Αθλητισμός

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ήμερας

Που θα δείτε και τι σήμερα

Άλλο ένα Σάββατο γεμάτη δράση είναι σήμερα με αναμετρήσεις να ξεχωρίζουν όπως του ΟΦΗ με τον Βόλο αλλά και του Άρη με τα ΠΑΣ Γιάννινα.

Δράση έχουμε και στα άλλα πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα:

09:35 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS9 Selvino 1, Μόντσα

09:50 Eurosport 2
Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

11:20 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS10 San Fermo 2, Μόντσα

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Γκαζιαντέπ – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:30 ΕΡΤ3
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Χάντμπολ

12:30 Eurosport 1
Ελεύθερο σκι Στουμπάι | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός – Εσπερίδες Α1 Γυναικών μπάσκετ

13:00 ΕΡΤ Sports 1
Formula 1, Γκραν Πρι Κατάρ, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

13:05 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS11 Selvino 2, Μόντσα

14:00 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:15 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μεντβέντεφ-Ρούουντ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 1ος ημιτελικός Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00 ONE Channel
Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD
Θέλτα – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:10 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD
Γκλάντμπαχ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD
Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD
Λεβερκούζεν – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:50 Eurosport 1
Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ | Άνδρες Σκι

17:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας Volley League Γυναικών

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γουλβς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Νόριτς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3
Περιστέρι – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Προμηθέας – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News
Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – ΠΑΟΚ Βόλεϊ

18:00 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

18:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:45 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Σέλτικ – Σεντ Τζόνστον Premier Sports Cup

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών

20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

20:00 ΕΡΤ3
Λαύριο – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1
Global Champions Tour Ιππασία

21:30 Novasports 5HD
Φιλαδέλφεια – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τζόκοβιτς-Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 2ος ημιτελικός Τένις

22:00 Novasports 2HD
Ρεν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

23:30 Eurosport 1
Global Champions Tour Ιππασί

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια