Αθλητισμός

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Γεμάτο δράση ακόμα ένα Σάββατο

Γεμάτο δράση είναι και αυτό το Σάββατο με το εκτός έδρας παιχνίδι του Εργοτέλη με την Καλάματα να μεταδίδεται ζωντανά.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας:

11:00 Novasports 6HD
Γαλλία – Αγγλία Davis Cup

12:30 ΕΡΤ3
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Πρέστον – Φούλαμ EFL Championship

14:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Rallycross Γερμανία 1 (World RX/RX2e)

14:45 ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 1
Παναθηναϊκός Β’ – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2

15:00 Novasports 1HD
Αλαβές – Θέλτα La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Rallycross Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 9
Σαμπντόρια – Ελλάς Βερόνα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Έμπολι – Φιορεντίνα Serie A

16:30 Novasports News
Γκρόιτερ Φιρτ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 Novasports Start
Μπόχουμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD
Χέρτα – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα ΠΣ – Εργοτέλης Greek Super League 2

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κρίσταλ Πάλας – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νόριτς – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 6HD
Σερβία – Γερμανία Davis Cup

17:15 Novasports 1HD
Βαλένθια – Βαγιεκάνο La Liga

17:15 Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A

19:15 Novasports 5HD
Αλμερία – Ουέσκα Β’ Ισπανίας

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία Super League

19:30 Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

19:30 Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Χετάφε La Liga

19:30 Novasports Prime
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

20:00 ΕΡΤ3
Α.Ο.Ν.Σ Μίλων – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

21:30 Novasports 3HD
Χολστάιν Κίελ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Βενέτσια – Ίντερ Serie A

21:45 Novasports 4HD
Σαρλερουά – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Παλμέιρας – Φλαμένγκο Copa Libertadores

22:00 Novasports 2HD
Νις – Μετς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπελενένσες – Μπενφίκα Liga Portugal

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια