Ποδόσφαιρο

Η εικόνα στο Παιδικό Πρωτάθλημα ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Με επιτυχία συνεχίστηκε  το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Μαΐου  το παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του Δήμου Ηρακλείου  με την διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής.

Έγιναν 81 παιχνίδια σε 21 γήπεδα και αθλητικά κέντρα , με επίσημους διαιτητές και ιατρούς. Tα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής ,το πρόγραμμα της 3ης  όπως και τις βαθμολογίες των ομάδων στις ηλικίες 2003-04  έως και 2005-06 , όπου αγωνίζονται 11Χ11, έχουν ως εξής:

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΠΟΑ 1

0-0

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΟΦΗ  1

0-0

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΑΟΑΝ

2-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΠΑΟ  1

1-1

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

2-1

 

ΡΕΠΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

ΟΦΗ 2

ΓΟΡΤΥΝΑ

3-0 α.α.

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                         

 

 

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΠΑΟ  2

0-0

 

ΠΟΑ 2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

1-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                 

 

 

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΜΙΝΩΙΚΗ

0-7

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΑΝΤΙΑ

1-1

 

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

7-0

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

1-5

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ   

 

 

 

ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1

ΠΟΑ 1

1-2

 

ΟΦΗ 1

ΠΑΟ  1

1-0

 

ΑΟΑΝ

ΛΙΝΤΟ 1

1-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                

 

 

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΠΟΑ 2

0-2

 

ΟΦΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

1-4

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΑΟ 2

4-1

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

 

 

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΑΟΤ

3-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΚΑΝΤΙΑ 1

3-6

 

ΡΕΠΟ

ΛΙΝΤΟ 3

ΡΕΠΟ

 

ΟΦΗ 2

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

6-0

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                      

 

 

 

ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ

GERARDS

2-9

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

5-7

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

4-3

 

ΑΕΚ

ΑΟΚ

4-12

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ       

 

 

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΚΑΝΤΙΑ  1

12-0

 

ΑΟΤ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

1-6

 

ΟΦΗ 1

ΛΙΝΤΟ 1

1-9

 

ΠΟΑ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

15-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 

 

 

 

ΚΑΝΤΙΑ 2

ΟΦΗ 2

3-0

 

ΠΑΟ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

0-7

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΛΙΝΤΟ 2

1-2

 

ΠΟΑ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1

5-7

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                

 

 

 

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

0-12

 

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

1-4

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΛΙΝΤΟ 3

2-0

 

ΠΟΑ 3

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

1-4

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 

 

 

 

GERARDS 1

ΟΦΑ

5-1

 

ΠΑΟ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

16-4

 

ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ

6-3

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΕΡΜΗΣ

6-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  

 

 

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

1-12

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΠΑΟ 3

3-10

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2

1-11

 

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ 2

2-6

 

ΡΕΠΟ

GERARDS 2

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

 

 

 

ΛΙΝΤΟ 1

AOT

14-5

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΠΟΑ 1

9-2

 

ΟΦΗ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

1-12

 

ΠΑΟ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

4-6

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

 

 

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΟΦΗ 2

7-3

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΙΝΤΟ 2

6-4

 

ΡΕΠΟ

ΠΟΑ 2

ΡΕΠΟ

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

4-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

 

 

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΠΑΟ 2

9-1

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ

7-2

 

ΡΕΠΟ

ΠΟΑ 3

ΡΕΠΟ

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ

4-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

 

 

 

ΑΕΚ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

0-13

 

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ

2-2

 

ΡΕΠΟ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2

ΡΕΠΟ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΦΑ

3-10

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

 

 

 

GERARDS

ΠΑΟ 3

1-3

 

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

3-8

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΕΡΜΗΣ

5-1

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       

 

 

 

ΛΙΝΤΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6-1

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΟΑ 1

0-10

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

5-1

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΦΗ

6-4

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             

 

 

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

8-1

 

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΟΦΑ

3-1

 

GERARDS

ΠΑΟ

4-1

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΟΑ 2

2-7

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        ΑΓΩΝ. 11Χ11 

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΟΦΗ  1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

9.00

 

ΠΟΑ 1

ΑΟΑΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ  1

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

12.00

 

ΟΦΗ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

10.00

 

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                          ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΠΟΑ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

13.00

 

ΠΑΟ  2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                  ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΑΝΤΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

10.00

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

9.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1

ΟΦΗ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

11.00

 

ΑΟΑΝ

ΠΑΟ  1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

12.00

 

ΠΟΑ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                 ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

10.00

 

ΠΑΟ 2

ΛΙΝΤΟ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

9.00

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΟΦΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΟΤ

ΚΑΝΤΙΑ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

11.00

 

ΟΦΗ 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

12.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18

ΡΕΠΟ

                                                                   

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                          ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΠΑΟ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΠΟΑ 3

ΚΑΝΤΙΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

GERARDS

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΑΟΚ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

ΡΕΠΟ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ        ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΚΑΝΤΙΑ  1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΠΟΑ 1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΑΝΤΙΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΠΟΑ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΠΟΑ 3

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

GERARDS 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΠΑΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΕΡΜΗΣ

ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 3

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

GERARDS 2

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ 2

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

ΡΕΠΟ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

AOT

ΠΟΑ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΠΑΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 2

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΠΟΑ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 2

ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΠΟΑ 3

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2

ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΟΦΑ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

GERARDS

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΠΑΟ 3

ΕΡΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΟΑ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΛΙΝΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

ΟΦΗ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΟΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

10.00

 

ΠΑΟ

ΚΑΝΤΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

12.00

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

11.00

 

ΠΟΑ 2

GERARDS

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018

9.00

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

6

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

4

3

ΛΙΝΤΟ  1

2

4

ΠΟΑ  1

1

5

ΑΟΑΝ

1

6

ΟΦΗ  1

1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΟΦΗ 2

6

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

6

3

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

3

4

ΠΑΟ 1

1

5

ΛΙΝΤΟ 2

1

6

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

0

7

ΓΟΡΤΥΝΑ

0

                                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

4

2

ΠΟΑ 2

3

3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

2

4

ΠΑΟ 2

1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΜΙΝΩΙΚΗ

6

2

ΚΑΝΤΙΑ

4

3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ

3

4

ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ

3

5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

3

6

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

1

7

ΛΙΝΤΟ 3

1

8

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΟΑ 1

6

2

ΟΦΗ 1

6

3

ΠΑΟ 1

3

4

ΛΙΝΤΟ 1

3

5

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

0

6

ΑΟΑΝ

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΟΑ 2

6

2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

6

3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

6

4

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

6

5

ΟΦΑ

0

6

ΛΙΝΤΟ 2

0

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

0

8

ΠΑΟ 2

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΟΦΗ 2

6

2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

3

3

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

3

4

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

3

5

ΚΑΝΤΙΑ 1

3

6

ΑΟΤ

0

7

ΛΙΝΤΟ 3

0

*Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία

Σχόλια