Super League

Σάββατο ο ΟΦΗ στο Βόλο για τα play out

Το πρόγραμμα των αγώνων που ακολουθούν στη Super League

Κατά την τηλεδιάδεσκεψη της Super League Interwetten επικυρώθηκε ομόφωνα η βαθμολογία της κανονικής περιόδου, ενώ εγκρίθηκε και το πρόγραμμα των playoffs και των playouts. Τρεις θα είναι οι εμβόλιμες αγωνιστικές για τα playoffs, ενώ ίδια ώρα θα διεξαχθούν οι αγώνες των δύο τελευταίων αγωνιστικών.
Σέντρα στα play off θα γίνει την Κυριακή 21/3 και οι αγώνες θα ολοκληρωθούν στις 16/5.
Τα play out θα ξεκινήσουν το Σάββατο 20/3 με τον ΟΦΗ να αγωνίζεται στις 17:15 με στον Βόλο και θα ολοκληρωθούν στις 15 Μαίου.

Αναλυτικά

PLAY OFF

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 21/3
15.00 Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός
17.15 Ολυμπιακός - Αρης
19.30 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 4/4
15.00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
17.15 Άρης - Αστέρας Τρίπολης
19.30 ΑΕΚ - Ολυμπιακός



3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 11/4
15.00 Άρης - ΑΕΚ
17.15 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
19.30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 18/4
15.00 Παναθηναϊκός - Άρης
17.15 ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης
19.30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός


5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/4
17.15 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
19.30 Αρης - ΠΑΟΚ
21.30 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 25/4
15.00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
17.15 Αστέρας Τρίπολης - Άρης
19.30 Ολυμπιακός - ΑΕΚ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 5/5
17.15 Άρης - Ολυμπιακός
19.30 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
21.30 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 9/5
15.00 ΠΑΟΚ - Άρης
17.15 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός
19.30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ



9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 12/5
19.30 Άρης - Παναθηναϊκός
19.30 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ
19.30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 16/5
19.30 ΑΕΚ - Άρης
19.30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
19.30 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

PLAY OUT


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAYOUTS
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ 20/3, 15:00

Βόλος - ΟΦΗ 20/3, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 20/3, 19:30

Παναιτωλικός - Λαμία 20/3, 19:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης 3/4, 15:00

ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα 3/4, 17:15

ΑΕΛ - Παναιτωλικός 3/4, 19:30

Λαμία - Βόλος 3/4, 19:30

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

Βόλος - Παναιτωλικός 10/4, 15:00

Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ 10/4, 17:15

Ατρόμητος - ΑΕΛ 10/4, 19:30

ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία 12/4, 19:30

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΟΦΗ - Ατρόμητος 17/4, 15:00

Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης 17/4, 17:15

Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα 17/4, 19:30

Λαμία - ΑΕΛ 19/4, 19:30

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ-ΔΕΥΤΕΡΑ)

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 24/4, 15:00

ΑΕΛ - ΟΦΗ 24/4, 17:15

Ατρόμητος - Λαμία 24/4, 19:30

Απόλλων Σμύρνης - Βόλος 26/4, 19:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων 8/5, 19:30

Βόλος - ΑΕΛ 8/5, 19:30

Παναιτωλικός - Ατρόμητος 8/5, 19:30

Λαμία - ΟΦΗ, 8/5, 19:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα 15/5, 19:30

Απόλλων Σμύρνης - Λαμία 15/5, 19:30

Ατρόμητος - Βόλος 15/5, 19:30

ΟΦΗ - Παναιτωλικός 15/5, 19:30

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια