Αθλητισμός

Στη Χερσόνησο All Star Game ΠΠ-ΠΚ και μίνι της ΕΚΑΣΚ

Το προσεχές Σάββατο 16/6 θα πραγματοποιηθεί το All Star Game παμπαίδων-παγκορασίδων και μίνι της ΕΚΑΣΚ στο Φιλωνίδειο κλειστό γυμναστήριο στη Χερσόνησο.

Στους αγώνες θα συμμετέχουν συνολικά οκτώ ομάδες, οι οποίες θα αποτελούνται από τους καλύτερους αθλητές και αθλήτριες από όλη την Κρήτη, όπως έχουν προκύψει από ψηφοφορία των προπονητών κατά τη διάρκεια του πρωταθλήματος.

Η διοργάνωση πραγματοποιείται με την υποστήριξη του Δήμου Χερσονήσου και της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Χερσονήσου, είναι ανοικτή στο κοινό και εντάσσεται στη συνολική προσπάθεια δημιουργίας προτύπων για τη νεολαία και κινήτρων για την ανάπτυξη αθλητικών ενδιαφερόντων για τα παιδιά. Να σημειωθεί ότι και από τη συγκεκριμένη διοργάνωση θα επιλεγούν παιδιά - από τον περιφερειακό και τους νομαρχιακούς προπονητές Κρήτης - που θα στελεχώσουν τα κλιμάκια ανάπτυξης Κρήτης, τα οποία αποτελούν μέρος του συνολικού αναπτυξιακού προγράμματος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης (ΕΟΚ).

 

Τι ομάδες αποτελούν οι εξής:

 

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΝΟΣ

ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ Σ. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ Μ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ Ε. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΠΟΛΑΣ ΟΑΣΗ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Π ΟΦΗ

ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ Θ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ Ι ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Γ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ Ζ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ Μ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΤΖΩΡΤΖΗΣ Ι. ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

ΙΩΑΝΝΟΥ Σ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΦΡΥΔΑΚΗΣ Α ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Π. ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΟΑΧ

ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ Σ. ΧΑΝΙΑ BC

ΡΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Π ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

 

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ –ΟΜΑΔΑ ΕΡΜΗΣ

ΚΑΡΛΗΣ ΕΜΜ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ Φ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΑΛΛΙΔΗΣ Ι. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Μ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΑΦΑΣΗΣ Μ. ΟΑΣΗ

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ Ι ΟΦΗ

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ Μ ΟΦΗ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ Γ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΑΜΠΟΣΗ Β ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ Ε ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ Ν. ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΣΤ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ Ι ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΒΟΛΤΣΗΣ Ε ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ Κ. ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΣΙΜΙΓΚΑΚΗΣ Μ. ΟΑΧ

ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ Σ ΑΓΟΡ

ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ Κ. ΟΑΧ 2000

ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ Δ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ –ΟΜΑΔΑ ΑΡΗΣ

ΚΑΡΛΗΣ ΜΙΧ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΕΡ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Γ. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Ε ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΟΑΣΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΦΗ

ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΣΑΒΒΑΚΗΣ Χ ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ Ε ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ Ν ΑΟΑΝ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ Γ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Δ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι ΚΥΔΩΝ ΑΟ

ΝΗΣΙΩΤΗΣ Φ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Π ΑΓΟΡ

ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ Φ ΑΓΟΡ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Α ΧΑΝΙΑ ΒC

ΝΕΟΝΑΚΗΣ Φ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Ν. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ Β. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ Ε ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΣΑΜΠΑΝΗΣ Ν. ΟΑΣΗ

ΚΑΜΠΑΚΑΣ Φ. ΟΦΗ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Κ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΑΡΑΝΔΕΜΟΙΡΗΣ ΗΡ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ Ε ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ Δ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ Ν ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΒΑΡΚΑΡΑΚΗΣ Ι ΑΟΑΝ

ΖΑΓΟΡΙΔΗΣ Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

ΝΤΑΝΑΛΑΚΗΣ Κ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΔΩΝ ΑΟ

ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΚΗΣ Α ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Δ ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΠΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ Α ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Δ ΑΓΟΡ

ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ Μ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΠΑΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ Λ ΟΑΧ2000

ΟΜΑΔΑ ΗΡΑ- ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΒΕΡΙΓΟΥ Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΟΑΣΗ

ΜΕΤΑΞΑ Α ΟΦΗ

ΒΑΒΑΛΗ ΣΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΡΚΑΔΙ

ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ Β ΟΑΧ

ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ Φ ΟΦΗ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ Δ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΜΑΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΔΙΒΙΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΜΑΥΡΙΔΗ ΟΑΣΗ

ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ Μ ΟΦΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΚΟΣΜΙΔΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ Ε ΑΡΚΑΔΙ

ΤΣΩΝΗ Ε ΟΑΧ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Ε ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΜΠΟΥΕΛΑΚΗ Ε ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΑΘΗΝΑ – ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ Γ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ Ε ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΤΖΑΝΕΤΗ Δ ΟΦΗ

ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ Δ ΑΡΚΑΔΙ

ΜΠΟΛΙΩΤΗ Μ ΟΑΧ

ΤΖΟΥΓΡΕΡΑΚΗ ΑΙ ΟΑΧ2000

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Ι ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ Δ ΟΑΧ

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ Μ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΟΑΧ

ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Ι ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΚΛ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΟΦΗ

ΤΣΙΜΠΟΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΛΙΝΑΡΑΚΗ Μ ΑΡΚΑΔΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ε ΟΑΧ

ΠΟΥΛΗ Ε ΟΑΧ2000

ΒΟΥΛΟΥΜΠΑΣΑΚΗ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΚΟΥΡΑΚΗ ΟΑΧ

ΜΕΡΜΙΜΟΓΛΟΥ Ε ΑΡΚΑΔΙ

ΤΣΟΥΔΕΡΟΥ Α ΑΡΚΑΔΙ

ΠΟΥΛΙΑΝΙΔΗ ΟΑΧ 2000

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Σάββατο 16/6/2018- κλειστο γυμναστήριο Χερσονήσου

12.00 ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΘΗΝΑ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

13.30 ΚΡΟΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ)

15.00 ΗΡΑ- ΑΡΤΕΜΙΣ (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

16.30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

 

Σχόλια