Ήττα (4-1) στο Περιστέρι για την Κ15 του ΟΦΗ

Δεν τα κατάφεραν οι μικροί κόντρα στον Ατρόμητο...

Ήττα με σκορ 4-1 στο Περιστέρι για την Κ15 του ΟΦΗ από την αντίστοιχη του Ατρομήτου, στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος υποδομής της Super League.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 8ο λεπτό με γκολ του Μούτση, ο οποίος στο 16' έκανε και το 2-0. Λίγο αργότερα ο Κουτουλάκος βρήκε το δρόμο προς τα δίχτυα της εστίας του Αντωνιδάκη, πετυχαίνοντας το τρίτο γκολ της ομάδας του.

Στο 57ο λεπτό ο ΟΦΗ μείωσε σε 3-1 με τον Αμανάκη, ενώ στο 80' ο Μητρόπουλος έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του τέρματος της ομάδας μας, διαμορφώνοντας το τελικό 4-1.

Κ15 ΟΦΗ: Αντωνιδάκης, Ξυστράκης (75' Χατζηκωνσταντίνου), Χότζα (68' Κονιός), Βιτώρος, Σπυριδάκης, Γκρίτζαλης, Αμανάκης (75' Φωνιαδάκης), Βαρβεράκης (68' Κουτάντος), Σωμαράκης, Χαλκιαδάκης, Περογαμβράκης (55' Γιακουμάκης)