Ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών πραγματοποιήθηκε στο κολυμβητήριο Ηρακλείου το περασμένο Σαββατοκύριακο, η οποία διεξήχθη με απόλυτη επιτυχία.
Τα αποτελέσματα των Αργοναυτών Ηρακλείου, έχουν ως εξής:
ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΑΝΟΓ)
1ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 24:97
1ος στα 100m ελεύθερο με χρόνο 55:67
1ος στα 50m πεταλούδα με χρόνο 27:79
7ος στα 50m πρόσθιο με χρόνο 34:07
5ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:16:70
ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝΟΓ)
7ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:18:26
7ος στα 200m πρόσθιο με χρόνο 2:52:52
9ος στα 100m ύπτιο με χρόνο 1:12:27
ΓΙΑΟΥΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ
1η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 36:68
1η στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:20:68
1η στα 200m πρόσθιο με χρόνο 2:53:69
ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ος στα 200m μικτή ατομική με χρόνο 2:29:01
5ος στα 100m ύπτιο χρόνο 1:09:72
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
2η στα 200m μικτή ατομική με χρόνο 2:46:05
3η στα 400m ελεύθερο με χρόνο 5:03:77
5η στα 50m πεταλούδα με χρόνο 34:31
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
3η στα 200m ελεύθερο με χρόνο 2:20:73
4η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 39:15
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ
2η στα 50m πεταλούδα με χρόνο 33:05
9η στα 50m ύπτιο με χρόνο 38:57
24η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 45:74
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
5ος στα 50m ύπτιο με χρόνο 34:42
11ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:30:29
15ος στα 400m ελεύθερο με χρόνο 4:56:93
ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
8ος στα 200m πρόσθιο με χρόνο 2:53:08
9ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:22:11
18ος στα 50m πρόσθιο με χρόνο 38:53
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
6ος στα 50m ύπτιο με χρόνο 35:60
19ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 29:18
23ος στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:07:95
ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4ος στα 200m ύπτιο με χρόνο 3:54:99
12ος στα 50m ύπτιο με χρόνο 39:02
14ος στα 100m ύπτιο με χρόνο 1:21:69
ΧΑΪΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
4η στα 50m πεταλούδα με χρόνο 34:16
9η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 30:78
11η στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:08:66
ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
16η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 42:48
18η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 33:10
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
32ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 31:50
ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΥΡΩ
12η στα 50m ύπτιο με χρόνο 40:01
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 29:71
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
33ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 32:15
34ος στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:13:45
ΚΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
23η στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:35:72
ΔΟΝΤΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
30η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 55:76
46η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 41:63
ΔΟΝΤΑΔΑΚΗ ΦΙΛΙΑ
28η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 52:40
48η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 42:96
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
49ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 41:40
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΪΣΙΑ
52η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 58:14