Ποδόσφαιρο

Δείτε live τις κληρώσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ

Τους αντιπάλους τους για τη νέα αγωνιστική σεζόν θα μάθουν οι ομάδες του Νομού Ηρακλείου …

Μέσω της Κρήτη TV και την απευθείας μετάδοσης της διαδικασίας των κληρώσεων θα μάθουν οι ομάδες τους αντιπάλους τους για τη νέα αγωνιστική σεζόν.

Το παρών θα δώσει μόνο το προεδρείο της ΕΠΣΗ και τα μέλη των δύο αρμόδιων επιτροπών Πρωταθλήματος και Κυπέλλου ενώ θα υπάρχει αναλυτική ενημέρωση με γραφικά και ειδικές κάρτες για την εξέλιξη της διαδικασίας και την ενημέρωση του προγράμματος κάθε κατηγορίας αλλά και των ζευγαριών που θα αναδειχτούν στην 1η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΗ. Επίσης δεν θα λείψουν και οι ευχάριστες εκπλήξεις για τους τηλεθεατές.

Οι κληρώσεις θα γίνουν με την τεχνογνωσία που προσφέρει ο κ. Δημήτρης Παπαματθαιάκης (Dp Studies) ενώ την ειδική εκπομπή που ετοιμάζει το δημοσιογραφικό και τεχνικό επιτελείο της ΚΡΗΤΗ TV θα παρουσιάσει ο δημοσιογράφος Μανόλης Βαρδαλαχάκης.

Μείνετε συντονισμένοι στο  neakriti.gr προκειμένου να ενημερωθείτε για την σχετική εξέλιξη:

Α1 ΕΠΣΗ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11/10)

Μεταξοχώρι- Μοίρες
Τριτωνία- ΟΦΑ
Βόνη- Χερσόνησος
ΠΑΟΚ- Μινωική
Ρωμανός Πήγασος
Γόρτυς- ΠΑΝΟΜ
ΑΟΤ- Ανθεστίων
ΑΕΚ Ρεπό

Α2 ΕΠΣΗ-Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12/10)

Δίας-Κουνάβοι
Ομόνοια Καλ. - Λίντο
Νέοι Εργοτέλη -Κεραυνός
Ποσειδώνας- Μοχός
Δωριέας -Ν. Ηροδότου
Γούβες- Γιούχτας 2010

Α2 ΕΠΣΗ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12/10)

Αγ. Βαρβάρα- Ρούβας
ΠΑΟ Δειλινών -Φαιστός
Ασίτες - Ασήμι
Αγ. Δημήτριος – - ΟΦΑΜ
Τύλισος- ΕΓΟΗ
Ραύκος- Αετός Ανωγείων

Β΄ΕΠΣΗ- Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/10)

Ερμής- ΑΟΚ
Ελπίδες - Ηρακλής Νιπ.
Γαρίπα- Δόξα Μασταμπά
Τηγανίτης- Κόρβοιβος
Ρεπό: Νέοι Μινωικής

Β΄ΕΠΣΗ- Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/10)

Άλογο Μαλ.- Νέοι Αλμυρού
Μαραθώνας- Ζαρός
Θέρισος- Παλιανή
Δαφνές -Εθνικός
Ρεπό: Κανάρια

Γ΄ΕΠΣΗ- 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/10)
Ροδιά -ΠΟΗ
Χείμαρρος- Ίνι
Νέοι Μοιρών- Κόρακας
Μαρτινέγκο -ΑΕ Κριτών
Ελπίδες Ηροδότου- Θρίαμβος Αναλήψεως

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΗ (Α΄ΦΑΣΗ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Ελπίδες Ηροδότου- Αλμυρός
Γιούχτας 2010- Μινωική
ΠΑΟΚ- Τριτωνία
Μοίρες- Κευρανός
Θέρισος 1978- Γαρίπα
Κουνάβοι- Ρούβας
ΠΑΝΟΜ- ΑΟΤ
Ροδιά- Κόρακας
Ρωμανός- Κανάρια
ΟΦΑ- Δαφνές
Κόροιβος- Βόνη
Ασίτες- Ποσειδώνας
Ασήμι- Αετός Ανωγείων
Ομόνοια Καλ.- Αγ. Βαρβάρα
Φαιστός-Τύλισσος
ΠΟΑ- Γούβες
Μεταξοχώρι- Ηρακλής Νιπ.
Πήγασος- Ζαρός
ΑΕΚ- Γόρτυς
Νέοι Ηροδότου- ΠΑΟ Δειλινών
Δαμάστα- Νέοι Αλμυρού
Χερσόνησος- Νέοι Εργοτέλη
Παλιανή- Δωριέας
Δίας- Πόρος
Δόξα Μασταμπά- ΑΟΚ
Άγιος Δημήτριος- Ανθεστίων
Λίντο- Γιούχτας
Παναθηναϊκός- ΕΓΟΗ
Ερμής- Ηρόδοτος
Άλογο Μαλεβιζίου- Ραύκος
Μοχός- ΟΦΑΜ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια