Τοπικό

Στο επίκεντρο τα παιχνίδια της... ουράς για την Α1 ΕΠΣΗ

Ξεχωρίζουν τα παιχνίδια Λίντο-Κεραυνός και ΠΑΟΚ-Μοίρες  

Όλη η αγωνιστική κίνηση στις κατηγορίες της ΕΠΣΗ το σαββατοκύριακο

Μπορεί το ενδιαφέρον στην κορυφή να έχει χαθεί λόγω της μεγάλης διαφοράς που έχει αποκτήσει ο Γιούχτας έναντι των υπόλοιπων ομάδων, με τη "μάχη" της ουράς και τα παιχνίδια Λίντο-Κεραυνός και ΠΑΟΚ-Μοίρες να βρίσκονται στο επίκεντρο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σήμερα, 15:30

Λίντο-Κεραυνός: Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Τοπαλίδης Π., παρατηρητής: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ.

Αύριο, 15:30

Ζαρός-Φαιστός: Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.

Ελπίδες-Αλμυρός: Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Καούρας Γ., παρατηρητής: Τερεζάκης Γιώργος.

Τύλισος-Ρωμανός: Χαραλαμπάκης Ε., Τρουλινός Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

ΑΕΚ-ΠΑΝΟΜ: Φουκάκης Γ., Περτσελάκης Γ., Ζαφείρης Α.

ΠΑΟΚ-Μοίρες: Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Μ.Μ.

Μινωική-Γόρτυς: Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γενετζάκης Ε.

Ανθεστίων-Γιούχτας: Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ.

ΑΟΤ-Χερσόνησος: Βισκαδούρος Μ., Κουράκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Γιούχτας 60

ΠΑΝΟΜ 47

Μινωική 40

Ανθεστίων 33

ΑΟΤ 32

Μοίρες 32

Ρωμανός 30

Τύλισος 30

Αλμυρός 29

Χερσόνησος 27

ΑΕΚ 27

Ζαρός 27

Γόρτυς 27

Λίντο 23

Φαιστός 23

Κεραυνός 20

ΠΑΟΚ 18

Ελπίδες 3

 

Για την Α2 ΕΠΣΗ

 

Σάββατο 15:30

Νέοι Εργοτέλη-Πόρος: Αδαμάκης Α. Θ., Γαρεφαλάκης Ε., Κρασαγάκης Χ.

ΑΟΚ-Ηρακλής Νιπιδιτού: Μουρτζάκης Ι., Ζερβάκης Ε. Γ., Τουρλουκάκη Χ.

Κυριακή 15:30

Ασήμι-Δωριέας: Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.

Τριτωνία-Νέοι Ηροδότου: Κώστας Κ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

ΟΦΑ-ΕΓΟΗ: Ζιουτος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ.

Αθλόπολις-Δίας: Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.

Ρούβας-Αγία Βαρβάρα: Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Στεφανίδης Σ.

 

 

ΓΙΑ ΤΗ Β1 ΕΠΣΗ

Σήμερα 15:30

Χαραυγή-Εθνικός: Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Νέοι Μινωικής-Μοχός: Καρατζάς Γ., Βισκαδούρος Α., Καμπιτάκης Κ.

Ποσειδώνας-Ομόνοια: Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακάκης Α.

Δόξα Ηρακλείου-Γαρίπα: Φουκάκης Γ., Γρηγοράκης Ι., Σαρόγλου Ε.

Αύριο 12:00

Πήγασος-Ερμής Ατσαλένιου: Ρεμιδιανάκης Δ., Ζιούτος Κ., Καζόγλου Χ.

Αύριο 13:00

Κανάρια-ΠΑΟ Γουβών: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ., Μάντσε Ν.

Αύριο 15:30

Διαγόρας-Βόνη: Σταυρακάκη Ν., Καρατζάς Γ., Σταυράκης Γ.

 

ΓΙΑ ΤΗ Β2 ΕΠΣΗ

Σήμερα 15:30

ΟΦΗ 94'-Ολυμπιακός Μαλεβιζίου: Μανδαλενάκης Ε., Κώστας Κ., Κατσογιάννης Η.

Άγιος Δημήτριος-Μεταξοχώρι: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Πλαΐτης Γ.

Πυργιώτισσα-Δαμάστα: Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Α.

Αύριο 13:00

ΠΑΟ Δειλινών-Μαραθώνας: Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι.

Αύριο 15:30

Ασίτες-Νέοι Αλμυρού: Φερετζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Επιτροπάκη Ε.

Αύριο 16:00

Παλιανή-Θέρισος: Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Μπεκιράκης Ι.

 

 

ΓΙΑ ΤΗ Γ' ΕΠΣΗ

 

Σήμερα 15:30

Χείμαρρος-Καπετάν Μιχάλης Κόρακας: Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.

Κουνάβοι-Πηγαϊδάκια: Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Επιτροπάκη Ε.

Σήμερα 18:00

ΠΟΗ-Αναγέννηση Μεσαράς: Σταυράκης Γ., Σιγανού Γ., Τσαμπουράκης Γ.

Αύριο 10:30

ΟΦΑΜ-Καμηλάρι: Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Μπεκιράκης Ι.

Τηγανίτης-Μαρτινέγκο: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυρουδής Ι., Μάντσε Ν.

Αύριο 12:00

Γωνιές-Δαφνές: Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.

Αύριο 16:00

Ίνι-Πατούχας: Συναδινάκης Κ., Τοπαλίδης Π., Δρακάκης Α.

Σχόλια