Μπάσκετ

Όλο το πρόγραμμα από την κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ

Πρεμιέρα στις 13 Οκτωβρίου στους Άνδρες και στις 13 Νοεμβρίου στις Γυναίκες

Έγιναν χθες οι κληρώσεις των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ με αυτό των Ανδρών να συγκεντρώνει τα βλέμματα. Στο νέο πρωτάθλημα που θα ξεκινήσει στις 13 Οκτωβρίου θα λάβουν μέρος 13 ομάδες. Πρόκειται για τις: Ανδρογέα, του Κύδωνα, της Πεδιάδας, του Ηροδότου, του Τηγανίτη, του ΟΑΧ, του Ακρωτηρίου, της Ακαδημίας Ρεθύμνου, της Μεσαράς, του ΑΟΚ Χανιά, του Ηρακλείου και της Ιεράπετρας. Ξεχωρίζει βέβαια η επιστροφή του Ηράκλειο ΟΑΑ στο τοπικό πρωτάθλημα, μετά από την αδυναμία συμμετοχής του στην Β΄κατηγορία.


Τροποποιήσεις υπάρχουν στον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος αφού στους τελικούς δε θα μεταφέρονται τα αποτελέσματα της α' φάσης όμως στα ημιτελικά θα συνεχίσουν να μεταφέρονται.
Αναλυτικά τα προγράμματα των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
1 ος Γύρος

1η Αγωνιστική


ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ- ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. -ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ- ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΜΕΣΣΑΡΑ- AOK XANΙΑ

2 η Αγωνιστική
ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ- ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΟ ΚΥΔΩΝ- ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
AOK XANΙΑ- ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ -ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3 η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ -ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.- ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ -AOK XANΙΑ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ -ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4 η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ- ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ -ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
AOK XANΙΑ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ -ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ- ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5 η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ- ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- AOK XANΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.- ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ -ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ -ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

6η Αγωνιστική
AOK XANΙΑ -ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ- ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ -ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ- ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Α-ΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -AOK XANΙΑ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ- ΑΟ ΚΥΔΩΝ


8η Αγωνιστική
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ -ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ -ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. -ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ
AOK XANΙΑ- ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

9 η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ -ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ- ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ- ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ -AOK XANΙΑ

10 η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. -ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ- ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ- ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ -ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
AOK XANΙΑ -ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11 η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ -ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ- AOK XANΙΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ -ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ- ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ- ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σε μόλις έξι αγωνιστικές θα πραγματοποιηθεί το πρωτάθλημα των Γυναικών που θα ξεκινήσει στις 3 Νοεμβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου γύρου: 1η Αγωνιστική: ΟΦΗ- Εργοτέλης, Ηρόδοτος- Ιεράπετρα, 2η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- ΟΦΗ, Εργοτέλης- Ηρόδοτος, 3η Αγωνιστική: ΟΦΗ- Ηρόδοτος, Ιεράπετρα- Εργοτέλης.


ΕΦΗΒΩΝ
Το πρωτάθλημα των Εφήβων θα γίνει σε δύο ομίλους ενώ η έναρξη έχει οριστεί για τις 16 Σεπτεμβρίου. Αναλυτικά τα παιχνίδια του 1ου γύρου:
Α΄ ΌΜΙΛΟΣ: 1η Αγωνιστική: ΑΓΟΡ- Ανδρογέας, ΑΟΚ Χανιά- Κύδων, Ακρωτήρι- Άσκηση, ΟΑΧ- ΑΟ Κισσάμου, Ρεπό: Δειλινό, 2η Αγωνιστική: Ανδρογέας- Δειλινό, Κύδων- ΑΓΟΡ, Άσκηση- ΑΟΚ Χανιά, ΑΟ Κισσάμου- Ακρωτήρι, Ρεπό: ΟΑΧ, 3η Αγωνιστική: Δειλινό- Κύδων,ΑΟΓΡ- Άσκηση, ΑΟΚ Χανιά- ΑΟ Κισσάμου, Ακρωτήριο- ΟΑΧ, Ρεπό: Ανδρογέας, 4η Αγωνιστική: Άσκηση- Δειλινό, ΑΟΚισσάμου- ΑΓΟΡ, ΟΑΧ- ΑΟΚ Χανιά, Κύδων- Ανδρογέας, Ρεπό: Ακρωτήρι, 5η Αγωνιστική: Δειλινό- ΑΟ Κισσάμου, ΑΓΟΡ- ΟΑΧανίων, ΑΟΚ Χανιά- Ακρωτήρι, Άνδρογέας- Άσκηση, Ρεπό: Κύδων, 6η Αγωνιστική: ΟΑΧ- Δειλινό, Ακρωτήρι- ΑΓΟΡ, ΑΟ Κισσάμου- Ανδρογέας, Άσκηση- Κύδων, Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά, 7η Αγωνιστική: Δειλινό- Ακρωτήρι, ΑΓΟΡ- ΑΟΚ Χανιά, Ανδρογέας- ΟΑΧ, Κύδων- ΑΟ Κισσάμου, 8η Αγωνιστική: ΑΟΚ Χανιά- Δειλινό, Ακρωτήρι- Ανδρογέας, ΟΑΧ- Κύδων, ΑΟ- Κισσάμου- Άσκηση, Ρεπό: ΑΓΟΡ, 9η Αγωνισιτκή: Δειλινό- ΑΓΟΡ, Ανδρογέας- ΑΟΚ Χανιά, Κύδων- Ακρωτήρι, Άσκηση- ΟΑΧ, Ρεπό: ΑΟ Κισσάμου.


Β΄ΟΜΙΛΟΣ: 1η Αγωνιστική: Πεδιάδα- Αγ. Νικόλαος, Εργοτέλης- Ηράκλειο ΟΑΑ, Ηρόδοτος- ΟΦΗ, Μεσσαρά- Αναγέννηση, Ρεπό: Ιεράπετρα, 2η Αγωνιστική: Αγ. Νικόλαος- Ιεράπετρα, Ηράκλειο ΟΑΑ- Πεδιάδα, ΟΦΗ- Εργοτέλης, Αναγέννηση- Ηρόδοτος, Ρεπό: Μεσσαρά, 3η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- Ηράκλειο, Πεδιάδα- ΟΦΗ, Εργοτέλης- Αναγέννηση, Ηρόδοτος- Μεσσαρά, Ρεπό: Αγ. Νικόλαος, 4η Αγωνιστική: ΟΦΗ- Ιεράπετρα, Αναγέννηση- Πεδιάδα, Μεσσαρά- Εργοτέλης, Ηράκλειο- Αγ. Νικόλαος, Ρεπό: Ηρόδοτος, 5η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- Αναγέννηση, Πεδιάδα- Μεσσαρά, Εργοτέλης- Ηρόδοτος, Αγ. Νικόλαος- ΟΦΗ, Ρεπό: Ηράκλειο, 6η Αγωνιστική: Μεσσαρά- Ιεράπετρα, Ηρόδοτος- Πεδιάδα, Αναγέννηση- Αγ. Νικόλαος, ΟΦΗ- Ηράκλειο, Ρεπό: Εργοτέλης, 7η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- Ηρόδοτος, Πεδιάδα- Εργοτέλης, Άγ. Νικόλαος- Μεσσαρά, Ηράκλειο- Αναγέννηση, Ρεπό: ΟΦΗ, 8η Αγωνιστική: Εργοτέλης- Ιεράπετρα, Ηρόδοτος- Άγ. Νικόλαος, Μεσσαρά- Ηράκλειο, Αναγέννηση- ΟΦΗ, Ρεπό: Πεδιάδα, 9η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- Πεδιάδα, Αγ. Νικόλαος- Εργοτέλης, Ηράκλειο- Ηρόδοτος, ΟΦΗ- Μεσσαρά, Ρεπό: Αναγέννηση.


ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1η Αγωνιστική (6 Οκωβρίου): ΟΑΧ- ΟΦΗ, Ηρόδοτος- Αρκάδι, Ρεπό: Ιεράπετρα, 2η Αγωνιστική: ΟΦΗ- Ιεράπετρα, Αρκάδι- ΟΑΧανίων, Ρεπό: Ηρόδοτος, 3η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- Αρκάδι, ΟΑΧ- Ηρόδοτος, Ρεπό: ΟΦΗ, 4η Αγωνιστική: Ηρόδοτος- Ιεράπετρα, Αρκάδι- ΟΦΗ, Ρεπό: ΟΑΧ, 5η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- ΟΑΧ, ΟΦΗ- Ηρόδοτος, Ρεπό: Αρκάδι.


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1η Αγωνιστική(14 Οκτωβρίου): Πεδιάδα- ΟΑΧ, Εργοτέλης- Αρκάδι, ΟΦΗ- Ανδρογέας, Ηρόδοτος- Ιεράπετρα, Ρεπό: ΟΑΣΗ, 2η Αγωνιστική: ΟΑΧ- ΟΑΣΗ, Αρκάδι- Πεδιάδα, Ανδρογέας- Εργοτέλης, Ιεράπετρα- ΟΦΗ, Ρεπό: Ηρόδοτος, 3η Αγωνιστική: ΟΑΣΗ- Αρκάδι, Πεδιάδα- Ανδρογέας, Εργοτέλης- Ιεράπετρα, ΟΦΗ- Ηρόδοτος, Ρεπό: ΟΑΧ, 4η Αγωνιστική: Ανδρογέας- ΟΑΣΗ, Ιεράπετρα- Πεδιάδα, Ηρόδοτος- Εργοτέλης, Αρκάδι- ΟΑΧ,Ρεπό: ΟΦΗ, 5η Αγωνιστική: ΟΑΣΗ- Ιεράπετρα, Πεδιάδα- Ηρόδοτος, Εργοτέλης- ΟΦΗ, ΟΑΧ- Ανδρογέας, Ρεπό: Αρκάδι, 6η Αγωνιστική: Ηρόδοτος- ΟΑΣΗ, ΟΦΗ- Πεδιάδα, Ιεράπετρα- ΟΑΧ, Ανδρογέας- Αρκάδι, Ρεπό: Εργοτέλης, 7η Αγωνιστική: ΟΑΣΗ- ΟΦΗ, Πεδιάδα- Εργοτέλης, ΟΑΧ- Ηρόδοτος, Αρκάδι- Ιεράπετρα, Ρεπό: Ανδρογέας, 8η Αγωνιστική: Εργοτέλης- ΟΑΣΗ, ΟΦΗ- ΟΑΧανίων, Ηρόδοτος- Αρκάδι, Ιεράπετρα- Ανδρογέας, Ρεπό: Πεδιάδα, 9η Αγωνιστική: ΟΑΣΗ- Πεδιάδα, ΟΑΧ- Εργοτέλης, Αρκάδι- ΟΦΗ, Ανδρογέας- Ηρόδοτος, Ρεπό: Ιεράπετρα.

ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΚΡΗΤΗΣ (22 Σεπτεμβρίου): 1η Αγωνιστική: Αγ. Νικόλαος- ΟΑΧ, Ανδρογέας- Ηράκλειο, Ακρωτήρι- Αναγέννηση, ΟΦΗ- ΑΓΟΡ, Ηρόδοτος- Κύδων, 2η Αγωνιστική: Ηράκλειο- Αγ. Νικόλαος, Αναγέννηση- Ανδρογέας, ΑΓΟΡ- Ακρωτήρι, Κύδων- ΟΦΗ, ΟΑΧ- Ηρόδοτος, 3η Αγωνιστική: Αγ. Νικόλαος- Αναγέννηση, Ανδρογέας- ΑΓΟΡ, Ακρωτήρι- Κύδων, ΟΦΗ- Ηρόδοτος, ΟΑΧ- Ηράκλειο, 4η Αγωνιστική: ΑΓΟΡ- Αγ. Νικόλαος, Κύδων- Ανδρογέας, Ηρόδοτος- Ακρωτήρι, ΟΦΗ- ΟΑΧ, Αναγέννηση- Ηράκλειο, 5η Αγωνιστική: Αγ. Νικόλαος- Κύδων, Ανδρογέας- Ηρόδοτος, Ακρωτήρι- ΟΦΗ, ΟΑΧ- Αναγέννηση, Ηράκλειο- ΑΓΟΡ, 6η Αγωνιστική: Ηρόδοτος- Αγ. Νικόλαος, ΟΦΗ- Ανδρογέας, Ακρωτήρι- ΟΑΧ, Κύδων- Ηράκλειο, ΑΓΟΡ- Αναγέννηση, 7η Αγωνιστική: Αγ. Νικόλαος- ΟΦΗ, Ανδρογέας- Ακρωτήρι, ΟΑΧ- ΑΓΟΡ, Ηράκλειο- Ηρόδοτος, Αναγέννηση- Κύδων, 8η Αγωνιστική: Ακρωτήρι- Αγ. Νικόλαος, Ανδρογέας- ΟΑΧ, ΟΦΗ- Ηράκλειο, Ηρόδοτος- Αναγέννηση, Κύδων- ΑΓΟΡ, 9η Αγωνιστική: Αγ. Νικόλαος- Ανδρογέας, ΟΑΧ- Κύδων, Ηράκλειο- Ακρωτήρι, Αναγέννηση- ΟΦΗ, ΑΓΟΡ- Ηρόδοτος.
ΠΑΙΔΩΝ Β΄- Α΄ΟΜΙΛΟΣ (16 Σεπτεμβρίου): 1η Αγωνιστική: ΟΑΧ2- Ανδογέας2, Ηρόδοτος2- Ηράκλειο2, ΟΦΣΧανίων- ΑΟΚ Χανιά, Χανιά BC- AΓΟΡ2, Πλατανιάς- Κύδων2, Ρεπό: Ακ. Ρεθύμνου, 2η Αγωνιστική: Ανδρογέας2- Ακ. Ρεθύμνου, Ηράκλειο2, ΟΑΧ2, ΑΟΚ Χανιά- Ηρόδοτος2, ΑΓΟΡ2-ΟΦΣΧανίων, Κύδων2- Χανιά BC, Ρεπό: Πλατανιάς, 3η Αγωνιστική: Ακ. Ρεθύμνου- Ηράκλειο2, ΟΑΧ2- ΑΟΚ Χανιά, Ηρόδοτος2- ΑΓΟΡ2, ΟΦΣΧανίων- Κύδων2, Χανιά BC- Πλατανιάς, Ρεπό: Ανδρογέας2, 4η Αγωνιστική: ΑΟΚ Χανιά- Ακ. Ρεθύμνου, ΑΓΟΡ2- ΟΑΧ2, Κύδων2- Ηρόδοτος2, Πλατανιάς- ΟΦΣΧανίων, Ηράκλειο 2- Ανδρογέας, Ρεπό: Χανιά BC, 5η Αγωνιστική: Ακ. Ρεθύμνου- ΑΓΟΡ2, ΟΑΧ2- Κύδων2, Ηρόδοτος 2- Πλατανιάς, ΟΦΣΧανιών- Χανιά BC, Ανδρογέας2- ΑΟΚ Χανιά, Ηράκλιεο2, 6η Αγωνιστική:Κύδων2- Ακ. Ρεθύμνου, Πλατανιάς ΟΑΧ2, Χανιά BC- Ηρόδοτος2, ΑΓΟΡ2- Ανδρογέας2, ΑΟΚ Χανιά- Ηράκλειο2, Ρεπό: ΟΦΣ Χανίων, 7η Αγωνιστική: Ακ. Ρεθύμνου- Πλατανιάς, ΟΑΧ2- Χανιά BC, Ηρόδοτος2- ΟΦΣΧανίων, Ανδρογέας2- Κύδων2, Ηράκλειο2- ΑΓΟΡ2, Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά, 8η Αγωνιστική: Χανιά BC- Ακ. Ρεθύμνου, ΟΦΣ Χανίων- ΟΑΧ2, Πλατανιάς- Ανδρογέας2, Κύδων2- Ηράκλειο2, ΑΓΟΡ2- ΑΟΚ Χανιά, Ρεπό: Ηρόδοτος2, 9η Αγωνιστική: Ακ. Ρεθύμνου- ΟΦΣ Χανίων, ΟΑΧ2- Ηρόδοτος 2, Ανδρογέας2- Χανιά BC, Ηράκλειο2- Πλατανιάς, ΑΟΚ Χανιά- Κύδων2, Ρεπό: ΑΓΟΡ2, 10η Αγωνιστική: Ηρόδοτος2- Ακ. Ρεθύμνου, ΟΦΣΧανίων- Ανδρογέας2, Χανιά BC- Ηράκλειο2, Πλατανιάς- ΑΟΚ Χανιά, Κύδων2- ΑΟΓΡ2, Ρεπό: ΟΑΧ2, 11η Αγωνιστική: Ακ. Ρεθύμνου- ΟΑΧ2, Ανδρογέας2- Ηρόδοτος2, Ηράκλειο2- ΟΦΣ Χανίων, ΑΟΚ Χανιά- Χανιά BC, ΑΓΟΡ2- Πλατανιάς, Ρεπό: Κύδων2.
ΠΑΙΔΩΝ Β΄- Β΄ΟΜΙΛΟΣ (16 Σεπτεμβρίου): 1η Αγωνιστική: Ιεράπετρα- Γιούχτας, Μεσσαρά- ΟΦΗ2, Εργοτέλης- Σητειακός, ΟΑΣΗ- Πεδιάδα, Νεάπολη- Τηγανίτης, Ρεπό: Δειλινό, 2η Αγωνιστική: Γιούχτας- Δειλινό, ΟΦΗ2- Ιεράπετρα, Σητειακός- Μεσσαρά, Πεδιάδα- Εργοτέλης, Τηγανίτης- ΟΑΣΗ, Ρεπό: Νεάπολη, 3η Αγωνιστική: Δειλινό- ΟΦΗ2, Ιεράπετρα- Σητειακός, Μεσσαρά- Πεδιάδα, Εργοτέλης- Τηγανίτης, ΟΑΣΗ- Νεάπολη, Ρεπό: Γιούχτας, 4η Αγωνιστική: Σητειακός- Δειλινό, Πεδιάδα- Ιεράπετρα, Τηγανίτης- Μεσαρά, Νεάπολη- Εργοτέλης, ΟΦΗ2- Γιούχτας, Ρεπό: ΟΑΣΗ, 5η Αγωνιστική: Δειλινό- Πεδιάδα, Ιεράπετρα- Τηγανίτης, Μεσσαρά- Νεάπολη, Εργοτέλης- ΟΑΣΗ, Γιούχτας- Σητειακός, Ρεπό: ΟΦΗ2, 6η Αγωνιστική: Τηγανίτης- Δειλινό, Νεάπολη- Ιεράπετρα, ΟΑΣΗ- Μεσσαρά, Πεδιάδα- Γιούχτας, Σητειακός- ΟΦΗ2, Ρεπό: Εργοτέλης,7η Αγωνιστική: Δειλινό- Νεάπολη, Ιεράπετρα- ΟΑΣΗ, Μεσαρά- Εργοτέλης, Γιούχτας- Τηγανίτης, ΟΦΗ2- Πεδιάδα, Ρεπό: Σητειακός, 8η Αγωνιστική: ΟΑΣΗ- Δειλινό, Εργοτέλης- Ιεράπετρα, Νεάπολη- Γιούχτας, Τηγανίτης- ΟΦΗ2, Πεδιάδα- Σητειακός, Ρεπό: Μεσσαρά, 9η Αγωνιστική: Δειλινό- Εργοτέλης, Ιεράπετρα- Μεσσαρά, Γιούχτας- ΟΑΣΗ, ΟΦΗ2- Νεάπολη, Σητειακός- Τηγανίτης, Ρεπό: Πεδιάδα, 10η Αγωνιστική: Μεσσαρά- Δειλινό, Εργοτέλης- Γιούχτας, ΟΑΣΗ- ΟΦΗ2, Νεάπολη- Σητειακός, Τηγανίτης- Πεδιάδα, Ρεπό: Ιεράπετρα, 11ηΑγωνιστική: Δειλινό- Ιεράπετρα, Γιούχτας- Μεσσαρά, ΟΦΗ2- Εργοτέλης, Σητειακός- ΟΑΣΗ, Πεδιάδα- Νεάπολη, Ρεπό: Τηγανίτης.

Σχόλια