Γ Εθνική

Γεμάτο... ντέρμπι το πρόγραμμα της νέας Γ' Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στην ΕΠΟ η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής και στον 5ο Όμιλο, όπου συμμετέχουν οι ομάδες της Κρήτης και του Πειραιά τα ντέρμπι ξεκινούν από νωρίς!

Στην πρεμιέρα που ορίστηκε για τις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, σχεδόν όλες οι ομάδες της Κρήτης παίζουν μεταξύ τους! Ο ΠΟΑ θα πάει στην Παλαιόχωρα, ο Γιούχτας θα φιλοξενηθεί από τη Νεάπολη στη μάχη των νεοφώτιστων ενώ η Επισκοπή θα υποδεχτεί τον ΟΦΙ. Η μοναδική μάχη της 1ης αγωνιστικής μεταξύ Κρήτης-Πειραιά είναι η αναμέτρηση ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός. Το πρόγραμμα της πρεμιέρας στον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής είναι:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΡΕΠΟ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΣΥΝΚΑ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΟΦΙ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΠΟΑ  

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1η-14η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΡΕΠΟ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΣΥΝΚΑ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΟΦΙ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΠΟΑ  
2η-15η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ   ΝΕΑΠΟΛΗ  
ΡΕΠΟ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
ΓΙΟΥΧΤΑΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΕΠΙΣΚΟΠΗ  
ΣΥΝΚΑ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ  
ΟΦΙ   ΠΟΑ  
3η-16η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΝΕΑΠΟΛΗ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΡΕΠΟ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
ΠΟΑ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΟΦΙ   ΣΥΝΚΑ  
4η-17η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΙΩΝΙΚΟΣ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΕΠΙΣΚΟΠΗ  
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ  
ΡΕΠΟ   ΠΟΑ  
ΓΙΟΥΧΤΑΣ   ΟΦΙ  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΣΥΝΚΑ  
5η-18η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΝΕΑΠΟΛΗ  
ΠΟΑ   ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  
ΟΦΙ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
ΣΥΝΚΑ   ΡΕΠΟ  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
6η-19η Αγωνιστική
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΠΟΑ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΟΦΙ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΣΥΝΚΑ  
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΡΕΠΟ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
7η-20η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ  
ΠΟΑ   ΕΠΙΣΚΟΠΗ  
ΟΦΙ   ΙΩΝΙΚΟΣ  
ΣΥΝΚΑ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΝΕΑΠΟΛΗ  
ΓΙΟΥΧΤΑΣ   ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  
ΡΕΠΟ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
8η-21η Αγωνιστική
ΠΟΑ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΟΦΙ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΣΥΝΚΑ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΡΕΠΟ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
9η-22η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΟΦΙ  
ΣΥΝΚΑ   ΠΟΑ  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ  
ΓΙΟΥΧΤΑΣ   ΕΠΙΣΚΟΠΗ  
ΡΕΠΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ  
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  
10η-23η Αγωνιστική
ΣΥΝΚΑ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
ΟΦΙ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΠΟΑ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΡΕΠΟ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΝΕΑΠΟΛΗ  
11η-24η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΓΙΟΥΧΤΑΣ   ΣΥΝΚΑ  
ΡΕΠΟ   ΟΦΙ  
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ   ΠΟΑ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΕΠΙΣΚΟΠΗ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
12η-25η Αγωνιστική
ΓΙΟΥΧΤΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΡΕΠΟ  
ΣΥΝΚΑ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  
ΟΦΙ   ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ  
ΠΟΑ   ΝΕΑΠΟΛΗ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΕΘΝΙΚΟΣ  
ΕΠΙΣΚΟΠΗ   ΙΩΝΙΚΟΣ  
13η-26η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   ΡΕΠΟ  
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ   ΓΙΟΥΧΤΑΣ  
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΝΕΑΠΟΛΗ   ΣΥΝΚΑ  
ΕΘΝΙΚΟΣ   ΟΦΙ  
ΙΩΝΙΚΟΣ   ΠΟΑ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ   ΕΠΙΣΚΟΠΗ  

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Σχόλια