Αθλητισμός

Πλήρης αγωνιστική κίνηση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ  

Στην τελική τους ευθεία έχουν μπει τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ και η αγωνία κορυφώνεται στις περισσότερες κατηγορίες. Το σαββατοκύριακο το αγωνιστικό… μενού περιλαμβάνει αρκετά ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

 

Δείτε το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΗ:

 

Για την Α1 ΕΠΣΗ

 

Σήμερα 17:30

Κεραυνός – Γιούχτας: Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.

ΠΑΝΟΜ – Χερσόνησος: Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.

 

Αύριο 17:30

Γόρτυς – Μοίρες: Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Φερετζάκης Ν.

Ρωμανός – Ανθεστίων: Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Καρατζάς Γ.

Αλμυρός – Μινωική: Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαμιωτάκης Ε.

Φαιστός – ΠΑΟΚ: Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.

Ζαρός – Λίντο: Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Ελπίδες – ΑΕΚ: Σφακιανάκης Ε. Μ., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.

ΑΟΤ – Τύλισος: Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.

 

 

 

Για την Α2 ΕΠΣΗ

 

Σήμερα 17:30

Ηρακλής Νιπ. – Δωριέας: Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ.

Πόρος – Αγία Βαρβάδα: Κουναλάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ.

Δίας – ΑΟΚ: Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Μοχιανάκης Α.

Νέοι Ηροδότου – Νέοι Εργοτέλη: Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π.

Ασήμι – Αθλόπολις: Μανδαλενάκης Ε., Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ.

Τριτωνία – ΟΦΑ: Κρασαγάκης Χ., Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ.

 

 

 

Για την Β1 ΕΠΣΗ

 

Αύριο 17:30

Διαγόρας – Δόξα Ηρακλείου: Ζερβάκης Ε. Γ., Μπεκιράκης Ι., Μάτσας Κ.

Ποσειδώνας – Πήγασος: Ζαφείρης Α., Επιτροπάκη Ε., Γενετζάκης Ε.

Κανάρια – Νέοι Μινωικής: Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ.

Γαρίπα – Εθνικός: Βασάκης Γ. Ε., Ξυπάκης Γ., Βισκαδούρος Α.

Βόνη – Μοχός: Φουκάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Βλαχάκης Ε.

Ερμής Ατσαλένιου – ΠΑΟ Γουβών: Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.

 

Αύριο 20:00

Ομόνοια – Χαραυγή: Κυριακίδης Ρ., Ελευθεράκης Σ., Καζόγλου Χ.

 

 

 

Για την Β2 ΕΠΣΗ

 

Σήμερα 17:30

Ασίτες – ΠΑΟ Δειλινών: Κώστας Κ., Βασάκης Γ. Ε., Στεφανίδης Σ.

Άγιος Δημήτριος – ΟΦΗ 94’: Δρακουλάκης Κ., Σπινάκης Ν., Καούρας Γ.

Πυργιώτισσα – Παλιανή: Φερετζάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.

Μεταξοχώρι – Ρόκα: Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Πλαίτης Γ.

Νέοι Αλμυρού – Θέρισος: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.

Ολυμπιακός Μαλ. – Δαμάστα: Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Κατσογιάννης Η.

 

 

 

Για την Γ’ ΕΠΣΗ

 

Αύριο 11:30

Μαρτινέγκο – Καπετάν Μιχάλης Κόρακας: Σταυράκης Γ., Ζιουτος Κ., Σαρόγλου Ε.

Καμηλάρι – Πηγαϊδάκια: Μπλαβάκης Ε., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.

Αναγέννηση Μεσσαράς – Πατούχας: Τσαμπουράκης Γ., Καμπιτάκης Κ., Πλαίτης Γ.

Δαφνές – Κουνάβοι: Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α., Βλαχάκης Ε.

Γωνιές – Χείμαρος: Μαστορίδης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ.

ΠΟΗ – Τηγανίτης: Γενετζάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.

Ίνι – ΟΦΑΜ: Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ., Μπεκιράκης Ι.

 

 

Σχόλια