Ποδόσφαιρο

Ο Παπαδόπουλος το ντέρμπι στο Παγκρήτιο

Το  ντέρμπι των πρωτοπόρων της Football League για την 24η αγωνιστική ανάμεσα στον Εργοτέλη και τον Ηρακλή Ψαχνών που θα γίνει την Δευτέρα στις 15:00  στο Παγκρήτιο Στάδιο  ορίστηκε από την ΚΕΔ για να διευθύνει ο Γιάννης Παπαδόπουλος από την Μακεδονία .  Βοηθοί του θα είναι οι Πατσιάς και Τσάγγαρη από τον ίδιο σύνδεσμο , ενώ τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Ντοκάκης από τα Χανιά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην 24η αγωνιστική της Football League:

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου

15:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φωτιάδης (Καστοριάς)

ΒΟΗΘΟΙ: Αργυρός, Νικολάδος (Αθηνών)

4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παντελέρης (Χαλκιδικής)

ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ:ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝOΜΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βράκας (Εύβοιας)

ΒΟΗΘΟΙ: Μπέτσογλου, Παπανικολάου (Κορινθιάς)

4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Αραμπόπουλος (Φθιώτιδας)

AEL F.C. ARENA: ΛΑΡΙΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μαστακάς (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Χαδήμογλου, Περικλείδης (Μακεδονίας)

4ος: Μηλιαδής (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ίτσκος (Σερρών)

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΛΟΥ: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοσικίδης (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΙ: Αθανασόπουλος, Κουτσόγιαννος (Αθηνών)

4ος: Βαλιώτης (Λάρισας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βλάχος (Μακεδονίας)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΥΛΗΣ: ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραγεώργος (Αργολίδας)

4ος: Μήτση (Πειραιά)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φλώτσιος (Βοιωτίας)

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ: ΒΥΖΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ρατσιάτος (Αργολίδας)

ΒΟΗΘΟΙ: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)

4ος: Ιωσηφίδης (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κουρκούνας (Χανίων)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νιας)

ΒΟΗΘΟΙ: Χουλιάρας, Κολοσιώνης (Αιτωλ/νιας)

4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φίτσας (Πρέβεζας)

18:00

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

ΒΟΗΘΟΙ: Κασσαβέτης, Παστρώμας (Δυτ. Αττικής)

4ος: Παπαγεωργίου (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κρικής (Τρικάλων)

Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου

15:00

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ  

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Πατσιάς, Τσάγγαρη (Μακεδονίας)

4ος: Ντοκάκης (Χανίων)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βελιώδης (Αθηνών)

19:00

Δ.ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ: ΚΑΒΑΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Συμεωνίδης (Πιερίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Λιώλιας, Βασιλόπουλος (Έβρου)

4ος: Τεβεκελής (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ντοσίδης (Θράκης)

Σχόλια