ΕΚΑΣΚ

Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ

Δείτε τα προγράμματα όλων των κατηγοριών…

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ σε όλες τις κατηγορίες με τις ημερομηνίες έναρξης της αγωνιστικής δράσης να γίνονται γνωστές τις επόμενες ημέρες.


Αναλυτικά:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
1η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

2η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ BC
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

3η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

5η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΧΑΝΙΑ BC
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

6η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΧΑΝΙΑ BC
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

8η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

9η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΧΑΝΙΑ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

10η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
Ρεπό: ΡΕΘΥΜΝΟ BC

11η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΝΙΑ BC
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπό: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

12η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΚΥΔΩΝ

13η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΧΑΝΙΑ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑΧ 2000
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

2η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

3η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑΧ 2000
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ AOK XANΙΑ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

2η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ AOK XANΙΑ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ AOK XANΙΑ

6η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

7η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC AOK XANΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

8η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ AOK XANΙΑ

9η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

2η Αγωνιστική
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ
Ρεπό: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣΚΗΣΗ

5η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΚΗΣΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
Ρεπό: ΑΟΗ ΟΑΣΗ

6η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

7η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΚΗΣΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑΧ 2000
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπό: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

3η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑΧ 2000
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

5η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΟΑΧ 2000

6η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑΧ 2000
Ρεπό: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

7η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ρεπό: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

4η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπό: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

5η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΦΗ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4η Αγωνιστική
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΟΦΗ 2
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

6 η Αγωνιστική
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΦΗ 2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7 η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 Α.Ε. ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

2η Αγωνιστική
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΧΑΝΙΑ BC
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ρεπό: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4 η Αγωνιστική
ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ BC
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5 η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

6η Αγωνιστική
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΝΙΑ BC
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

7η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπό: Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ AOK XANΙΑ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2η Αγωνιστική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

3η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ AOK XANΙΑ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

4η Αγωνιστική
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 0 0
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΚΥΔΩΝ 0 0
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC 0 0

5 η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC AOK XANΙΑ

6η Αγωνιστική
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ AOK XANΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. AOK XANΙΑ

9 η Αγωνιστική
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια