Μπάσκετ

Προπονήσεις για τους επίλεκτους αθλητές-τριες του μπάσκετ το Σαββατοκύριακο

Στα πλαίσια του Αναπτυξιακού προγράμματος της Ένωσης, το Σάββατο 1/12/18 και την Κυριακή 2/12/2018 στο κλειστο γυμναστήριο του Πανεπιστήμιου Κρήτης, στις Βούτες Ηράκλειου, προγραμματίζονται προπονητικές ημερίδες μεταξύ των επίλεκτων αθλητών και αθλητριών της Κρήτης.

Κλειστό γυμναστήριο Πανεπιστήμιου- Βούτες

Σάββατο 1/12/2018 ώρα 11.00-17.00

Προπονήσεις και αγώνες Αγοριών

(παρουσία του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Σγουρίτσα Χρήστου).

ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΙΝΤΕΡ 2005 ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5 ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

6 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2005 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7 ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

8 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΔΕΙΛΙΝΟ

9 ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

10 ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

11 ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΜΕΣΣΑΡΑ

12 ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

13 ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ 2006 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

14 ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΜΕΣΣΑΡΑ

15 ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

16 ΤΕΪΛΟΡ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΗΡΑΚΛΕΙΟ

17 ΠΕΤΡΟΥΓΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2006 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

18 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΦΗ

ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΒΟΛΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2005 ΚΥΔΩΝ

2 ΤΖΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΟΑΧ

3 ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΧΑΝΙΑ BC

4 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΑΚΡΩΤΗΡΙ

5 ΡΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΚΡΩΤΗΡΙ

6 ΒΟΛΤΙΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 2006 ΚΥΔΩΝ

7 ΚΟΛΟΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΚΥΔΩΝ

8 ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΚΥΔΩΝ

9 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΚΥΔΩΝ

10 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΟΑΧ

11 ΠΑΠΑΛΙΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006 ΟΑΧ

12 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006 ΟΑΧ

13 ΣΟΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΟΑΧ

14 ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΚΡΩΤΗΡΙ

15 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06-07

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΠΥΓΙΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟΑΝ

3 ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΑΟΑΝ

4 ΚΛΟΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΑΟΑΝ

5 ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006 ΑΟΑΝ

6 ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟΑΝ

7 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΣΗΤΕΙΑ

8 ΝΑΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ 2006 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

9 ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2006 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

11 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2006 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

12 ΑΓΓΕΛΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΓΟΡΙΑ Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΑΠΑΝΩΜΕΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2005 ΑΓΟΡ

2 ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΑΓΟΡ

3 ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΟΡ

4 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΓΟΡ

6 ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΓΟΡ

7 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΓΟΡ

8 ΜΠΙΤΖΕΚΟΥ ΜΙΛΙ 2006 ΑΓΟΡ

9 ΛΙΤΙΝΑΣ ΤΙΤΟΣ 2006 ΑΓΟΡ

10 ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2006 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Κλειστό γυμναστήριο Πανεπιστήμιου- Βούτες.

Κυριακή 2/12/2018 ώρα 13.00-17.00

Προπονήσεις και αγώνες κοριτσιών.

(Παρουσία του Περιφερειακού προπονητή κ. Πετράκη Μιχάλη και των Νομαρχιακών Προπονητών).

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΚΟΓΚΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 ΑΝΔΡΙΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

3 ΣΟΥΕΛΑ ΛΙΚΑ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4 ΚΑΡΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

5 ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05-06

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ 2004 ΟΑΧ

2 ΛΥΒΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΑΧ

3 ΚΙΤΡΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΟΑΧ

4 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΟΑΧ

5 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΟΑΧ

6 ΜΠΟΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΑΧ

7 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΑΧ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΙΝΑ 2004 ΑΡΚΑΔΙ

2 ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΡΚΑΔΙ

3 ΖΟΛΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΡΚΑΔΙ

4 ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 2006 ΑΡΚΑΔΙ

5 ΒΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2006 ΑΡΚΑΔΙ

6 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΑΡΚΑΔΙ

7 ΒΕΡΓΙΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2006 ΑΡΚΑΔΙ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΛΙΚΙΕΣ 2004 2005-06-07

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΟΜΑΔΑ

1 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3 ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2004 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦΗ

6 ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 ΟΑΣΗ

7 ΠΑΚΕ ΓΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

8 ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ

9 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΟΦΗ

11 ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΟΦΗ

12 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 ΟΦΗ

13 ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΟΦΗ

14 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

15 ΜΗΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΦΗ

16 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2007 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

17 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

Η παρουσία των αθλητών και αθλητριών είναι υποχρεωτική και θα πρέπει να βρίσκονται στο κλειστο γυμναστήριο, 15 λεπτά νωρίτερα, από την προκαθορισμένη ώρα.

Σχόλια