Ποδόσφαιρο

Super League 2: Το πρόγραμμα της δράσης μέχρι και την 11η αγωνιστική

Οι ώρες των αγώνων και τηλεοπτικές μεταδόσεις

Το αγωνιστικό πρόγραμμα από την 6η ως και την 11η αγωνιστική ανακοινώθηκε από τη Super League 2.

Έτσι, έγιναν γνωστές οι μέρες, οι ώρες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις των προσεχών αναμετρήσεων.

Για την 6η αγωνιστική, που θα διεξαχθεί αυτό το Σαββατοκύριακο, ο Εργοτέλης υποδέχεται την Ξάνθη το Σάββατο (6/2) στις 14:45, ενώ το ματς θα μεταδοθεί από την ΕΡΤ3.

Την ίδια μέρα ο ΟΦ Ιεράπετρας θα φιλοξενήσει τη Δόξα Δράμας, ενώ την Κυριακή τα Χανιά αντιμετωπίζουν εντός έδρας τα Τρίκαλα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα για όλο τον Φεβρουάριο:

6η αγωνιστική

Σάββατο 6/2 (14:45)

Εργοτέλης-Ξάνθη (ΕΡΤ3)

ΟΦΙ-Δόξα Δράμας (Ertsports 2)

Λεβαδειακός-Διαγόρας (Ertsport)

Κυριακή 7/2 (14:45)

Απόλλων Λάρισας-AE Καραϊσκάκης (Ertsports)

Παναχαϊκή-Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Χανιά-Τρίκαλα (Ertsports 2)

7η αγωνιστική

Τετάρτη 10/2 (15:00)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ξάνθη (Ertsports 2)

Ιωνικός-Απόλλων Λάρισας (Ertsports 4)

Τρίκαλα-Εργοτέλης (Ertsports 3)

Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)

Διαγόρας-Χανιά (Ertsports 5)

Λεβαδειακός-ΟΦΙ (Ertsports)

8η αγωνιστική

Σάββατο 13/2 (14:45)

Ξάνθη-Τρίκαλα (ΕΡΤ3)

Χανιά-ΟΦΙ (Ertsports)

Κυριακή 14/2 (14:45)

Ιωνικός-ΑΕ Καραϊσκάκης (Ertsports 2)

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας (Ertsports 3)

Εργοτέλης-Διαγόρας (Ertsports 4)

Παναχαϊκή-Λεβαδειακός (ΕΡΤ3)

9η αγωνιστική

Τετάρτη 17/2 (15:00)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα (Ertsports 4)

Δόξα Δράμας-Ιωνικός (Ertsports 3)

Διαγόρας-Ξάνθη (ΕΡΤ3)

Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας (Ertsports)

ΟΦΙ-Εργοτέλης (Ertsports 5)

Χανιά-Παναχαϊκή (Ertsports 2)

10η αγωνιστική

Σάββατο 20/2 (14:30)

Εργοτέλης-Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)

Σάββατο 20/2 (14:45)

Δόξα Δράμας-ΑΕ Καραϊσκάκης (Ertsports)

Κυριακή 21/2 (14:45)

Τρίκαλα-Διαγόρας (Ertsports 2)

Ιωνικός-Λεβαδειακός (ΕΡΤ3)

Ξάνθη-ΟΦΙ (Ertsports)

Απόλλων Λάρισας-Χανιά (Ertsports 3)

11η αγωνιστική

Σάββατο 27/2 (14:45)

Διαγόρας-ΑΕ Καραϊσκάκης (Ertsports 2)

ΟΦΙ-Τρίκαλα (Ertsports)

Χανιά-Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Κυριακή 28/2 (14:45)

Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας (Ertsports)

Παναχαϊκή-Ξάνθη (ΕΡΤ3)

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας (Ertsports 2)

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια