Μπάσκετ

Με Δάφνη Αγίου Δημήτριου ο ΟΑΧ στην Α1 Γυναικών

Με Ερμή Σχηματαρίου ο ΑΟΚ Χανιά για την Γ΄ Εθνική…

Με την παρουσία του ΟΑΧανίων θα γίνει το νέο πρωτάθλημα της Α1 μπάσκετ Γυναικών, με την πρεμιέρα να ορίζεται για την Κυριακή 13 Οκτωβρίου εντός έδρας.

Την 2η αγωνιστική θα υπάρξει η εκτός έδρας αποστολή απέναντι στον Παναθηναϊκό, πρωταθλητή της Α2 τη χρονιά που πέρασε, ενώ στη συνέχεια θα ακολουθήσουν τα ματς κόντρα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό που αμφότερα θα γίνουν στα Χανιά για την 3η και 4η αγωνιστική αντίστοιχα.

Το πρωτάθλημα θα διακοπεί μετά την τέλεση της 10ης αγωνιστικής, στις 22 Δεκεμβρίου και θα συνεχιστεί στις 5 Ιανουαρίου.

Η αυλαία της σεζόν θα πέσει στις 29 Μαρτίου 2020 με τον ΟΑΧ να υποδέχεται στα Χανιά την Ελευθερία Μοσχάτου.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική - 13/10/19
ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός
Εσπερίδες Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Νίκη Λευκάδας-ΚΑΟ Μελισσίων
Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου
Ο.Α. Χανίων-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

2η αγωνιστική - 20/10/19
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα
ΚΑΟ Μελισσίων-Εσπερίδες Καλλιθέας
Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Λευκάδας
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Σπόρτιγκ
Παναθηναϊκός-Ο.Α. Χανίων
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική - 27/10/19
ΠΑΣ Γιάννινα-ΚΑΟ Μελισσίων
Εσπερίδες Καλλιθέας-Ελευθερία Μοσχάτου
Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Σπόρτιγκ-Παναθηναϊκός
Ο.Α. Χανίων-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

4η αγωνιστική - 3/11/19
Ελευθερία Μοσχάτου-ΠΑΣ Γιάννινα
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Εσπερίδες Καλλιθέας
Παναθηναϊκός-Νίκη Λευκάδας
ΠΑΟΚ-Σπόρτιγκ
Ο.Α. Χανίων-Ολυμπιακός
ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

5η αγωνιστική - 10/11/19
ΠΑΣ Γιάννινα-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Εσπερίδες Καλλιθέας-Παναθηναϊκός
Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ
Σπόρτιγκ-Ο.Α. Χανίων
Ολυμπιακός-ΚΑΟ Μελισσίων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου

6η αγωνιστική - 24/11/19
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-Εσπερίδες Καλλιθέας
Ο.Α. Χανίων-Νίκη Λευκάδας
Σπόρτιγκ-Ολυμπιακός
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ελευθερία Μοσχάτου-ΚΑΟ Μελισσίων

7η αγωνιστική - 1/12/19
ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
Εσπερίδες Καλλιθέας-Ο.Α. Χανίων
Νίκη Λευκάδας-Σπόρτιγκ
Ολυμπιακός-Ελευθερία Μοσχάτου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός
ΚΑΟ Μελισσίων-Δάφνη Αγ. Δημητρίου

8η αγωνιστική - 8/12/19
Ο.Α. Χανίων-ΠΑΣ Γιάννινα
Σπόρτιγκ-Εσπερίδες Καλλιθέας
Νίκη Λευκάδας-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Παναθηναϊκός-ΚΑΟ Μελισσίων
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου

9η αγωνιστική - 15/12/19
ΠΑΣ Γιάννινα-Σπόρτιγκ
Εσπερίδες Καλλιθέας-Νίκη Λευκάδας
Ολυμπιακός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ο.Α. Χανίων
ΚΑΟ Μελισσίων-ΠΑΟΚ
Ελευθερία Μοσχάτου-Παναθηναϊκός

10η αγωνιστική - 22/12/19
Νίκη Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα
Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός
Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ο.Α. Χανίων-ΚΑΟ Μελισσίων
ΠΑΟΚ-Ελευθερία Μοσχάτου
Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου

11η αγωνιστική - 5/1/20
ΠΑΣ Γιάννινα-Εσπερίδες Καλλιθέας
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας
ΚΑΟ Μελισσίων-Σπόρτιγκ
Ελευθερία Μοσχάτου-Ο.Α. Χανίων
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΟΚ

12η αγωνιστική - 12/1/20
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Εσπερίδες Καλλιθέας
ΚΑΟ Μελισσίων-Νίκη Λευκάδας
Ελευθερία Μοσχάτου-Σπόρτιγκ
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ο.Α. Χανίων
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική - 19/1/20
ΠΑΣ Γιάννινα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Εσπερίδες Καλλιθέας-ΚΑΟ Μελισσίων
Νίκη Λευκάδας-Ελευθερία Μοσχάτου
Σπόρτιγκ-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Ο.Α. Χανίων-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

14η αγωνιστική - 26/1/20
ΚΑΟ Μελισσίων-ΠΑΣ Γιάννινα
Ελευθερία Μοσχάτου-Εσπερίδες Καλλιθέας
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας
Παναθηναϊκός-Σπόρτιγκ
ΠΑΟΚ-Ο.Α. Χανίων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ολυμπιακός

15η αγωνιστική - 2/2/20
ΠΑΣ Γιάννινα-Ελευθερία Μοσχάτου
Εσπερίδες Καλλιθέας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός
Σπόρτιγκ-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Ο.Α. Χανίων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων

16η αγωνιστική - 9/2/20
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας
ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας
Ο.Α. Χανίων-Σπόρτιγκ
ΚΑΟ Μελισσίων-Ολυμπιακός
Ελευθερία Μοσχάτου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

17η αγωνιστική - 16/2/20
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός
Εσπερίδες Καλλιθέας-ΠΑΟΚ
Νίκη Λευκάδας-Ο.Α. Χανίων
Ολυμπιακός-Σπόρτιγκ
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
ΚΑΟ Μελισσίων-Ελευθερία Μοσχάτου

18η αγωνιστική - 23/2/20
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ο.Α. Χανίων-Εσπερίδες Καλλιθέας
Σπόρτιγκ-Νίκη Λευκάδας
Ελευθερία Μοσχάτου-Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων

19η αγωνιστική - 1/3/20
ΠΑΣ Γιάννινα-Ο.Α. Χανίων
Εσπερίδες Καλλιθέας-Σπόρτιγκ
Ολυμπιακός-Νίκη Λευκάδας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΠΑΟΚ
ΚΑΟ Μελισσίων-Παναθηναϊκός
Ελευθερία Μοσχάτου-Δάφνη Αγ. Δημητρίου

20η αγωνιστική - 8/3/20
Σπόρτιγκ-ΠΑΣ Γιάννινα
Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ολυμπιακός
Ο.Α. Χανίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΠΑΟΚ-ΚΑΟ Μελισσίων
Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχάτου

21η αγωνιστική - 15/3/20
ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Λευκάδας
Ολυμπιακός-Εσπερίδες Καλλιθέας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Σπόρτιγκ
ΚΑΟ Μελισσίων-Ο.Α. Χανίων
Ελευθερία Μοσχάτου-ΠΑΟΚ
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός

22η αγωνιστική - 29/3/20
Εσπερίδες Καλλιθέας-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Νίκη Λευκάδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Σπόρτιγκ-ΚΑΟ Μελισσίων
Ο.Α. Χανίων-Ελευθερία Μοσχάτου
ΠΑΟΚ-Δάφνη Αγ. Δημητρίουου

Εκτός έδρας ο ΑΟΚ Χανιά στο ξεκίνημα

Τον Ερμή Σχηματαρίου εκτός έδρας θα αντιμετωπίσει ο ΑΟΚ Χανιά στην πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής που θα γίνει στις 13 Οκτωβρίου. Το πρώτο παιχνίδι στα Χανιά θα γίνει στις 20 Οκτωβρίου με αντίπαλο την Ένωση Ιλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική - 13/10/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Λοκρός Αταλάντης
Ενωση Ιλίου-Μίλων
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά
Αργοναύτης Τριγλίας-Αρης Θήβας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Α.Κ. Χαλκίδας-Βούρειος Χίου

2η αγωνιστική - 20/10/19
Μίλων-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΟΚ Χανιά-Ενωση Ιλίου
Αρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΣ Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Βούρειος Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-Α.Κ. Χαλκίδας

3η αγωνιστική - 27/10/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά
Ενωση Ιλίου-Αρης Θήβας
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα
Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος Χίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Λοκρός Αταλάντης-Μίλων

4η αγωνιστική - 3/11/19
Αρης Θήβας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΣ Πέρα-Ενωση Ιλίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Ερμής Σχηματαρίου
Βούρειος Χίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Α.Κ. Χαλκίδας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός Αταλάντης
ΑΟΚ Χανιά-Μίλων

5η αγωνιστική - 10/11/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΣ Πέρα
Ενωση Ιλίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος Χίου
Αργοναύτης Τριγλίας--Α.Κ. Χαλκίδας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΑΟΚ Χανιά
Μίλων-Αρης Θήβας

6η αγωνιστική - 24/11/19
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Βούρειος Χίου-Ενωση Ιλίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Λοκρός Αταλάντης
ΑΣ Πέρα-Μίλων
Αρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά

7η αγωνιστική - 1/12/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Βούρειος Χίου
Ενωση Ιλίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αργοναύτης Τριγλίας- ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης-Αρης Θήβας
Μίλων-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
ΑΟΚ Χανιά-ΑΣ Πέρα

8η αγωνιστική - 8/12/19
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ενωση Ιλίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου
Αργοναύτης Τριγλίας- Λοκρός Αταλάντης
Βούρειος Χίου-Μίλων
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΟΚ Χανιά
ΑΣ Πέρα-Αρης Θήβας

9η αγωνιστική - 15/12/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ενωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Λοκρός Αταλάντης-ΑΣ Πέρα
Μίλων-Α.Κ. Χαλκίδας
ΑΟΚ Χανιά-Βούρειος Χίου
Αρης Θήβας-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

10η αγωνιστική - 22/12/19
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αργοναύτης Τριγλίας- Ενωση Ιλίου
Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός Αταλάντης
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μίλων
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΟΚ Χανιά
Βούρειος Χίου-Αρης Θήβας
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣ Πέρα

11η αγωνιστική - 5/1/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αργοναύτης Τριγλίας
Ενωση Ιλίου-Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αρης Θήβας-Α.Κ. Χαλκίδας
ΑΣ Πέρα-Βούρειος Χίου

12η αγωνιστική - 12/1/20
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ενωση Ιλίου-Λοκρός Αταλάντης
Αργοναύτης Τριγλίας- Μίλων
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χανιά
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρης Θήβας
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα
Βούρειος Χίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

13η αγωνιστική - 19/1/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ενωση Ιλίου
Λοκρός Αταλάντης-Βούρειος Χίου
Μίλων-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΟΚ Χανιά-Αργοναύτης Τριγλίας
Αρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΣ Πέρα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Κ. Χαλκίδας

14η αγωνιστική - 26/1/20
Λοκρός Αταλάντης-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Μίλων-Ενωση Ιλίου
ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου
Αρης Θήβας-Αργοναύτης Τριγλίας
ΑΣ Πέρα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Βούρειος Χίου-Α.Κ. Χαλκίδας

15η αγωνιστική - 2/2/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Μίλων
Ενωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά
Ερμής Σχηματαρίου-Αρης Θήβας
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΣ Πέρα
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος Χίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Λοκρός Αταλάντης

16η αγωνιστική - 9/2/20
ΑΟΚ Χανιά-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αρης Θήβας-Ενωση Ιλίου
ΑΣ Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Αργοναύτης Τριγλίας
Βούρειος Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Α.Κ. Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μίλων-Λοκρός Αταλάντης

17η αγωνιστική - 23/2/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αρης Θήβας
Ενωση Ιλίου-ΑΣ Πέρα
Ερμής Σχηματαρίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Αργοναύτης Τριγλίας- Βούρειος Χίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Α.Κ. Χαλκίδας
Λοκρός Αταλάντης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μίλων-ΑΟΚ Χανιά

18η αγωνιστική - 8/3/20
ΑΣ Πέρα-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Ενωση Ιλίου
Βούρειος Χίου-Ερμής Σχηματαρίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Αργοναύτης Τριγλίας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Λοκρός Αταλάντης
Αρης Θήβας-Μίλων

19η αγωνιστική - 15/3/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Ενωση Ιλίου-Βούρειος Χίου
Ερμής Σχηματαρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Αργοναύτης Τριγλίας- Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Μίλων-ΑΣ Πέρα
ΑΟΚ Χανιά-Αρης Θήβας

20ή αγωνιστική - 22/3/20
Βούρειος Χίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Α.Κ. Χαλκίδας-Ενωση Ιλίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ερμής Σχηματαρίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αργοναύτης Τριγλίας
Αρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Μίλων
ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χανιά

21η αγωνιστική - 29/3/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Α.Κ. Χαλκίδας
Ενωση Ιλίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης-Αργοναύτης Τριγλίας
Μίλων-Βούρειος Χίου
ΑΟΚ Χανιά-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Αρης Θήβας-ΑΣ Πέρα

22η αγωνιστική - 5/4/20
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ενωση Ιλίου
Αργοναύτης Τριγλίας- Ερμής Σχηματαρίου
ΑΣ Πέρα-Λοκρός Αταλάντης
Α.Κ. Χαλκίδας-Μίλων
Βούρειος Χίου-ΑΟΚ Χανιά
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Αρης Θήβας

23η αγωνιστική - 12/4/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Ενωση Ιλίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Λοκρός Αταλάντης-Ερμής Σχηματαρίου
Μίλων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΑΟΚ Χανιά-Α.Κ. Χαλκίδας
Αρης Θήβας-Βούρειος Χίου
ΑΣ Πέρα-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

24η αγωνιστική - 26/4/20
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ερμής Σχηματαρίου-Ενωση Ιλίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Λοκρός Αταλάντης
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μίλων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χανιά
Α.Κ. Χαλκίδας-Αρης Θήβας
Βούρειος Χίου-ΑΣ Πέρα

25η αγωνιστική - 3/5/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης-Ενωση Ιλίου
Μίλων-Αργοναύτης Τριγλίας
ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Αρης Θήβας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΑΣ Πέρα-Α.Κ. Χαλκίδας
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Βούρειος Χίου

26η αγωνιστική - 10/5/20
Ενωση Ιλίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Βούρειος Χίου-Λοκρός Αταλάντης
Ερμής Σχηματαρίου-Μίλων
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΟΚ Χανιά
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρης Θήβας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΣ Πέρα
Α.Κ. Χαλκίδας-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

Σχόλια