Αθλητισμός

Δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ σε όλες τις κατηγορίες. Στην Α1 ΕΠΣΗ τα παιχνίδια διεξάγονται όλα αύριο Κυριακή, όμως στις Α2, Β1 και Β2 υπάρχει δράση και σήμερα Σάββατο.

 

Αναλυτικά, το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες:

 

Για την Α1 ΕΠΣΗ

Αύριο 17:30

Χερσόνησος - Γιούχτας: Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ.

Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος.

Γόρτυς - Ανθεστίων: Φουκάκης Γ., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Α.

Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος.

Μοίρες - Μινωική: Βασάκης Γ. Ε., Περτσελάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.

Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος.

Κεραυνός - ΠΑΟΚ: Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος.

ΠΑΝΟΜ - Λίντο: Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ζαφείρης Α.

Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος.

Ρωμανός - ΑΕΚ: Μανδαλενάκης Ε., Σταυρακάκη Ν., Καρατζάς Γ.

Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης.

Αλμυρός - Τύλισος: Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Μάτσας Κ.

Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος.

Φαιστός - Ελπίδες: Κουράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ.

Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης.

ΑΟΤ - Ζαρός: Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Ζιουτος Κ.

Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός.

 

 

Για την Α2 ΕΠΣΗ

Σήμερα 17:30

Αγία Βαρβάρα - Δωριέας: Ζιουτος Κ., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ. Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης.

Ρούβας - ΑΟΚ: Σφακιανάκης Δ., Στεφανίδης Σ., Φανουράκη Μ.

Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης.

Ηρακλής Νιπ. - Ραύκος 3-0 α. α.

Δόξα Γαλιάς - Νέοι Εργοτέλη 0-3 α. α.

Πόρος - Αθλόπολις: Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Τοπαλίδης Π.

Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος.

Δίας - ΟΦΑ: Παπαδάκης Φ., Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε.

Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός.

ΕΓΟΗ - Τριτωνία: Βισκαδούρος Μ., Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ.

Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης.

Νέοι Ηροδότου - Ασήμι: Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Τουρλουκάκη Χ.

Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος.

 

 

Για την Β1 ΕΠΣΗ

Σήμερα 17:30

Ομόνοια - Δόξα Ηρακλείου: Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Βισκαδούρος Α.

Γαρίπα - Διαγόρας: Αδαμάκης Α. Θ., Κώστας Κ., Βασάκης Γ. Ε.

Βόνη - Πήγασος: Κυριακίδης Ρ., Θέμελη Π., Πλαίτης Γ.

Ερμής Ατσαλένιου - Νέοι Μινωικής: Ζερβάκης Ε. Γ., Μπλαβάκης Ε., Ψαρράς Κ.

Μοχός - Χαραυγή: Ζαφείρης Α., Ξυπάκης Γ., Βλαχάκης Ε.

Εθνικός - ΠΑΟ Γουβών: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρόγλου Ε., Δρακάκης Α.

Ποσειδώνας - Κανάρια: Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.

 

 

Για την Β2 ΕΠΣΗ

Σήμερα 17:30

Νέοι Αλμυρού - ΟΦΗ 94' : Φερετζάκης Ν., Επιτροπάκη Ε., Μαντσε Ν.

Αύριο 11:00

Ολυμπιακός Μαλ. - Παλιανή: Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α., Βισκαδούρος Α.

Αύριο 17:30

Μεταξοχώρι - ΠΑΟ Δειλινών: Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π., Μοχιανάκης Α.

Μαραθώνας - Ασίτες: Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Επιτροπάκη Ε.

Θέρισος - Ρόκα: Τσαμπουράκης Γ., Μπαλίδης Α., Γενετζάκης Ε.

Άγιος Δημήτριος - Πυργιώτισσα

 

Για την Γ ΕΠΣΗ

Αύριο 11:30

Πηγαϊδάκια - Πατούχας: Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε., Καζόγλου Χ.

Καπετάν Μιχάλης Κόρακας - Κουνάβοι: Καρατζάς Γ., Μαντσε Ν., Ψαρράς Κ.

Μαρτινέγκο - Χείμαρος: Ελευθεράκης Σ., Κώστας Κ., Μαυραντωνάκης Ι.

Καμηλάρι - Τηγανίτης: Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.

Δαφνές - ΠΟΗ: Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Ζαφείρης Α.

Ίνι - Γωνιές: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαστορίδης Δ., Πλαίτης Γ.

Αύριο 13:00

Αναγέννηση Μεσσαράς - ΟΦΑΜ: Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π.

Σχόλια