Ποδόσφαιρο

Ο νέος… Μαραθώνιος: Ολόκληρο το πρόγραμμα του ΟΦΗ την ερχόμενη σεζόν

Στη Λαμία πάει η ομάδα του Ηρακλείου για τη 2η αγωνιστική

Μετά βασάνων και κόπων έγινε σήμερα η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Super League.

Στο πλαίσιο της πρεμιέρας, ο ΟΦΗ θα υποδεχθεί τον Παναιτωλικό, ενώ για την 2η αγωνιστική θα πάει στην έδρα της Λαμίας.

Θα ακολουθήσει το ματς με τον Ατρόμητο στο «Γεντί Κουλέ», ενώ το πρώτο μεγάλο παιχνίδι των Κρητικών είναι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, για την 4η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

ΑΕΚ-Ολυμπιακός

Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης-Λαμία

Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

Ατρόμητος-Βόλος

ΟΦΗ-Παναιτωλικός

ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

2η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ

Βόλος-Άρης

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος

Λαμία-ΟΦΗ

3η αγωνιστική

ΑΕΚ-Λαμία

ΑΕΛ-Παναθηναϊκός

Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης

Βόλος-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός-Παναιτωλικός

ΟΦΗ-Ατρόμητος

4η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός

Απόλλων Σμύρνης–ΑΕΛ

Ατρόμητος–ΑΕΚ

Παναθηναϊκός–Άρης

Παναιτωλικός–Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ–ΟΦΗ

Λαμία –Βόλος

5η αγωνιστική

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης

Άρης-Απόλλων Σμύρνης

Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός-Ατρόμητος

ΟΦΗ-Παναθηναϊκός

Λαμία-Παναιτωλικός

6η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ

ΑΕΛ-Άρης

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ

Ατρόμητος-Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός-Βόλος

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

7η αγωνιστική

ΑΕΚ-ΟΦΗ

Άρης-Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

Βόλος-ΑΕΛ

Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ

Λαμία-Παναθηναϊκός

8η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός

ΑΕΛ-Λαμία

Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ

Άρης-ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης-Βόλος

ΟΦΗ-Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

9η αγωνιστική

ΑΕΚ-ΑΕΛ

Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης

Βόλος-ΟΦΗ

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός-Άρης

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία-Αστέρας Τρίπολης

10η αγωνιστική

ΑΕΛ-Ατρόμητος

Απόλλων Σμύρνης-Βόλος

Άρης-Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ

ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός

Λαμία-ΠΑΟΚ

11η αγωνιστική

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία

Ατρόμητος-Άρης

Ολυμπιακός-Βόλος

ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός-ΑΕΛ

ΠΑΟΚ-Αστέρας  Τρίπολης

12η αγωνιστική

ΑΕΛ-ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος

Βόλος-Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία-Ολυμπιακός

13η  αγωνιστική

ΑΕΚ-Βόλος

ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος-Λαμία

Ολυμπιακός-ΑΕΛ

ΟΦΗ-Άρης

Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια