννη Κριθινάκη και αφιέρωσε σ’ αυτούς μια μαντινάδα. «Όποιος την ιστορία του ξεχνά και δε θυμάται στο λήθαργο του μαρασμού παντοτινά κοιμάται. Αφορά δύο ανθρώπους που υπηρέτησαν το ποδόσφαιρο», είπε ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ, ενώ κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή.

Το «παρών» έδωσαν ο πρώην Δήμαρχος Ηρακλείου Γιάννης Κουράκης, ο Γενικός Γραμματέας της Νέας Δημοκρατίας κ. Λευτέρης Αυγενάκης, καθώς και οι βουλευτές κ.κ. Ιγουμενίδης και Μιχελογιαννάκης.

Επίθεση στην κυβέρνηση και στην ΕΠΟ από τον Ν. Τζώρτζογλου

Σφοδρή ήταν η επίθεση που έκανε ο Νίκος Τζώρτζογλου προς την κυβέρνηση και στους βουλευτές του που βρέθηκαν στην Αυγενική, κ.κ. Ιγουμενίδη και Μιχελογιαννάκη για τα χρήματα που δε δίνει προς τα ερασιτεχνικά σωματεία και αυτά που έχει υποσχεθεί ο υφυπουργός προς της ομάδας της Super League.

Παράλληλα επέκρινε τους μισθούς της ΕΠΟ, μίλησε με σκληρά λόγια για την καρατόμηση των  διαιτητών του Ηρακλείου και για τις κυρώσεις στον Γιώργο Φουκάκη.

Αναφορικά με τις τιμές που πραγματοποιήθηκαν στο πλαίσιο της εκδήλωσης, τιμήθηκαν από τους τοπικούς φορείς: Η Ασπίδα Βενεράτου, ο ΑΣ Αυγενικής, ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής Χαράλαμπος Χελιδόνης, ο Ομοσπονδιακός προπονητής Ποδηλασίας Γεώργιος Βαρβεράκης, ο ποδοσφαιριστής του ΟΦΗ Μανώλης Μπολάκης και ο προπονητής Αντώνης Λεκάκης.

Η ΕΠΣΗ τίμησε τον Γιώργο Σφακιανάκη, τον διαιτητή Γιάννη Δασκαλάκη, τον παράγοντα της Γόρτυνας Βαγγέλη Γαρεφαλάκη, τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Νίκο Κεφαλούκο, ενώ το Κύπελλο Ήθους της περασμένης χρονιάς απονεμήθηκε στο σωματείο της Παλιανής 2008.

Παράλληλα η ΕΠΣΗ ετοίμασε ένα βίντεο-έκπληξη στον Αντώνη Παπαδάκη για την προσφορά του στην Ένωση.

Τέλος να σημειώσουμε πως τόσο οι εκπρόσωποι των σωματείων που βρέθηκαν στην εκδήλωση όσο και οι ιθύνοντες της ΕΠΣΗ έμειναν απόλυτα ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία των ανθρώπων του χωριού της Αυγενικής, καθώς οι τοπικοί φορείς είχαν φροντίσει για την άρτια οργάνωση, ούτως ώστε να μη λείψει τίποτα και σε κανέναν. Αυτό αποδεικνύει πως η ΕΠΣΗ «πέτυχε διάνα» για ακόμα μια φορά στην απόφασή της να πραγματοποιηθούν εκεί οι κληρώσεις.

Οι εκπλήξεις της ΕΠΣΗ

*Ο Αντώνης Παπαδάκης χορήγησε δώρο για όλα τα σωματεία σετ μπλουζάκια προπόνησης. Είναι σε διάφορους χρωματισμούς και πήραν μπλουζάκια όλα τα σωματεία.

*Τα περυσινά σωματεία της Α1 και Α2 κατηγορίας θα πάρουν ένα φαρμακείο δώρο κι αυτό χορηγία του Αντώνη Παπαδάκη.

*Επίσης πέντε μπάλες σε κάθε σωματείο θα δώσει ο Βαγγέλης Γαρεφαλάκης και τρεις μπάλες η Περιφέρεια Κρήτης.

*Ο Κώστας Κριθινάκης στη μνήμη του αδερφού του Γιάννη Κριθινάκη θα κάνει δωρεά δύο διαιτησίες τις πρώτες αγωνιστικές του πρώτου γύρου και δύο του δεύτερου στις αναμετρήσεις της Α1 ΕΠΣΗ.

Να σημειωθεί πως το Σούπερ Καπ ανάμεσα σε Γιούχτα – ΠΑΝΟΜ που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Αρκαλοχωρίου θα έχει φιλανθρωπικό χαρακτήρα, γιατί τα έσοδα από το φετινό παιχνίδι θα διατεθούν στην οικογένεια του Αλέξανδρου Αλεξάκη.

Κλήρωση Α1 ΕΠΣΗ:

  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΑΕΚ  
3Χ16 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΠΟΡΟΣ  
4Χ15 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
5Χ14 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΓΟΡΤΥΣ  
6Χ13 ΜΟΙΡΕΣ     ΠΑΝΟΜ  
7Χ12 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΑΟΤ  
8Χ11 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
10Χ9 ΠΑΟΚ     ΖΑΡΟΣ  
         
  2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3x1 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΤΥΛΙΣΟΣ  
2x4 ΑΕΚ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
16x5 ΠΟΡΟΣ     ΑΛΜΥΡΟΣ  
15x6 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΜΟΙΡΕΣ  
14x7 ΓΟΡΤΥΣ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
13x8 ΠΑΝΟΜ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
12x9 ΑΟΤ     ΖΑΡΟΣ  
11x10 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΠΑΟΚ  
         
  3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x4 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
5x3 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
6x2 ΜΟΙΡΕΣ     ΑΕΚ  
7x16 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΠΟΡΟΣ  
8x15 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
9x14 ΖΑΡΟΣ     ΓΟΡΤΥΣ  
10x13 ΠΑΟΚ     ΠΑΝΟΜ  
12x11 ΑΟΤ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   PWM MEDICAL Α1
  4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
5x1 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΤΥΛΙΣΟΣ  
4x6 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΜΟΙΡΕΣ  
3x7 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
2x8 ΑΕΚ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
16x9 ΠΟΡΟΣ     ΖΑΡΟΣ  
15x10 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΠΑΟΚ  
14x11 ΓΟΡΤΥΣ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
13x12 ΠΑΝΟΜ     ΑΟΤ  
  5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x6 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΜΟΙΡΕΣ  
7x5 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΑΛΜΥΡΟΣ  
8x4 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
9x3 ΖΑΡΟΣ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
10x2 ΠΑΟΚ     ΑΕΚ  
11x16 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΠΟΡΟΣ  
12x15 ΑΟΤ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
14x13 ΓΟΡΤΥΣ     ΠΑΝΟΜ  
         
  6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
7x1 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΤΥΛΙΣΟΣ  
6x8 ΜΟΙΡΕΣ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
5x9 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΖΑΡΟΣ  
4x10 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΠΑΟΚ  
3x11 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
2x12 ΑΕΚ     ΑΟΤ  
16x13 ΠΟΡΟΣ     ΠΑΝΟΜ  
15x14 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΓΟΡΤΥΣ  
         
  7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x8 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
9x7 ΖΑΡΟΣ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
10x6 ΠΑΟΚ     ΜΟΙΡΕΣ  
11x5 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΑΛΜΥΡΟΣ  
12x4 ΑΟΤ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
13x3 ΠΑΝΟΜ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
14x2 ΓΟΡΤΥΣ     ΑΕΚ  
16x15 ΠΟΡΟΣ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
  8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
9x1 ΖΑΡΟΣ     ΤΥΛΙΣΟΣ  
8x10 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΠΑΟΚ  
7x11 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
6x12 ΜΟΙΡΕΣ     ΑΟΤ  
5x13 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΠΑΝΟΜ  
4x14 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΓΟΡΤΥΣ  
3x15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
2x16 ΑΕΚ     ΠΟΡΟΣ  
  9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x10 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΠΑΟΚ  
11x9 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΖΑΡΟΣ  
12x8 ΑΟΤ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
13x7 ΠΑΝΟΜ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
14x6 ΓΟΡΤΥΣ     ΜΟΙΡΕΣ  
15x5 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΑΛΜΥΡΟΣ  
16x4 ΠΟΡΟΣ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
2x3 ΑΕΚ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   PWM MEDICAL Α1
  10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11x1 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΤΥΛΙΣΟΣ  
10x12 ΠΑΟΚ     ΑΟΤ  
9x13 ΖΑΡΟΣ     ΠΑΝΟΜ  
8x14 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΓΟΡΤΥΣ  
7x15 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
6x16 ΜΟΙΡΕΣ     ΠΟΡΟΣ  
5x2 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΑΕΚ  
4x3 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
  11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x12 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΑΟΤ  
13x11 ΠΑΝΟΜ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
14x10 ΓΟΡΤΥΣ     ΠΑΟΚ  
15x9 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΖΑΡΟΣ  
16x8 ΠΟΡΟΣ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
2x7 ΑΕΚ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
3x6 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΜΟΙΡΕΣ  
4x5 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΑΛΜΥΡΟΣ  
  12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13x1 ΠΑΝΟΜ     ΤΥΛΙΣΟΣ  
12x14 ΑΟΤ     ΓΟΡΤΥΣ  
11x15 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
10x16 ΠΑΟΚ     ΠΟΡΟΣ  
9x2 ΖΑΡΟΣ     ΑΕΚ  
8x3 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
7x4 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
6x5 ΜΟΙΡΕΣ     ΑΛΜΥΡΟΣ  
  13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x14 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΓΟΡΤΥΣ  
15x13 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΠΑΝΟΜ  
16x12 ΠΟΡΟΣ     ΑΟΤ  
2x11 ΑΕΚ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
3x10 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΠΑΟΚ  
4x9 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΖΑΡΟΣ  
5x8 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΦΑΙΣΤΟΣ  
6x7 ΜΟΙΡΕΣ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
  14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15x1 ΡΩΜΑΝΟΣ      ΤΥΛΙΣΟΣ  
14x16 ΓΟΡΤΥΣ     ΠΟΡΟΣ  
13x2 ΠΑΝΟΜ     ΑΕΚ  
12x3 ΑΟΤ     ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ  
11x4 ΜΙΝΩΙΚΗ     ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ  
10x5 ΠΑΟΚ     ΑΛΜΥΡΟΣ  
9x6 ΖΑΡΟΣ     ΜΟΙΡΕΣ  
8x7 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΤΡΙΤΩΝΙΑ  
  15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x16 ΤΥΛΙΣΟΣ     ΠΟΡΟΣ  
2x15 ΑΕΚ     ΡΩΜΑΝΟΣ   
3x14 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ     ΓΟΡΤΥΣ  
4x13 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ     ΠΑΝΟΜ  
5x12 ΑΛΜΥΡΟΣ     ΑΟΤ  
6x11 ΜΟΙΡΕΣ     ΜΙΝΩΙΚΗ  
7x10 ΤΡΙΤΩΝΙΑ     ΠΑΟΚ  
8x9 ΦΑΙΣΤΟΣ     ΖΑΡΟΣ  

Κλήρωση Α2 ΕΠΣΗ:

  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
3Χ16 ΑΟΚ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
4Χ15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
5Χ14 ΔΙΑΣ     ΓΟΥΒΕΣ  
6Χ13 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΑΣΗΜΙ  
7Χ12 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΛΙΝΤΟ  
8Χ11 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
10Χ9 ΟΦΑ     ΡΟΥΒΑΣ  
         
  2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3x1 ΑΟΚ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
2x4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
16x5 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΔΙΑΣ  
15x6 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
14x7 ΓΟΥΒΕΣ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
13x8 ΑΣΗΜΙ     ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
12x9 ΛΙΝΤΟ     ΡΟΥΒΑΣ  
11x10 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΟΦΑ  
         
  3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x4 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
5x3 ΔΙΑΣ     ΑΟΚ  
6x2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
7x16 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
8x15 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
9x14 ΡΟΥΒΑΣ     ΓΟΥΒΕΣ  
10x13 ΟΦΑ     ΑΣΗΜΙ  
12x11 ΛΙΝΤΟ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   PWM MEDICAL Α2
  4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
5x1 ΔΙΑΣ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
4x6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
3x7 ΑΟΚ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
2x8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
16x9 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΡΟΥΒΑΣ  
15x10 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΟΦΑ  
14x11 ΓΟΥΒΕΣ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
13x12 ΑΣΗΜΙ     ΛΙΝΤΟ  
  5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x6 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
7x5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΔΙΑΣ  
8x4 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
9x3 ΡΟΥΒΑΣ     ΑΟΚ  
10x2 ΟΦΑ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
11x16 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
12x15 ΛΙΝΤΟ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
14x13 ΓΟΥΒΕΣ     ΑΣΗΜΙ  
         
  6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
7x1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
6x8 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
5x9 ΔΙΑΣ     ΡΟΥΒΑΣ  
4x10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΟΦΑ  
3x11 ΑΟΚ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
2x12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΛΙΝΤΟ  
16x13 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΑΣΗΜΙ  
15x14 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΓΟΥΒΕΣ  
         
  7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1x8 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
9x7 ΡΟΥΒΑΣ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
10x6 ΟΦΑ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
11x5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΔΙΑΣ  
12x4 ΛΙΝΤΟ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
13x3 ΑΣΗΜΙ     ΑΟΚ  
14x2 ΓΟΥΒΕΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
16x15 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
  8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
9x1 ΡΟΥΒΑΣ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
8x10 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΟΦΑ  
7x11 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
6x12 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΛΙΝΤΟ  
5x13 ΔΙΑΣ     ΑΣΗΜΙ  
4x14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΓΟΥΒΕΣ  
3x15 ΑΟΚ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
2x16 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
  9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x10 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΟΦΑ  
11x9 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΡΟΥΒΑΣ  
12x8 ΛΙΝΤΟ     ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
13x7 ΑΣΗΜΙ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
14x6 ΓΟΥΒΕΣ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
15x5 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΔΙΑΣ  
16x4 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
2x3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΑΟΚ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   PWM MEDICAL Α2
  10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11x1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
10x12 ΟΦΑ     ΛΙΝΤΟ  
9x13 ΡΟΥΒΑΣ     ΑΣΗΜΙ  
8x14 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΓΟΥΒΕΣ  
7x15 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
6x16 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
5x2 ΔΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
4x3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΑΟΚ  
  11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x12 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΛΙΝΤΟ  
13x11 ΑΣΗΜΙ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
14x10 ΓΟΥΒΕΣ     ΟΦΑ  
15x9 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΡΟΥΒΑΣ  
16x8 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
2x7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
3x6 ΑΟΚ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
4x5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΔΙΑΣ  
  12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13x1 ΑΣΗΜΙ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
12x14 ΛΙΝΤΟ     ΓΟΥΒΕΣ  
11x15 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
10x16 ΟΦΑ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
9x2 ΡΟΥΒΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
8x3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΑΟΚ  
7x4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
6x5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΔΙΑΣ  
  13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x14 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΓΟΥΒΕΣ  
15x13 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΑΣΗΜΙ  
16x12 ΕΛΠΙΔΕΣ      ΛΙΝΤΟ  
2x11 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
3x10 ΑΟΚ     ΟΦΑ  
4x9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΡΟΥΒΑΣ  
5x8 ΔΙΑΣ     ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ  
6x7 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
  14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15x1 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ     ΔΑΜΑΣΤΑ  
14x16 ΓΟΥΒΕΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
13x2 ΑΣΗΜΙ     ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  
12x3 ΛΙΝΤΟ     ΑΟΚ  
11x4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ  
10x5 ΟΦΑ     ΔΙΑΣ  
9x6 ΡΟΥΒΑΣ     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  
8x7 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
  15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1x16 ΔΑΜΑΣΤΑ     ΕΛΠΙΔΕΣ   
2x15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ     ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  
3x14 ΑΟΚ     ΓΟΥΒΕΣ  
4x13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ     ΑΣΗΜΙ  
5x12 ΔΙΑΣ     ΛΙΝΤΟ  
6x11 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  
7x10 ΔΙΑΓΟΡΑΣ     ΟΦΑ  
8x9 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ     ΡΟΥΒΑΣ  

Κλήρωση Β1 ΕΠΣΗ:

Α΄ΓΥΡΟΣ
1Χ2 ΓΑΡΙΠΑ   ΕΡΜΗΣ  
3Χ14 ΒΟΝΗ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
4Χ13 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
5Χ12 ΜΟΧΟΣ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
6Χ11 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
7Χ10 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
8Χ9 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
2η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
3x1 ΒΟΝΗ   ΓΑΡΙΠΑ  
2x4 ΕΡΜΗΣ   ΚΑΝΑΡΙΑ  
14x5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ   ΜΟΧΟΣ  
13x6 ΔΩΡΙΕΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  
12x7 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ  
11x8 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΧΑΡΑΥΓΗ  
10x9 ΕΘΝΙΚΟΣ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
3η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x4 ΓΑΡΙΠΑ   ΚΑΝΑΡΙΑ  
5x3 ΜΟΧΟΣ   ΒΟΝΗ  
6x2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΕΡΜΗΣ  
7x14 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
8x13 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
9x12 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
10x11 ΕΘΝΙΚΟΣ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος Όμιλος)
4η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
5x1 ΜΟΧΟΣ   ΓΑΡΙΠΑ  
4x6 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  
3x7 ΒΟΝΗ   ΠΗΓΑΣΟΣ  
2x8 ΕΡΜΗΣ   ΧΑΡΑΥΓΗ  
14x9 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
13x10 ΔΩΡΙΕΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
12x11 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
5η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x6 ΓΑΡΙΠΑ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  
7x5 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΜΟΧΟΣ  
8x4 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΚΑΝΑΡΙΑ  
9x3 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ   ΒΟΝΗ  
10x2 ΕΘΝΙΚΟΣ   ΕΡΜΗΣ  
11x14 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
12x13 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
6η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
7x1 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΓΑΡΙΠΑ  
6x8 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΧΑΡΑΥΓΗ  
5x9 ΜΟΧΟΣ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
4x10 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
3x11 ΒΟΝΗ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
2x12 ΕΡΜΗΣ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
14x13 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
7η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x8 ΓΑΡΙΠΑ   ΧΑΡΑΥΓΗ  
9x7 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ   ΠΗΓΑΣΟΣ  
10x6 ΕΘΝΙΚΟΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  
11x5 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΜΟΧΟΣ  
12x4 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ   ΚΑΝΑΡΙΑ  
13x3 ΔΩΡΙΕΑΣ   ΒΟΝΗ  
14x2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ   ΕΡΜΗΣ  
8η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
9x1 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ   ΓΑΡΙΠΑ  
8x10 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
7x11 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
6x12 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
5x13 ΜΟΧΟΣ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
4x14 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
3x2 ΒΟΝΗ   ΕΡΜΗΣ  
9η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x10 ΓΑΡΙΠΑ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
11x9 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
12x8 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ   ΧΑΡΑΥΓΗ  
13x7 ΔΩΡΙΕΑΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ  
14x6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  
2x5 ΕΡΜΗΣ   ΜΟΧΟΣ  
4x3 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΒΟΝΗ  
10η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
11x1 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΓΑΡΙΠΑ  
10x12 ΕΘΝΙΚΟΣ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
9x13 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
8x14 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
7x2 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΕΡΜΗΣ  
6x3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΒΟΝΗ  
5x4 ΜΟΧΟΣ   ΚΑΝΑΡΙΑ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος Όμιλος)
11η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x12 ΓΑΡΙΠΑ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
13x11 ΔΩΡΙΕΑΣ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
14x10 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
2x9 ΕΡΜΗΣ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
3x8 ΒΟΝΗ   ΧΑΡΑΥΓΗ  
4x7 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΠΗΓΑΣΟΣ  
6x5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΜΟΧΟΣ  
12η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
13x1 ΔΩΡΙΕΑΣ   ΓΑΡΙΠΑ  
12x14 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
11x2 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ   ΕΡΜΗΣ  
10x3 ΕΘΝΙΚΟΣ   ΒΟΝΗ  
9x4 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ   ΚΑΝΑΡΙΑ  
8x5 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΜΟΧΟΣ  
7x6 ΠΗΓΑΣΟΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ  
13η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x14 ΓΑΡΙΠΑ   ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΙΘΕΑΣ  
2x13 ΕΡΜΗΣ   ΔΩΡΙΕΑΣ  
3x12 ΒΟΝΗ   ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ  
4x11 ΚΑΝΑΡΙΑ   ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ  
5x10 ΜΟΧΟΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
6x9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ   ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ  
8x7 ΧΑΡΑΥΓΗ   ΠΗΓΑΣΟΣ  

Κλήρωση Β2 ΕΠΣΗ:

Α΄ΓΥΡΟΣ
1Χ2 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
3Χ14 ΡΑΥΚΟΣ   ΡΕΠΟ  
4Χ13 ΕΓΟΗ   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
5Χ12 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΟΦΑΜ  
6Χ11 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΔΑΦΝΕΣ  
7Χ10 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
8Χ9 ΑΣΙΤΕΣ   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
2η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
3x1 ΡΑΥΚΟΣ   ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  
2x4 ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΕΓΟΗ  
14x5 ΡΕΠΟ   ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ  
13x6 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΔΕΙΛΙΝΑ  
12x7 ΟΦΑΜ   ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ  
11x8 ΔΑΦΝΕΣ   ΑΣΙΤΕΣ  
10x9 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
3η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x4 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΕΓΟΗ  
5x3 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΡΑΥΚΟΣ  
6x2 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
7x14 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΡΕΠΟ  
8x13 ΑΣΙΤΕΣ   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
9x12 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΟΦΑΜ  
10x11 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978   ΔΑΦΝΕΣ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος Όμιλος)
4η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
5x1 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  
4x6 ΕΓΟΗ   ΔΕΙΛΙΝΑ  
3x7 ΡΑΥΚΟΣ   ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ  
2x8 ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΑΣΙΤΕΣ  
14x9 ΡΕΠΟ   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
13x10 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
12x11 ΟΦΑΜ   ΔΑΦΝΕΣ  
5η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x6 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΔΕΙΛΙΝΑ  
7x5 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ  
8x4 ΑΣΙΤΕΣ   ΕΓΟΗ  
9x3 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΡΑΥΚΟΣ  
10x2 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
11x14 ΔΑΦΝΕΣ   ΡΕΠΟ  
12x13 ΟΦΑΜ   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
6η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
7x1 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  
6x8 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΑΣΙΤΕΣ  
5x9 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
4x10 ΕΓΟΗ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
3x11 ΡΑΥΚΟΣ   ΔΑΦΝΕΣ  
2x12 ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΟΦΑΜ  
14x13 ΡΕΠΟ   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
7η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x8 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΑΣΙΤΕΣ  
9x7 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ  
10x6 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978   ΔΕΙΛΙΝΑ  
11x5 ΔΑΦΝΕΣ   ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ  
12x4 ΟΦΑΜ   ΕΓΟΗ  
13x3 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΡΑΥΚΟΣ  
14x2 ΡΕΠΟ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
8η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
9x1 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  
8x10 ΑΣΙΤΕΣ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
7x11 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΔΑΦΝΕΣ  
6x12 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΟΦΑΜ  
5x13 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
4x14 ΕΓΟΗ   ΡΕΠΟ  
3x2 ΡΑΥΚΟΣ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
9η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x10 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
11x9 ΔΑΦΝΕΣ   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
12x8 ΟΦΑΜ   ΑΣΙΤΕΣ  
13x7 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ  
14x6 ΡΕΠΟ   ΔΕΙΛΙΝΑ  
2x5 ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ  
4x3 ΕΓΟΗ   ΡΑΥΚΟΣ  
10η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
11x1 ΔΑΦΝΕΣ   ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  
10x12 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978   ΟΦΑΜ  
9x13 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
8x14 ΑΣΙΤΕΣ   ΡΕΠΟ  
7x2 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
6x3 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΡΑΥΚΟΣ  
5x4 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΕΓΟΗ  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 - 2019   Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος Όμιλος)
11η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x12 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΟΦΑΜ  
13x11 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΔΑΦΝΕΣ  
14x10 ΡΕΠΟ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
2x9 ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
3x8 ΡΑΥΚΟΣ   ΑΣΙΤΕΣ  
4x7 ΕΓΟΗ   ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ  
6x5 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ  
12η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
13x1 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ  
12x14 ΟΦΑΜ   ΡΕΠΟ  
11x2 ΔΑΦΝΕΣ   ΧΕΙΜΑΡΟΣ  
10x3 ΘΕΡΙΣΟΣ 1978   ΡΑΥΚΟΣ  
9x4 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008   ΕΓΟΗ  
8x5 ΑΣΙΤΕΣ   ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ  
7x6 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ   ΔΕΙΛΙΝΑ  
13η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ
1x14 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ   ΡΕΠΟ  
2x13 ΧΕΙΜΑΡΟΣ   ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
3x12 ΡΑΥΚΟΣ   ΟΦΑΜ  
4x11 ΕΓΟΗ   ΔΑΦΝΕΣ  
5x10 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ   ΘΕΡΙΣΟΣ 1978  
6x9 ΔΕΙΛΙΝΑ   ΠΑΛΙΑΝΗ 2008  
8x7 ΑΣΙΤΕΣ   ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ  

Σχόλια