Το ντέρμπι των πρωτοπόρων της Football League για την 24η αγωνιστική ανάμεσα στον Εργοτέλη και τον Ηρακλή Ψαχνών που θα γίνει την Δευτέρα στις 15:00 στο Παγκρήτιο Στάδιο ορίστηκε από την ΚΕΔ για να διευθύνει ο Γιάννης Παπαδόπουλος από την Μακεδονία . Βοηθοί του θα είναι οι Πατσιάς και Τσάγγαρη από τον ίδιο σύνδεσμο , ενώ τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Ντοκάκης από τα Χανιά.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην 24η αγωνιστική της Football League:
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φωτιάδης (Καστοριάς)
ΒΟΗΘΟΙ: Αργυρός, Νικολάδος (Αθηνών)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παντελέρης (Χαλκιδικής)
ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ:ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝOΜΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βράκας (Εύβοιας)
ΒΟΗΘΟΙ: Μπέτσογλου, Παπανικολάου (Κορινθιάς)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Αραμπόπουλος (Φθιώτιδας)
AEL F.C. ARENA: ΛΑΡΙΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μαστακάς (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Χαδήμογλου, Περικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Μηλιαδής (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ίτσκος (Σερρών)
ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΛΟΥ: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοσικίδης (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Αθανασόπουλος, Κουτσόγιαννος (Αθηνών)
4ος: Βαλιώτης (Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βλάχος (Μακεδονίας)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΥΛΗΣ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραγεώργος (Αργολίδας)
4ος: Μήτση (Πειραιά)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φλώτσιος (Βοιωτίας)
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ: ΒΥΖΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
ΒΟΗΘΟΙ: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)
4ος: Ιωσηφίδης (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κουρκούνας (Χανίων)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νιας)
ΒΟΗΘΟΙ: Χουλιάρας, Κολοσιώνης (Αιτωλ/νιας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φίτσας (Πρέβεζας)
ΦΩΚΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
ΒΟΗΘΟΙ: Κασσαβέτης, Παστρώμας (Δυτ. Αττικής)
4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κρικής (Τρικάλων)
Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου
15:00
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Πατσιάς, Τσάγγαρη (Μακεδονίας)
4ος: Ντοκάκης (Χανίων)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βελιώδης (Αθηνών)
Δ.ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ: ΚΑΒΑΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Συμεωνίδης (Πιερίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Λιώλιας, Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Τεβεκελής (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ντοσίδης (Θράκης)