Ισόπαλο με το χορταστικό 3-3 το φιλικό ΠΑΟΚ-Κ19 ΟΦΗ

Όλα όσα έγιναν σε αυτό το φιλικό...

Iσόπαλη με σκορ 3-3 έληξε η φιλική αναμέτρηση της Κ19 του ΟΦΗ με τον ΠΑΟ Κρουσώνα. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 6’ με τον Ανωγειανάκη, ενώ στο 28’ ο Θεοδοσουλάκης ισοφάρισε σε 1-1 για τον ΟΦΗ. Στο 40ο λεπτό ο Σωμαράκης έκανε το 1-2, δίνοντας το προβάδισμα στην ομάδα μας, με τον Κορνιλάκη να σκοράρει στο 58’ για το 1-3. Στο 75’ ο Ανωγειανάκης μείωσε σε 2-3 για την ομάδα του Κρουσώνα, ενώ το τελικό 3-3 διαμόρφωσε ο Κενδριστάκης στο 82ο λεπτό.

ΠΑΟΚ: Γεωργίου, Ξηρός, Μπαμπουλάκης, Λιοδάκης, Μαγάκης, Παπαδιός, Σκούφος, Ανωγειανάκης, Ρομπάκης, Σακλαμάκης, Πήλιος. Έπαιξαν και οι: Κενδριστάκης, Τσανάι, Σακλαμάκης Π., Τζωράκης, Χατζηδάκης, Στρατηδάκης Α., Τσαγκαράκης Δ.

Έπαιξαν και οι: Κενδριστάκης, Τσανάι, Σακλαμάκης Π., Τζωράκης, Χατζηδάκης, Στρατηδάκης Α., Τσαγκαράκης Δ.

Κ19 ΟΦΗ (Μ. Πατεμτζής): Μιράσι, Χνάρης, Γωνιωτάκης, Βιτώρος, Κορνιλάκης, Βασιλάκης, Χαλκιαδάκης, Αποστολάκης, Γιακουμάκης, Σωμαράκης, Θεοδοσουλάκης. Έπαιξαν επίσης οι: Κότσι, Αμανάκης, Σημαιάκης, Λαμάι, Γεωργαλής, Καφούσης