Μπάσκετ Α2

Η κλήρωση της Α2 Γυναικών για ΟΑΧανίων και Αρκάδι

Με την εκπροσώπηση των ομάδων του ΟΑΧανίων και του Αρκαδίου θα γίνει το νέο πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών στο μπάσκετ. Το Αρκάδι στην πρεμιέρα που θα πραγματοποιηθεί στις 27 Οκτωβρίου θα υποδεχτεί τον Κρόνο Αγίου Δημήτριου ενώ εκτός έδρας θα αγωνιστεί ο ΟΑΧ με αντίπαλο τον Αμύντα. Η «μάχη» μεταξύ των δύο ομάδων της Κρήτης θα γίνει μόλις την 3η αγωνιστική(11/11).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου Νότου της Α2 Γυναικών :


1η αγωνιστική (27/10)- 12η (03/02)
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ-Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η αγωνιστική (04/11)- 13η (10/02)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η αγωνιστική(11/11)- 14η (17/02)
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

4η αγωνιστική (18/11)- 15η (24/02/19)
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ
Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

5η αγωνιστική (25/11)- 16η (03/03)
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ-Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

6η αγωνιστική (02/12)- 17η ( 09/03)
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ

7η αγωνιστική (09/12)- 18η (17/03)
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ-Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η αγωνιστική (16/12)- 19η (31/03)
Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ-Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

9η αγωνιστική (13/01)- 20η (07/04)
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ-Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

10η αγωνιστική (20/01)- 21η (14/04/19)
Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ-Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η αγωνιστική (27/01)- 22η ( 21/04)
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ο. ΑΜΥΝΤΑΣ
Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ-Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-Γ.Σ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Σχόλια