Γ Εθνική

Γ’ Εθνική: Με Πλατανιά και χωρίς νέα κλήρωση ο κρητικός όμιλος

Μπαίνει ο Πλατανιάς ως 16η ομάδα και παίρνει τη θέση του ρεπό στο πρόγραμμα

Ξεκαθαρίστηκε σήμερα από την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ τι θα γίνει με τον κρητικό όμιλο, με τον Πλατανιά να μπαίνει και επίσημα ως 16η ομάδα στο πρωτάθλημα.

Η ομάδα των Χανίων θα πάρει στο πρόγραμμα τη θέση του ρεπό και έτσι δεν θα γίνει νέα κλήρωση στον κρητικό όμιλο. Η πρεμιέρα ως γνωστόν έχει μετατεθεί για την Κυριακή 18 Οκτωβρίου. Το πρόγραμμα όπως διαμορφώνεται με την συμμετοχή και του Πλατανιά είναι:

1η Αγωνιστική 16η

Γιούχτας

ΑΟΝ Αστέρας

Παλαιόχωρα

Πλατανιάς

ΑΟΑΝ

Άρης Σούδας

Αλμυρός

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Άρης

ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος

Πόρος

Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός

Δαμάστα

2η Αγωνιστική 17η 

Παλαιόχωρα

Γιούχτας

ΑΟΝ Αστέρας

ΑΟΑΝ

Πλατανιάς

Αλμυρός

Άρης Σούδας

ΣΥΝΚΑ

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Άρης

Πόρος

Ατσαλένιος

Δαμάστα

Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός

3η Αγωνιστική 18η 

Γιούχτας

ΑΟΑΝ

Αλμυρός

Παλαιόχωρα

ΣΥΝΚΑ

ΑΟΝ Αστέρας

ΑΕ Νεάπολης

Πλατανιάς

Πόρος

Άρης Σούδας

Δαμάστα

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ρεθυμνιακός

ΑΟ Άρης

Ατσαλένιος

Ηρόδοτος

4η Αγωνιστική 19η

Αλμυρός

Γιούχτας

ΑΟΑΝ

ΣΥΝΚΑ

Παλαιόχωρα

ΑΕ Νεάπολης

ΑΟΝ Αστέρας

Πόρος

Πλατανιάς

Δαμάστα

Άρης Σούδας

Ρεθυμνιακός

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ηρόδοτος

ΑΟ Άρης

Ατσαλένιος

5η Αγωνιστική 20η 

Γιούχτας

ΣΥΝΚΑ

ΑΕ Νεάπολης

Αλμυρός

Πόρος

ΑΟΑΝ

Δαμάστα

Παλαιόχωρα

Ρεθυμνιακός

ΑΟΝ Αστέρας

Ηρόδοτος

Πλατανιάς

Ατσαλένιος

Άρης Σούδας

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Άρης

6η Αγωνιστική 21η 

ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας

ΣΥΝΚΑ

Πόρος

Αλμυρός

Δαμάστα

ΑΟΑΝ

Ρεθυμνιακός

Παλαιόχωρα

Ηρόδοτος

ΑΟΝ Αστέρας

Ατσαλένιος

Πλατανιάς

ΑΟ Άρης

Άρης Σούδας

Αναγέννηση Ιεράπετρας

7η Αγωνιστική 22η 

Γιούχτας

Πόρος

Δαμάστα

ΑΕ Νεάπολης

Ρεθυμνιακός

ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος

Αλμυρός

Ατσαλένιος

ΑΟΑΝ

ΑΟ Άρης

Παλαιόχωρα

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟΝ Αστέρας

Πλατανιάς

Άρης Σούδας

8η Αγωνιστική 23η

Δαμάστα

Γιούχτας

Πόρος

Ρεθυμνιακός

ΑΕ Νεάπολης

Ηρόδοτος

ΣΥΝΚΑ

Ατσαλένιος

Αλμυρός

ΑΟ Άρης

ΑΟΑΝ

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Παλαιόχωρα

Άρης Σούδας

ΑΟΝ Αστέρας

Πλατανιάς

9η Αγωνιστική 24η 

Γιούχτας

Ρεθυμνιακός

Ηρόδοτος

Δαμάστα

Ατσαλένιος

Πόρος

ΑΟ Άρης

ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΣΥΝΚΑ

Άρης Σούδας

Αλμυρός

Πλατανιάς

ΑΟΑΝ

ΑΟΝ Αστέρας

Παλαιόχωρα

10η Αγωνιστική 25η

Ηρόδοτος

Γιούχτας

Ρεθυμνιακός

Ατσαλένιος

Δαμάστα

ΑΟ Άρης

Πόρος

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης

Άρης Σούδας

ΣΥΝΚΑ

Πλατανιάς

Αλμυρός

ΑΟΝ Αστέρας

ΑΟΑΝ

Παλαιόχωρα

11η Αγωνιστική 26η

Γιούχτας

Ατσαλένιος

ΑΟ Άρης

Ηρόδοτος

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ρεθυμνιακός

Άρης Σούδας

Δαμάστα

Πλατανιάς

Πόρος

ΑΟΝ Αστέρας

ΑΕ Νεάπολης

Παλαιόχωρα

ΣΥΝΚΑ

ΑΟΑΝ

Αλμυρός

12η Αγωνιστική 27η

ΑΟ Άρης

Γιούχτας

Ατσαλένιος

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ηρόδοτος

Άρης Σούδας

Ρεθυμνιακός

Πλατανιάς

Δαμάστα

ΑΟΝ Αστέρας

Πόρος

Παλαιόχωρα

ΑΕ Νεάπολης

ΑΟΑΝ

ΣΥΝΚΑ

Αλμυρός

13η Αγωνιστική 28η 

Γιούχτας

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας

ΑΟ Άρης

Πλατανιάς

Ατσαλένιος

ΑΟΝ Αστέρας

Ηρόδοτος

Παλαιόχωρα

Ρεθυμνιακός

ΑΟΑΝ

Δαμάστα

Αλμυρός

Πόρος

ΣΥΝΚΑ

ΑΕ Νεάπολης

14η Αγωνιστική 29η 

Άρης Σούδας

Γιούχτας

Αναγέννηση Ιεράπετρας

Πλατανιάς

ΑΟ Άρης

ΑΟΝ Αστέρας

Ατσαλένιος

Παλαιόχωρα

Ηρόδοτος

ΑΟΑΝ

Ρεθυμνιακός

Αλμυρός

Δαμάστα

ΣΥΝΚΑ

Πόρος

ΑΕ Νεάπολης

15η Αγωνιστική 30η 

Γιούχτας

Πλατανιάς

ΑΟΝ Αστέρας

Άρης Σούδας

Παλαιόχωρα

Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟΑΝ

ΑΟ Άρης

Αλμυρός

Ατσαλένιος

ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος

ΑΕ Νεάπολης

Ρεθυμνιακός

Πόρος

Δαμάστα

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια