Αθλητισμός

Εκατοντάδες λιλιπούτειοι κολυμβητές στην ημερίδα των Δελφινιών  

Με τη συμμετοχή εκατοντάδων παιδιών πραγματοποιήθηκε το περασμένο σαββατοκύριακο η διασυλλογική ημερίδα κολύμβησης για παιδιά 9-12 ετών.

 

Την ευθύνη της ημερίδας είχαν τα Δελφίνια και οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν στο κολυμβητήριο του Ηρακλείου. Οι μικροί κολυμβητές και κολυμβήτριες έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό παίρνοντας μία πρώτη γεύση του πρωταθλητισμού.

 

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα ανά αγώνισμα και κατηγορία:

 

                50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                      

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΧΑΝ 00:35.09

2              ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ              ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:36.43

3              ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΩΡΙΩΝΑΣ             00:38.54

4              ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΝΟΧΑΝ 00:44.16

               

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                      

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΩΡΙΩΝΑΣ             00:34.94

2              ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΝΟΧΑΝ 00:38.82

3              ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:41.42

4              ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΝΟΧΑΝ 00:45.05

5              ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:46.54

6              ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:48.46

7              ΠΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:48.56

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               ΝΟΡΕΘΥΜ          00:48.65

               

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                      

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΟΦΗ      00:45.61

2              ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:47.65

3              ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ            ΝΟΧΑΝ 00:48.95

4              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ               ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:50.50

5              ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ      ΑΡΓΗΡΑΚ             01:00.92

6              ΤΣΑΓΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΡΓΗΡΑΚ             01:10.36

 

                50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ                         

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      ΑΡΓΗΡΑΚ             00:40.18

2              ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ              ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:40.25

3              ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:45.75

4              ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               ΑΡΓΗΡΑΚ             00:51.46

5              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:53.24

6              ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                ΑΡΓΗΡΑΚ             00:57.94

7              ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΝΟΡΕΘΥΜ          00:58.48

8              ΑΝΑΣΤΑΣΟΒ ΝΙΚΟΛΑ     ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:12.79

9              ΣΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:27.61

                ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ    

               

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                   

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:34.78

2              ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:36.57

3              ΡΕΜΥΓΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ        ΗΡΑΚΛ91             00:39.44

4              ΚΟΜΟΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:40.50

5              ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   ΝΟΡΕΘΥΜ          00:44.47

               

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                   

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:40.36

2              ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:41.70

3              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ          ΗΡΑΚΛ91             00:42.28

4              ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ           ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:43.94

5              ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ        ΩΡΙΩΝΑΣ             00:45.98

6              ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΝΟΧΑΝ 00:49.03

               

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                   

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΔΕΡΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:42.35

2              ΣΕΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ           ΝΟΧΑΝ 00:43.49

3              ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΕΓΟΗ     00:43.96

4              ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΡΓΗΡΑΚ             00:45.15

5              ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:46.27

6              ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:48.36

7              ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΗ       00:49.68

8              ΔΑΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:51.91

9              ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ              ΝΟΧΑΝ 00:53.76

10           ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:09.11

               

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ                     

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:42.39

2              ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ               ΗΡΑΚΛ91             01:01.52

3              ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ            ΗΡΑΚΛ91             01:02.53

4              ΧΡΟΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ           ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:02.63

5              ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΗΡΑΚΛ91             01:02.69

6              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΗΡΑΚΛ91             01:03.48

7              ΜΠΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    ΗΡΑΚΛ91             01:03.83

8              ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ         ΟΦΗ      01:11.28

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                   

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:38.16

2              ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΟΧΑΝ 00:38.61

3              ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:38.63

4              ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:38.65

5              ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              ΝΟΧΑΝ 00:39.92

6              ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΩΡΙΩΝΑΣ             00:40.85

7              ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          ΝΟΗΡΑΚΛ           00:46.84

8              ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΡΓΗΡΑΚ             01:06.00

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                   

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:37.49

2              ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΡΕΘΥΜ          00:38.70

3              ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΝΟΧΑΝ 00:38.82

4              ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:41.92

5              ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          ΝΟΧΑΝ 00:43.46

6              ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ    ΗΡΑΚΛ91             00:44.13

7              ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΝΟΧΑΝ 00:44.56

8              ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΡΓΗΡΑΚ             00:45.43

9              ΔΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΟΗ       00:46.15

10           ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:47.99

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                   

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΕΓΟΗ     00:41.43

2              ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:44.85

3              ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       ΟΦΗ      00:48.23

4              ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:48.46

5              ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:49.26

6              ΚΟΚΟΝΟΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΡΑΚΛ91             00:50.25

7              ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:53.33

8              ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:53.60

9              ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΝΟΗΡΑΚΛ           00:55.47

10           ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΗΡΑΚΛ91             00:59.10

11           ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:59.58

12           ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ            ΚΟΗ       01:00.30

13           ΓΚΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ            ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:01.00

14           ΠΑΡΧΙΑΟΥ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΦΡΕΝΤ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΝΟΗΡΑΚΛ           01:03.48

15           ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:04.75

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ                      

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:43.87

2              ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             ΝΟΧΑΝ 00:47.05

3              ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΡΓΗΡΑΚ             00:48.23

4              ΦΥΡΦΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:48.53

5              ΜΠΑΡΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:49.16

6              ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           ΑΡΓΗΡΑΚ             00:50.35

7              ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ           ΗΡΑΚΛ91             00:50.52

8              ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ             ΝΟΧΑΝ 00:50.59

9              ΜΠΙΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      ΝΟΧΑΝ 00:51.34

10           ΠΛΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΕΓΟΗ     00:51.45

11           ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       ΝΟΧΑΝ 00:52.18

12           ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             ΗΡΑΚΛ91             00:53.03

13           ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΗΡΑΚΛ           00:53.13

14           ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:54.33

15           ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΝΟΧΑΝ 00:55.71

16           ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΝΟΧΑΝ 00:55.74

17           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:57.47

18           ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΝΟΡΕΘΥΜ          00:57.80

19           ΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΝΟΧΑΝ 00:59.05

20           ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:01.69

21           ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΟΗ       01:01.81

22           ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:02.08

23           ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΟΦΗ      01:03.40

24           ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        ΑΡΓΗΡΑΚ             01:12.44

25           ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:12.84

26           ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:13.63

27           ΣΤΑΘΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ       ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:14.99

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΝΟΧΑΝ 00:38.92

2              ΠΛΑΙΤΗ ΑΝΤΙΟΠΗ            ΕΓΟΗ     00:40.30

3              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:40.89

4              ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:41.41

5              ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:43.49

6              ΚΟΜΟΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:43.51

7              ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:47.66

8              ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ      ΟΦΗ      00:50.52

9              ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΣΟΦΙΑ           ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:56.69

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:39.89

2              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ        ΟΦΗ      00:40.89

3              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ          ΗΡΑΚΛ91             00:44.91

4              ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             ΗΡΑΚΛ91             00:45.12

5              ΠΛΑΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ            ΕΓΟΗ     00:46.15

6              ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:46.29

7              ΧΑΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ           ΝΟΧΑΝ 00:46.62

8              ΧΑΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        ΝΟΧΑΝ 00:47.47

9              ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΡΓΗΡΑΚ             00:47.73

10           ΧΑΤΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ            ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:48.30

11           ΒΕΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΟΦΗ      00:48.89

12           ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ         ΑΡΓΗΡΑΚ             00:50.03

13           ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:50.16

14           ΠΑΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΗ       00:51.50

15           ΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:52.73

16           ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ                ΟΦΗ      00:53.78

17           ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ  ΜΑΡΙΝΑ   ΚΟΗ       00:55.34

18           ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:55.79

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:41.07

2              ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ  ΕΛΕΑΝΝΑ        ΝΟΧΑΝ 00:41.75

3              ΚΩΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ              ΟΦΗ      00:43.94

4              ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ         ΟΦΗ      00:45.41

5              ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:45.58

6              ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΗ       00:45.76

7              ΣΥΝΝΕΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:50.25

8              ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ       ΗΡΑΚΛ91             00:50.66

9              ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ  ΝΟΧΑΝ 00:50.77

10           ΒΑΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            ΝΟΧΑΝ 00:51.22

11           ΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ          ΗΡΑΚΛ91             00:51.70

12           ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ               ΟΦΗ      00:52.97

13           ΛΟΥΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΟΦΗ      00:53.53

14           ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΦΗ      00:55.57

15           ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ           ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:56.59

16           ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ             ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:58.61

17           ΚΟΥΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΑΡΓΗΡΑΚ             01:03.40

18           ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            ΗΡΑΚΛ91             01:04.03

19           ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:04.47

20           ΒΕΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ               ΟΦΗ      01:24.75

               

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ                  

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ            ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:46.06

2              ΜΑΡΓΙΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               ΝΟΧΑΝ 00:47.79

3              ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΧΑΝ 00:48.48

4              ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ        ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:49.78

5              ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΛΓΑ  ΩΡΙΩΝΑΣ             00:50.34

6              ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ               ΗΡΑΚΛ91             00:50.46

7              ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ            ΝΟΗΡΑΚΛ           00:50.70

8              ΚΟΚΟΝΑ ΣΤΕΛΛΙΝΑ        ΝΟΧΑΝ 00:52.64

9              ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:52.68

10           ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΩΡΙΩΝΑΣ             00:53.14

11           ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                ΝΟΧΑΝ 00:53.19

12           ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:53.79

13           ΦΛΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ       ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:53.83

14           ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:54.60

15           ΧΑΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:56.12

16           ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:56.38

17           ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ               ΗΡΑΚΛ91             00:56.93

18           ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΑΡΓΗΡΑΚ             00:57.05

19           ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΝΟΧΑΝ 00:57.25

20           ΒΡΑΠΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ            ΝΟΧΑΝ 00:57.43

21           ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:58.07

22           ΦΩΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ             ΚΟΗ       00:58.25

23           ΛΙΜΠΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΝΟΡΕΘΥΜ          00:59.67

24           ΛΙΟΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           ΝΟΧΑΝ 00:59.68

25           ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ       ΚΟΗ       00:59.82

26           ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΣΙΛΒΙΑ          ΝΟΗΡΑΚΛ           00:59.97

27           ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ               ΝΟΧΑΝ 01:00.06

28           ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΥΡΩΝΙΑ  ΑΡΓΗΡΑΚ             01:00.95

29           ΧΑΧΛΙΟΥΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                ΕΓΟΗ     01:02.54

30           ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ            ΗΡΑΚΛ91             01:02.55

31           ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:04.35

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:09.99

2              ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ           ΗΡΑΚΛ91             01:11.00

3              ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ        ΝΟΧΑΝ 01:11.31

4              ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:13.23

5              ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:15.67

6              ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ                ΗΡΑΚΛ91             01:16.07

7              ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:18.40

8              ΚΟΟΥΛΜΑΝ ΧΕΝΡΥ        ΝΟΡΕΘΥΜ          01:19.35

9              ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:19.76

10           ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΕΓΟΗ     01:19.90

11           ΧΙΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ            ΝΟΡΕΘΥΜ          01:20.60

12           ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΝΟΡΕΘΥΜ          01:21.45

13           ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:24.67

14           ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:24.70

15           ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ           ΝΟΗΡΑΚΛ           01:27.16

16           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ          ΝΟΧΑΝ 01:29.58

17           ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          ΝΟΗΡΑΚΛ           01:29.87

18           ΤΣΙΒΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:32.79

19           ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:53.01

20           ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΕΓΟΗ     01:55.71

21           ΒΕΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΕΓΟΗ     02:09.28

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ          ΝΟΡΕΘΥΜ          01:14.77

2              ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΝΟΡΕΘΥΜ          01:17.89

3              ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:19.78

4              ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         ΝΟΡΕΘΥΜ          01:21.62

5              ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:22.16

6              ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:22.82

7              ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΝΟΧΑΝ 01:24.86

8              ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                ΟΦΗ      01:25.56

9              ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:25.86

10           ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΚΟΗ       01:34.43

11           ΔΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΟΗ       01:35.24

12           ΠΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          01:36.17

13           ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΩΡΙΩΝΑΣ             01:42.18

14           ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΚΟΗ       01:43.66

15           ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:51.69

16           ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:52.60

17           ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΚΟΗ       01:58.23

18           ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        02:00.76

19           ΤΣΙΤΣΙΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        02:05.63

                ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΩΡΙΩΝΑΣ            

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΟΦΗ      01:21.38

2              ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΚΟΗ       01:25.54

3              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:25.63

4              ΚΑΛΛΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     ΕΓΟΗ     01:30.00

5              ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ        ΝΟΡΕΘΥΜ          01:30.79

6              ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   ΝΟΧΑΝ 01:31.29

7              ΑΝΩΜΕΡΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΝΟΡΕΘΥΜ          01:35.70

8              ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΝΟΧΑΝ 01:36.65

9              ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΝΟΡΕΘΥΜ          01:37.73

10           ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΑΡΓΗΡΑΚ             01:38.73

11           ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:39.85

12           ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:40.17

13           ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:40.66

14           ΚΟΚΟΝΟΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΡΑΚΛ91             01:41.55

15           ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΧΑΝ 01:44.22

16           ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ          ΝΟΡΕΘΥΜ          01:45.00

17           ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          01:48.11

18           ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:51.96

19           ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     02:06.13

20           ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:12.58

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:33.84

2              ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:34.60

3              ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         ΝΟΧΑΝ 01:36.10

4              ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ                ΝΟΡΕΘΥΜ          01:36.29

5              ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ              ΕΓΟΗ     01:37.13

6              ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ               ΕΓΟΗ     01:39.25

7              ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΗΛΙΑΣ      ΝΟΧΑΝ 01:39.28

8              ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:39.86

9              ΤΖΑΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:42.48

10           ΚΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΡΓΗΡΑΚ             01:44.53

11           ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ           ΚΟΗ       01:44.79

12           ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:47.52

13           ΜΑΖΙΤΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ  ΟΦΗ      01:50.47

14           ΣΤΑΘΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:50.58

15           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ       ΑΡΓΗΡΑΚ             01:51.12

16           ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      ΑΡΓΗΡΑΚ             01:54.54

17           ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΗΡΑΚ             01:55.60

18           ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:57.46

19           ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:59.39

20           ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΗΡΑΚΛ           02:01.59

21           ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΝΟΗΡΑΚΛ           02:10.80

22           ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                ΩΡΙΩΝΑΣ             02:15.15

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              ΩΡΙΩΝΑΣ             01:13.40

2              ΡΕΜΥΓΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ        ΗΡΑΚΛ91             01:16.24

3              ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:16.45

4              ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ           ΝΟΗΡΑΚΛ           01:19.72

5              ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:20.80

6              ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   ΗΡΑΚΛ91             01:21.25

7              ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ              ΝΟΗΡΑΚΛ           01:21.50

8              ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ       ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:23.95

9              ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ    ΩΡΙΩΝΑΣ             01:24.54

10           ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ                ΝΟΡΕΘΥΜ          01:25.05

11           ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:25.28

12           ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ    ΝΟΡΕΘΥΜ          01:25.52

13           ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     ΟΦΗ      01:25.67

14           ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΟΦΗ      01:28.20

15           ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   ΝΟΡΕΘΥΜ          01:30.44

16           ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:32.38

17           ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:38.63

18           ΤΣΙΧΛΑ ΜΑΡΙΝΑ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:49.72

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:14.18

2              ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:15.82

3              ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:17.61

4              ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:20.41

5              ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:21.96

6              ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:22.01

7              ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:22.11

8              ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         ΝΟΡΕΘΥΜ          01:23.02

9              ΠΑΝΟΣ ΒΑΝΕΣΑ               ΟΦΗ      01:23.46

10           ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:23.85

11           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ  ΑΝΝΑ    ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:26.79

12           ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ   ΝΟΡΕΘΥΜ          01:26.93

13           ΚΟΡΑΧΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          ΝΟΡΕΘΥΜ          01:27.97

14           ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:28.74

15           ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      ΩΡΙΩΝΑΣ             01:28.96

16           ΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΑΝΩ         ΝΟΡΕΘΥΜ          01:31.39

17           ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΡΕΘΥΜ          01:35.89

18           ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΝΙΚΗ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:37.05

19           ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ               ΝΟΧΑΝ 01:37.41

20           ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ     ΑΡΓΗΡΑΚ             01:38.43

21           ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ          ΟΦΗ      01:41.78

22           ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                ΝΟΡΕΘΥΜ          01:43.57

23           ΝΑΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ              ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:43.59

24           ΛΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:43.96

25           ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:56.81

26           ΙΑΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      02:04.87

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΡΕΘΥΜ          01:31.63

2              ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ              ΝΟΧΑΝ 01:33.44

3              ΠΑΡΑΔΑ ΜΑΡΙΑ               ΝΟΧΑΝ 01:34.67

4              ΛΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               ΝΟΡΕΘΥΜ          01:35.30

5              ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΝΟΧΑΝ 01:37.34

6              ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ           ΝΟΗΡΑΚΛ           01:37.47

7              ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΧΑΝ 01:40.62

8              ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ ΑΝΝΑ       ΝΟΧΑΝ 01:42.17

9              ΦΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:42.57

10           ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             ΕΓΟΗ     01:45.94

11           ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ         ΝΟΗΡΑΚΛ           01:46.36

12           ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ              ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:48.01

13           ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:48.61

14           ΡΕΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:57.17

15           ΝΥΚΤΑΡΗ ΝΙΚΗ ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     02:01.32

16           ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:23.94

               

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΩΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΟΦΗ      01:23.17

2              ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΩΡΙΩΝΑΣ             01:25.75

3              ΚΑΦΦΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΡΕΘΥΜ          01:29.74

4              ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ            ΝΟΡΕΘΥΜ          01:34.10

5              ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ                ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:34.61

6              ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ    ΝΟΡΕΘΥΜ          01:34.73

7              ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                ΕΓΟΗ     01:35.91

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΑΡΑ            ΕΓΟΗ     01:42.95

9              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ           ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:43.65

10           ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ  ΝΟΡΕΘΥΜ          01:43.80

11           ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ               ΩΡΙΩΝΑΣ             01:44.17

12           ΓΑΛΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ        ΩΡΙΩΝΑΣ             01:49.98

13           ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       ΟΦΗ      01:57.89

14           ΒΕΡΤΟΥΔΟΥ ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:00.30

15           ΣΕΓΓΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ            ΟΦΗ      02:01.36

               

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:30.61

2              ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΝΟΧΑΝ 01:40.82

3              ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:44.75

4              ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:44.86

5              ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΝΟΗΡΑΚΛ           01:46.77

6              ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΝΟΗΡΑΚΛ           02:00.28

               

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:33.98

2              ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             ΩΡΙΩΝΑΣ             01:35.86

3              ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:42.94

4              ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΝΟΧΑΝ 01:43.45

5              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΝΟΡΕΘΥΜ          01:45.04

6              ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΩΡΙΩΝΑΣ             01:47.56

7              ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΝΙΚΙΤΑ        ΝΟΡΕΘΥΜ          01:48.63

8              ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ            ΝΟΗΡΑΚΛ           02:21.93

               

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:42.26

2              ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΝΟΧΑΝ 01:50.75

3              ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:53.27

4              ΔΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΚΟΗ       01:54.94

5              ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:55.26

6              ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      02:01.72

7              ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΚΟΗ       02:02.71

8              ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              ΑΡΓΗΡΑΚ             02:08.89

               

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ     ΝΟΧΑΝ 01:34.75

2              ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΗΡΑΚΛ91             01:37.62

3              ΒΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:46.95

4              ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:54.63

               

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:35.36

2              ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ  ΝΟΧΑΝ 01:47.39

3              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      ΝΟΧΑΝ 01:48.18

4              ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:51.38

5              ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ    ΝΟΧΑΝ 01:52.25

6              ΧΑΤΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ            ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:53.39

7              ΧΑΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        ΝΟΧΑΝ 01:56.46

8              ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ          ΝΟΗΡΑΚΛ           01:57.83

9              ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:07.22

10           ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:12.46

               

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ         ΩΡΙΩΝΑΣ             01:57.93

2              ΜΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ           ΝΟΧΑΝ 01:59.13

3              ΒΑΜΙΕΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ              ΝΟΡΕΘΥΜ          02:02.96

4              ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      02:08.88

5              ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:36.79

                ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΝΟΡΕΘΥΜ         

               

200m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                 

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΝΟΧΑΝ 02:37.38

2              ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              ΝΟΧΑΝ 03:02.98

3              ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΩΡΙΩΝΑΣ             03:07.53

4              ΚΟΡΕΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:11.92

               

200m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                 

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:00.39

2              ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          ΝΟΧΑΝ 03:18.22

               

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΤΣΑΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΝΟΗΡΑΚΛ           03:33.75

               

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:06.30

2              ΧΑΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ           ΝΟΧΑΝ 03:35.98

               

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ              ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      05:38.64

2              ΖΑΜΠΙΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΓΟΗ     05:47.60

3              ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΩΡΙΩΝΑΣ             06:01.68

4              ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΗΡΑΚΛ91             06:35.57

               

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΩΡΙΩΝΑΣ             05:17.34

2              ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      05:38.43

3              ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΝΟΧΑΝ 05:46.27

4              ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        05:46.75

5              ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      06:49.37

               

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        05:18.21

2              ΜΠΟΥΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      06:30.67

3              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      06:33.46

4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      06:59.21

               

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ        ΟΦΗ      05:37.04

2              ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        05:54.55

3              ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        06:02.60

4              ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ          ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     06:28.79

               

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                           

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΧΑΝ 02:49.36

2              ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ           ΗΡΑΚΛ91             02:53.73

3              ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΟΧΑΝ 02:55.94

4              ΚΟΟΥΛΜΑΝ ΧΕΝΡΥ        ΝΟΡΕΘΥΜ          03:03.71

5              ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΩΡΙΩΝΑΣ             03:10.12

6              ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:12.41

7              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:16.95

               

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                           

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ          ΝΟΡΕΘΥΜ          03:00.96

2              ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΡΕΘΥΜ          03:01.90

3              ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΟΧΑΝ 03:04.12

4              ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΝΟΧΑΝ 03:09.60

5              ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:10.55

6              ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:32.77

7              ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:33.81

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               ΝΟΡΕΘΥΜ          03:34.20

9              ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:39.04

10           ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:43.58

11           ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΡΓΗΡΑΚ             03:48.92

               

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                           

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          03:09.51

2              ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               ΩΡΙΩΝΑΣ             03:10.37

3              ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ               ΝΟΧΑΝ 03:20.50

4              ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:35.24

5              ΚΟΡΕΞΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      04:11.48

               

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΝΟΧΑΝ 02:51.43

2              ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ             ΝΟΧΑΝ 02:53.67

3              ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              ΩΡΙΩΝΑΣ             02:54.58

4              ΠΑΙΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ    ΝΟΧΑΝ 02:58.76

5              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ       ΩΡΙΩΝΑΣ             03:03.71

6              ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:05.51

7              ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ               ΩΡΙΩΝΑΣ             03:09.82

8              ΠΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΧΑΝ 03:19.15

9              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:41.30

10           ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΗΡΑΚΛ91             03:41.82

11           ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:50.82

               

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         ΝΟΧΑΝ 03:03.35

2              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:10.16

3              ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ               ΝΟΧΑΝ 03:11.68

4              ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:17.52

5              ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:25.85

6              ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ           ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:29.29

7              ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΝΟΧΑΝ 03:36.41

8              ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ  ΑΝΝΑ    ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:39.24

9              ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               ΑΡΓΗΡΑΚ             03:41.72

               

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΙΤΣΙΤΑΚΗ ΕΡΑΤΩ            ΝΟΧΑΝ 03:15.23

2              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΩΡΙΩΝΑΣ             03:19.12

3              ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΡΓΗΡΑΚ             03:24.63

4              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:55.87

5              ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      ΑΡΓΗΡΑΚ             04:04.94

               

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      13:11.31

               

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      12:10.46

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:31.82

2              ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ             ΝΟΧΑΝ 00:32.26

3              ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ               ΩΡΙΩΝΑΣ             00:33.68

4              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ       ΩΡΙΩΝΑΣ             00:34.08

5              ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:34.15

6              ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   ΗΡΑΚΛ91             00:37.18

7              ΜΠΟΥΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:37.27

8              ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΗΡΑΚΛ91             00:37.31

9              ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΟΦΗ      00:37.47

10           ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:37.84

11           ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ    ΩΡΙΩΝΑΣ             00:37.89

12           ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΗΡΑΚΛ91             00:37.93

13           ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     ΟΦΗ      00:38.00

14           ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:38.42

15           ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:38.78

16           ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:38.85

17           ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:39.23

18           ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:58.43

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ               ΝΟΧΑΝ 00:32.64

2              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:33.18

3              ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         ΝΟΧΑΝ 00:33.60

4              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      ΝΟΧΑΝ 00:35.44

5              ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ           ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:35.95

6              ΠΑΝΟΣ ΒΑΝΕΣΑ               ΟΦΗ      00:36.95

7              ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ   ΝΟΡΕΘΥΜ          00:37.29

8              ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:37.67

9              ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         ΝΟΡΕΘΥΜ          00:38.03

10           ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ          ΗΡΑΚΛ91             00:38.08

11           ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΜΕΛΙΝΑ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:38.81

12           ΠΛΑΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ            ΕΓΟΗ     00:39.01

13           ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:40.57

14           ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΥΑΚΙΝΘΗ   ΝΟΗΡΑΚΛ           00:41.00

15           ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ  ΝΟΧΑΝ 00:41.93

16           ΒΕΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΟΦΗ      00:41.94

17           ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΡΕΘΥΜ          00:42.79

18           ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:42.91

                ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ                ΟΦΗ      00:42.91

20           ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ         ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:44.21

21           ΠΑΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΗ       00:45.39

22           ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:46.15

23           ΝΑΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ              ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:46.90

24           ΙΑΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:53.94

                ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ       

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΔΑΔΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:36.51

2              ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΩΡΙΩΝΑΣ             00:40.55

3              ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ              ΝΟΧΑΝ 00:40.56

4              ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:41.72

5              ΛΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ               ΝΟΡΕΘΥΜ          00:42.46

6              ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ ΑΝΝΑ       ΝΟΧΑΝ 00:42.64

7              ΛΟΥΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΟΦΗ      00:43.21

8              ΠΑΡΑΔΑ ΜΑΡΙΑ               ΝΟΧΑΝ 00:43.48

9              ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ       ΗΡΑΚΛ91             00:44.25

10           ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ              ΝΟΡΕΘΥΜ          00:44.63

11           ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ  ΝΟΧΑΝ 00:44.67

12           ΒΑΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            ΝΟΧΑΝ 00:48.19

13           ΓΙΑΜΑΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:51.35

14           ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ             ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:51.87

15           ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΓΗΡΑΚ             00:53.26

16           ΝΥΚΤΑΡΗ ΝΙΚΗ ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:53.71

17           ΚΟΥΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            ΑΡΓΗΡΑΚ             00:59.67

18           ΜΟΣΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΓΑΣΡΕΘΥΜ          01:05.90

19           ΒΕΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ               ΟΦΗ      01:08.02

20           ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ           ΓΑΣΡΕΘΥΜ          01:10.99

21           ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:15.69

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ                         

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ                ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:40.78

2              ΚΑΦΦΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΡΕΘΥΜ          00:41.33

3              ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ  ΝΟΡΕΘΥΜ          00:41.50

4              ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΧΑΝ 00:41.64

5              ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ        ΑΡΓΗΡΑΚ             00:41.95

6              ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                ΕΓΟΗ     00:42.05

7              ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑΡΙΑ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:42.70

8              ΚΟΚΟΝΑ ΣΤΕΛΛΙΝΑ        ΝΟΧΑΝ 00:43.16

9              ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΩΡΙΩΝΑΣ             00:43.23

10           ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ        ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:44.10

11           ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΑΡΑ            ΕΓΟΗ     00:44.35

12           ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:44.49

13           ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΛΓΑ  ΩΡΙΩΝΑΣ             00:44.64

14           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ           ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:45.52

15           ΦΑΡΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ           ΝΟΗΡΑΚΛ           00:46.81

16           ΒΕΡΤΟΥΔΟΥ ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:47.47

17           ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΗΡΑΚΛ           00:48.20

18           ΚΑΣΜΕΡΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ             ΚΟΗ       00:48.31

19           ΦΛΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ       ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:48.50

20           ΜΑΡΓΙΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               ΝΟΧΑΝ 00:48.97

21           ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ       ΚΟΗ       00:49.00

22           ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΥΡΩΝΙΑ  ΑΡΓΗΡΑΚ             00:49.24

23           ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΣΙΛΒΙΑ          ΝΟΗΡΑΚΛ           00:49.43

24           ΧΡΟΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ           ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:49.45

25           ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:49.86

26           ΧΑΤΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:50.08

27           ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                ΝΟΧΑΝ 00:52.13

28           ΒΡΑΠΙ ΑΝΤΡΙΑΝΑ            ΝΟΧΑΝ 00:53.19

29           ΡΙΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ               ΝΟΧΑΝ 00:53.71

30           ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:54.85

31           ΛΙΟΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           ΝΟΧΑΝ 00:55.89

32           ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:55.97

33           ΧΑΧΛΙΟΥΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                ΕΓΟΗ     00:56.02

34           ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ      ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:59.62

35           ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:00.71

36           ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ    ΑΡΓΗΡΑΚ             01:09.59

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΝΟΧΑΝ 00:30.93

2              ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:31.32

3              ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ        ΝΟΧΑΝ 00:32.78

4              ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΝΟΧΑΝ 00:33.15

5              ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΕΓΟΗ     00:33.83

6              ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ                ΗΡΑΚΛ91             00:34.05

7              ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:34.16

8              ΧΙΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ            ΝΟΡΕΘΥΜ          00:35.42

9              ΖΑΜΠΙΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΓΟΗ     00:35.44

10           ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ           ΝΟΗΡΑΚΛ           00:38.03

11           ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:38.14

12           ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:38.68

13           ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΗΡΑΚΛ91             00:39.65

14           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ          ΝΟΧΑΝ 00:40.04

15           ΤΣΙΒΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:40.37

16           ΒΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΚΟΗ       00:41.79

17           ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ          ΝΟΗΡΑΚΛ           00:41.92

18           ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:43.50

19           ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:51.69

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΝΟΧΑΝ 00:33.70

2              ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΟΧΑΝ 00:33.93

3              ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΝΟΡΕΘΥΜ          00:34.82

4              ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΝΟΧΑΝ 00:35.15

5              ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ    ΗΡΑΚΛ91             00:35.82

6              ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:36.13

7              ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:37.42

8              ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                ΟΦΗ      00:38.30

9              ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         ΝΟΡΕΘΥΜ          00:38.88

10           ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΚΟΗ       00:39.22

11           ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΝΟΡΕΘΥΜ          00:39.63

12           ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΝΙΚΙΤΑ        ΝΟΡΕΘΥΜ          00:40.77

13           ΔΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΟΗ       00:41.52

14           ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΚΟΗ       00:46.07

15           ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ     ΚΟΗ       00:47.92

16           ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΚΟΗ       00:49.51

17           ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΩΡΙΩΝΑΣ             00:50.66

18           ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:55.93

19           ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ            ΚΟΗ       00:59.76

20           ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΡΙΟΓΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:08.37

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:34.36

2              ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               ΩΡΙΩΝΑΣ             00:36.55

3              ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   ΝΟΧΑΝ 00:39.01

4              ΑΝΩΜΕΡΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΝΟΡΕΘΥΜ          00:40.60

5              ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΝΟΧΑΝ 00:40.84

6              ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΑΡΓΗΡΑΚ             00:42.76

7              ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:44.24

8              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:44.70

9              ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ            ΚΟΗ       00:46.45

10           ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΧΑΝ 00:48.22

11           ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       ΝΟΡΕΘΥΜ          00:48.90

12           ΠΑΡΧΙΑΟΥ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΦΡΕΝΤ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΝΟΗΡΑΚΛ           00:49.86

13           ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΗΡΑΚΛ91             00:50.53

14           ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΜΙΝΩΑΣ ΚΟΗ       00:50.56

15           ΓΚΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ            ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:51.56

16           ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:53.35

17           ΔΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΟΗ       00:53.41

18           ΔΙΑΚΕΝΙΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΚΟΗ       00:56.25

               

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ              ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:35.35

2              ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             ΝΟΧΑΝ 00:39.56

3              ΠΟΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          00:39.92

4              ΜΠΑΡΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:40.05

5              ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:40.97

6              ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ               ΓΑΣΡΕΘΥΜ          00:41.53

7              ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ             ΝΟΧΑΝ 00:41.59

8              ΠΑΝΑΓΚΑΣΟΒ ΗΛΙΑΣ      ΝΟΧΑΝ 00:41.62

9              ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΡΓΗΡΑΚ             00:41.71

10           ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ              ΕΓΟΗ     00:41.73

11           ΠΛΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΕΓΟΗ     00:42.22

12           ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΗΡΑΚΛ           00:42.33

13           ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:42.45

14           ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                ΑΡΓΗΡΑΚ             00:42.51

15           ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΝΟΧΑΝ 00:42.74

16           ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         ΝΟΧΑΝ 00:43.63

17           ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ               ΕΓΟΗ     00:44.02

18           ΦΥΡΦΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:44.30

19           ΤΖΑΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:44.67

20           ΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΚΟΗ       00:46.06

21           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ         ΓΑΣΡΕΘΥΜ          00:46.12

22           ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΗΡΑΚ             00:46.35

23           ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           ΝΟΡΕΘΥΜ          00:46.83

24           ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           ΑΡΓΗΡΑΚ             00:47.50

25           ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΚΟΗ       00:49.09

26           ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:49.15

27           ΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΝΟΧΑΝ 00:49.20

28           ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΝΟΧΑΝ 00:49.79

29           ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΣΡΕΘΥΜ          00:51.29

30           ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       ΝΟΧΑΝ 00:51.35

31           ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΕΓΟΗ     00:52.50

32           ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΗΡΑΚΛ           00:53.70

33           ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           ΝΟΡΕΘΥΜ          00:53.76

34           ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΗ      00:54.88

35           ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                ΩΡΙΩΝΑΣ             00:59.01

36           ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        ΑΡΓΗΡΑΚ             01:05.39

37           ΣΤΑΘΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ       ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:19.16

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                         

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΑΙΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:41.91

2              ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ       ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:43.28

3              ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ     ΝΟΧΑΝ 00:43.63

4              ΠΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΧΑΝ 00:47.08

5              ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     00:50.57

6              ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:53.25

7              ΤΣΑΛΠΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ         ΓΑΣΡΕΘΥΜ          00:54.26

8              ΖΩΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΓΑΣΡΕΘΥΜ          00:55.32

9              ΜΠΙΓΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:56.34

10           ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:59.72

11           ΖΗΔΙΑΝΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ            ΝΟΗΡΑΚΛ           01:00.72

12           ΤΣΙΧΛΑ ΜΑΡΙΝΑ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:13.94

13           ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:16.88

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                         

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:44.69

2              ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:46.63

3              ΛΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:47.63

4              ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ  ΝΟΧΑΝ 00:48.46

5              ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:50.70

6              ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:50.92

7              ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΝΟΧΑΝ 00:51.14

8              ΚΟΡΑΧΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          ΝΟΡΕΘΥΜ          00:51.16

9              ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ    ΝΟΧΑΝ 00:52.19

10           ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:52.48

11           ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ               ΝΟΧΑΝ 00:53.01

12           ΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΑΝΩ         ΝΟΡΕΘΥΜ          00:53.33

13           ΓΕΡΟΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ          ΝΟΗΡΑΚΛ           00:55.12

14           ΧΑΒΡΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ        ΝΟΧΑΝ 00:56.01

15           ΝΑΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ              ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:56.37

16           ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΡΕΘΥΜ          00:56.79

17           ΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:57.06

18           ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ          ΟΦΗ      00:59.57

19           ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ            ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:00.79

20           ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ  ΜΑΡΙΝΑ   ΚΟΗ       01:04.86

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                         

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ         ΟΦΗ      00:53.14

2              ΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ          ΗΡΑΚΛ91             00:53.76

3              ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ                ΗΡΑΚΛ91             00:54.45

4              ΖΩΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΓΑΣΡΕΘΥΜ          00:55.51

5              ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ           ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:56.00

6              ΜΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ           ΝΟΧΑΝ 00:57.55

7              ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:58.02

8              ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΝΟΧΑΝ 00:59.27

9              ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΧΑΝ 00:59.58

10           ΣΥΝΝΕΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΝΟΧΑΝ 01:00.13

11           ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:00.16

12           ΦΟΒΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ           ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:01.76

13           ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ         ΝΟΗΡΑΚΛ           01:01.98

14           ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΓΗΡΑΚ             01:03.61

15           ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ        ΚΟΗ       01:03.99

16           ΡΕΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:06.88

17           ΜΠΙΓΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:07.11

18           ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΦΗ      01:07.14

19           ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:11.78

20           ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:12.34

21           ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:20.62

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ                           

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΩΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΟΦΗ      00:48.03

2              ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:50.29

3              ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΑΡΓΗΡΑΚ             00:52.57

4              ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΩΡΙΩΝΑΣ             00:52.90

5              ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          ΗΡΑΚΛ91             00:53.54

6              ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ            ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:55.24

7              ΜΠΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    ΗΡΑΚΛ91             00:56.41

8              ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ            ΝΟΡΕΘΥΜ          00:57.20

9              ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ               ΩΡΙΩΝΑΣ             00:58.31

10           ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ               ΗΡΑΚΛ91             00:58.39

11           ΠΟΤΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         ΩΡΙΩΝΑΣ             00:58.60

12           ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:59.10

13           ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:59.89

14           ΛΙΜΠΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΝΟΡΕΘΥΜ          01:02.29

15           ΦΟΒΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:02.95

16           ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       ΟΦΗ      01:03.61

17           ΓΑΛΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ        ΩΡΙΩΝΑΣ             01:03.65

18           ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     ΝΟΧΑΝ 01:04.20

19           ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             ΗΡΑΚΛ91             01:06.01

20           ΦΩΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ             ΚΟΗ       01:06.76

21           ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ         ΟΦΗ      01:07.20

22           ΣΕΓΓΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ            ΟΦΗ      01:19.16

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:42.06

2              ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΝΟΡΕΘΥΜ          00:44.76

3              ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     00:45.82

4              ΧΙΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ            ΝΟΡΕΘΥΜ          00:46.50

5              ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:47.68

                ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΩΡΙΩΝΑΣ             00:47.68

7              ΚΑΡΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΕΓΟΗ     00:48.00

8              ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:53.77

9              ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:02.49

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:43.96

2              ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             ΩΡΙΩΝΑΣ             00:44.46

3              ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΝΟΧΑΝ 00:47.90

4              ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΝΟΡΕΘΥΜ          00:48.21

5              ΜΠΡΑΝΙΣΤΕ ΝΙΚΙΤΑ        ΝΟΡΕΘΥΜ          00:48.69

6              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:49.15

7              ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:51.14

8              ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ    ΗΡΑΚΛ91             00:52.03

9              ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         ΝΟΡΕΘΥΜ          00:55.22

10           ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:57.40

11           ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΩΡΙΩΝΑΣ             01:01.48

12           ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ            ΝΟΗΡΑΚΛ           01:01.85

13           ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:03.58

14           ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΩΡΙΩΝΑΣ             01:07.22

               

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ        ΝΟΡΕΘΥΜ          00:51.41

2              ΔΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΚΟΗ       00:52.98

3              ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       ΟΦΗ      00:53.83

4              ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΚΟΗ       00:55.27

5              ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:56.12

6              ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:57.27

7              ΔΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΚΟΗ       00:58.74

8              ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:01.34

9              ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:03.24

10           ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:04.23

11           ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:08.40

12           ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:08.43

13           ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΜΙΝΩΑΣ ΚΟΗ       01:14.48

 

                50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ                               

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      ΑΡΓΗΡΑΚ             00:50.55

2              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:51.13

3              ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ                ΝΟΡΕΘΥΜ          00:51.43

4              ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:51.83

5              ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ           ΚΟΗ       00:52.93

6              ΜΠΙΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      ΝΟΧΑΝ 00:55.74

7              ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             ΗΡΑΚΛ91             00:57.01

8              ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:57.08

9              ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        00:57.58

10           ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               ΑΡΓΗΡΑΚ             00:58.04

11           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      00:58.12

12           ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      00:58.52

13           ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΩΡΙΩΝΑΣ             00:58.59

14           ΚΡΟΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΡΓΗΡΑΚ             01:01.26

15           ΑΒΕΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ          ΝΟΧΑΝ 01:01.30

16           ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:02.19

17           ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:02.27

18           ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:02.97

19           ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΝΟΗΡΑΚΛ           01:04.29

20           ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      ΑΡΓΗΡΑΚ             01:04.97

21           ΜΑΖΙΤΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ  ΟΦΗ      01:07.46

22           ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΟΦΗ      01:09.90

23           ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:11.61

24           ΣΤΑΘΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:11.89

25           ΑΝΑΣΤΑΣΟΒ ΝΙΚΟΛΑ     ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:15.52

26           ΣΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:17.68

27           ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ         ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:26.33

               

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΗΡΑΚΛ91             01:25.91

               

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΛΗ        ΟΦΗ      01:29.27

2              ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:31.15

3              ΣΕΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:34.70

4              ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:48.24

5              ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:51.47

               

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΧΑΝ 01:21.91

2              ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ              ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:25.45

3              ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:32.45

4              ΚΟΟΥΛΜΑΝ ΧΕΝΡΥ        ΝΟΡΕΘΥΜ          01:34.40

5              ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΗΡΑΚΛ91             01:51.79

               

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΡΕΘΥΜ          01:28.94

2              ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:41.62

3              ΠΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          01:59.63

               

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΝΟΧΑΝ 01:20.10

2              ΒΥΖΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ             ΝΟΧΑΝ 01:20.17

3              ΡΕΜΥΓΙΑΚΗ ΜΥΡΤΩ        ΗΡΑΚΛ91             01:25.01

4              ΠΛΑΙΤΗ ΑΝΤΙΟΠΗ            ΕΓΟΗ     01:27.59

5              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:29.52

6              ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:30.29

7              ΚΟΜΟΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:34.83

8              ΜΠΟΥΝΤΑΣΗ ΛΥΔΙΑ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:34.93

9              ΖΩΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ        ΓΑΣΡΕΘΥΜ          01:35.73

10           ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ                ΝΟΡΕΘΥΜ          01:36.33

11           ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ   ΗΡΑΚΛ91             01:37.13

12           ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   ΝΟΡΕΘΥΜ          01:37.38

13           ΤΣΑΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ     ΝΟΗΡΑΚΛ           01:37.51

14           ΠΟΡΤΑΛΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΗΡΑΚΛ91             01:38.66

15           ΛΕΛΕΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:49.25

16           ΤΣΑΛΠΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ         ΓΑΣΡΕΘΥΜ          01:49.81

               

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         ΝΟΧΑΝ 01:24.20

2              ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ               ΝΟΧΑΝ 01:26.20

3              ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ        ΩΡΙΩΝΑΣ             01:33.48

4              ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ         ΝΟΡΕΘΥΜ          01:33.72

5              ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             ΗΡΑΚΛ91             01:35.84

6              ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:36.17

7              ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ   ΝΟΡΕΘΥΜ          01:38.40

8              ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ  ΝΟΧΑΝ 01:39.60

9              ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ               ΝΟΧΑΝ 01:41.53

10           ΧΑΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ           ΝΟΧΑΝ 01:42.20

11           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ  ΑΝΝΑ    ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:42.47

12           ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ         ΑΡΓΗΡΑΚ             01:45.11

13           ΒΕΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΟΦΗ      01:45.16

14           ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               ΑΡΓΗΡΑΚ             01:46.11

15           ΜΑΛΕΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ    ΝΟΧΑΝ 01:47.06

               

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                             

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:27.83

2              ΠΙΤΣΙΤΑΚΗ ΕΡΑΤΩ            ΝΟΧΑΝ 01:29.42

3              ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           ΕΓΟΗ     01:32.87

4              ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ  ΕΛΕΑΝΝΑ        ΝΟΧΑΝ 01:32.89

5              ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ              ΝΟΧΑΝ 01:36.22

6              ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:37.40

7              ΖΩΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΓΑΣΡΕΘΥΜ          01:37.77

8              ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ                ΗΡΑΚΛ91             01:39.68

9              ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΗ       01:41.25

10           ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:42.53

11           ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΡΕΘΥΜ          01:46.54

12           ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΗ       01:46.74

13           ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ         ΩΡΙΩΝΑΣ             01:47.31

14           ΒΑΜΙΕΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ              ΝΟΡΕΘΥΜ          01:49.72

15           ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ               ΟΦΗ      01:49.90

16           ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:50.34

17           ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ           ΝΟΗΡΑΚΛ           01:50.36

18           ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             ΕΓΟΗ     01:58.72

19           ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:01.98

               

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                                 

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΝΟΧΑΝ 01:14.63

2              ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:22.44

3              ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ           ΗΡΑΚΛ91             01:22.92

4              ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΝΟΧΑΝ 01:24.72

5              ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              ΝΟΧΑΝ 01:25.00

6              ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ     01:25.12

7              ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:26.38

8              ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΩΡΙΩΝΑΣ             01:30.34

9              ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΩΡΙΩΝΑΣ             01:35.80

10           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ                ΗΡΑΚΛ91             01:37.48

11           ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:42.05

12           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ          ΝΟΧΑΝ 01:45.64

               

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                                 

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΩΡΙΩΝΑΣ             01:18.83

2              ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:28.29

3              ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΟΧΑΝ 01:28.30

4              ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΝΟΡΕΘΥΜ          01:29.87

5              ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΩΡΙΩΝΑΣ             01:30.84

6              ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:31.10

7              ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:32.27

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:36.62

9              ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          ΝΟΧΑΝ 01:37.12

10           ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               ΝΟΡΕΘΥΜ          01:42.16

11           ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:43.35

12           ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        02:09.43

               

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                                 

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ               ΝΟΧΑΝ 01:31.06

2              ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        01:33.07

3              ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      01:36.06

4              ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     01:39.00

5              ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΝΟΧΑΝ 01:41.52

6              ΚΑΛΛΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     ΕΓΟΗ     01:47.88

7              ΚΟΡΕΞΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      01:53.89

8              ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ          ΝΟΡΕΘΥΜ          02:00.02

9              ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          02:02.88

               

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΒΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:01.01

2              ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ       ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:02.27

3              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:08.28

4              ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     ΟΦΗ      03:08.63

5              ΤΙΤΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ               ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:13.46

6              ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ    ΝΟΡΕΘΥΜ          03:14.08

7              ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΟΦΗ      03:15.28

8              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ       ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:20.37

9              ΝΙΝΙΡΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ      ΟΦΗ      03:28.41

10           ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΣΟΦΙΑ           ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:53.68

               

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΑΝΟΣ ΒΑΝΕΣΑ               ΟΦΗ      03:04.69

2              ΚΟΡΑΧΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ          ΝΟΡΕΘΥΜ          03:10.95

3              ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:11.13

4              ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ         ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:20.46

5              ΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΑΝΩ         ΝΟΡΕΘΥΜ          03:25.60

6              ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΝΙΚΗ            ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:35.67

7              ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ     ΑΡΓΗΡΑΚ             03:36.08

8              ΛΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ         ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:58.61

               

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ                    

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        ΩΡΙΩΝΑΣ             03:01.94

2              ΚΩΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ              ΟΦΗ      03:01.99

3              ΣΕΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ           ΝΟΧΑΝ 03:04.33

4              ΔΕΡΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                ΝΟΡΕΘΥΜ          03:11.67

5              ΦΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:39.97

6              ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ              ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:44.50

7              ΚΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      ΑΡΓΗΡΑΚ             03:47.71

               

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ        ΝΟΧΑΝ 02:38.30

2              ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΝΟΧΑΝ 02:38.78

3              ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        02:41.99

4              ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΩΡΙΩΝΑΣ             02:46.24

5              ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ      ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      02:59.76

6              ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΝΟΡΕΘΥΜ          03:01.96

7              ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:12.46

8              ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΝΟΗΡΑΚΛ           03:19.27

9              ΤΣΙΒΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:26.71

10           ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΕΓΟΗ     04:17.53

11           ΒΕΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΕΓΟΗ     04:44.38

               

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:40.84

2              ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        02:43.83

3              ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΝΟΧΑΝ 02:46.42

4              ΡΙΤΣΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ          ΝΟΡΕΘΥΜ          02:47.18

5              ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΝΟΧΑΝ 02:52.27

6              ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        02:55.58

7              ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      02:58.34

8              ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                ΟΦΗ      03:02.33

9              ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΡΓΗΡΑΚ             03:06.19

10           ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ     ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:06.22

11           ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ     ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:14.04

12           ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΩΡΙΩΝΑΣ             03:52.93

13           ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      04:15.50

               

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ                        

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΕΓΟΗ     02:46.19

2              ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      02:48.09

3              ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΟΦΗ      02:53.45

4              ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΝΟΡΕΘΥΜ          02:55.28

5              ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΟΦΗ      03:06.50

6              ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:06.59

7              ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΚΟΗ       03:12.93

8              ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ            ΝΟΧΑΝ 03:15.35

9              ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:17.26

10           ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ               ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:22.55

11           ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:32.18

12           ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              ΑΡΓΗΡΑΚ             03:33.78

13           ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:39.73

14           ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:45.70

15           ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ      ΑΡΓΗΡΑΚ             03:48.00

16           ΒΕΙΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:55.11

17           ΠΑΓΙΑΒΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        04:23.40

18           ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        04:35.41

               

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΠΑΙΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ    ΝΟΧΑΝ 03:17.67

2              ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ     ΝΟΧΑΝ 03:22.77

3              ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ        ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:23.10

4              ΠΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΧΑΝ 03:34.49

5              ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      04:02.50

               

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ  ΝΟΧΑΝ 03:48.22

2              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      ΝΟΧΑΝ 03:49.05

3              ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ          ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ     03:50.14

4              ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.      03:54.60

5              ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ               ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ        03:59.96

               

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      03:21.26

2              ΧΟΛΕΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΝΟΧΑΝ 03:27.05

3              ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΝΟΗΡΑΚΛ           03:51.94

               

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ                          

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             ΩΡΙΩΝΑΣ             03:25.83

2              ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                ΝΟΧΑΝ 03:35.65

3              ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                ΩΡΙΩΝΑΣ             03:44.41

               

 

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ                       

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              ΩΡΙΩΝΑΣ             06:18.09

2              ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ       ΩΡΙΩΝΑΣ             06:35.08

3              ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ               ΩΡΙΩΝΑΣ             06:51.74

4              ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ    ΩΡΙΩΝΑΣ             06:52.80

               

 

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ                           

Κ/ξη       Ονοματεπώνυμο             Σωματείο            Επίδοση

1              ΖΑΜΠΙΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΓΟΗ     06:46.37

2              ΚΟΡΕΞΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ             ΑΟ ΠΡ.ΗΡΑΚ      07:20.24

Σχόλια