Αθλητισμός

Με επιτυχία η ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών

Ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών πραγματοποιήθηκε στο κολυμβητήριο Ηρακλείου το περασμένο Σαββατοκύριακο, η οποία διεξήχθη με απόλυτη επιτυχία.

Τα αποτελέσματα των Αργοναυτών Ηρακλείου, έχουν ως εξής:

ΦΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΑΝΟΓ)

1ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 24:97

1ος στα 100m ελεύθερο με χρόνο 55:67

1ος στα 50m πεταλούδα με χρόνο 27:79

7ος στα 50m πρόσθιο με χρόνο 34:07

5ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:16:70

ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝΟΓ)

7ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:18:26

7ος στα 200m πρόσθιο με χρόνο 2:52:52

9ος στα 100m ύπτιο με χρόνο 1:12:27

ΓΙΑΟΥΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ

1η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 36:68

1η στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:20:68

1η στα 200m πρόσθιο με χρόνο 2:53:69

ΦΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ος στα 200m μικτή ατομική με χρόνο 2:29:01

5ος στα 100m ύπτιο χρόνο 1:09:72

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2η στα 200m μικτή ατομική με χρόνο 2:46:05

3η στα 400m ελεύθερο με χρόνο 5:03:77

5η στα 50m πεταλούδα με χρόνο 34:31

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

3η στα 200m ελεύθερο με χρόνο 2:20:73

4η στα 50m πρόσθιο  με χρόνο 39:15

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

2η στα 50m πεταλούδα με χρόνο 33:05

9η στα 50m ύπτιο με χρόνο 38:57

24η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 45:74

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

5ος στα 50m ύπτιο με χρόνο 34:42

11ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:30:29

15ος στα 400m ελεύθερο με χρόνο 4:56:93

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

8ος στα 200m πρόσθιο με χρόνο 2:53:08

9ος στα 100m πρόσθιο με χρόνο 1:22:11

18ος στα 50m πρόσθιο με χρόνο 38:53

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

6ος στα 50m ύπτιο με χρόνο 35:60

19ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 29:18

23ος στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:07:95

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4ος στα 200m ύπτιο με χρόνο 3:54:99

12ος στα 50m ύπτιο με χρόνο 39:02

14ος στα 100m ύπτιο με χρόνο 1:21:69

ΧΑΪΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

4η στα 50m πεταλούδα με χρόνο 34:16

9η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 30:78

11η στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:08:66

ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

16η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 42:48

18η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 33:10

ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

32ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 31:50

ΚΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΥΡΩ

12η στα 50m ύπτιο με χρόνο 40:01

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

21ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 29:71

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

33ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 32:15

34ος στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:13:45

ΚΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

23η στα 100m ελεύθερο με χρόνο 1:35:72

ΔΟΝΤΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

30η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 55:76

46η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 41:63

ΔΟΝΤΑΔΑΚΗ ΦΙΛΙΑ

28η στα 50m πρόσθιο με χρόνο 52:40

48η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 42:96

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

49ος στα 50m ελεύθερο με χρόνο 41:40

ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΪΣΙΑ

52η στα 50m ελεύθερο με χρόνο 58:14

Σχόλια