Αθλητισμός

Υπάρχει δράση σήμερα σε Α2 - Β και Γ ΕΠΣΗ

Τα παιχνίδια της Α1 ΕΠΣΗ είναι προγραμματισμένα όλα για αύριο Κυριακή, ωστόσο, σήμερα υπάρχει δράση στις μικρότερες κατηγορίες των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου στο Ηράκλειο.

 

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

Για την Α2 ΕΠΣΗ

Σήμερα 17:30

Ηρακλής Νιπ. - Πόρος: Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Καζόγλου Χ.

Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος.

Ρούβας - Δίας: Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Στεφανίδης Σ.

Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης.

Αγία Βαρβάρα - ΕΓΟΗ: Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π.

Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης.

ΑΟ Καμινίων - Νέοι Ηροδότου: Μαυραντωνάκης Ι., Ζαχαριουδάκης Γ., Καούρας Γ.

Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ.

Νέοι Εργοτέλη - Τριτωνία: Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ.

Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος.

Αθλόπολις - ΟΦΑ: Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γρηγοράκης Ι.

Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός.

Δωριέας - Δόξα Γαλιάς: 3-0 α.α.

Ραύκος - Ασήμι: 0-3 α.α.

 

Για την Β1 ΕΠΣΗ

Σήμερα 15:15

Εθνικός - Κανάρια: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μοχιανάκης Α., Μπαλίδης Α.

Σήμερα 17:30

Πήγασος - Διαγόρας: Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Νέοι Μινωικής - Δόξα Ηρακλείου: Φουκάκης Γ., Βασάκης Γ. Ε., Ψαρράς Κ.

Χαραυγή - Ποσειδώνας: Κυριακόπουλος Κ., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.

Μοχός - Ομόνοια: Σαμιωτάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Μαυρουδής Ι.

Ερμής Ατσαλένιου - Γαρίπα: Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Μπλαβάκης Ε.

ΠΑΟ Γουβών - Βόνη: Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ.

 

 

Για την Β2 ΕΠΣΗ

Αύριο 17:30

ΑΕ Καμηλαρίου-Μαρτινέγκο: Μάτσας Κ., Καούρας Γ., Μπεκιράκης

Πατούχας-Γωνιές: Μπλαβάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π.

Αύριο 17:30

ΟΦΗ 94-Ασίτες: Ζερβάκης Ε. Γ., Καμπιτάκης Κ., Σαρόγλου Ε.

Παλιανή 2008- Δειλινών ΠΑΟ: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Φερετζάκης Ν.

Ρόκα-Άγιος Δημήτριος: Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Ψαρράς Κ.

Θέρισσος-Μεταξοχώρι: Μοχιανάκης Α., Κατσογιάννης Η., Μαυρουδής Ι.

Ολυμπιακός Μαλεβιζίου-Μαραθώνας: Σταυρακάκη Ν., Πλαίτης Γ., Γενετζάκης Ε.

Δαμάστα-Νέοι Αλμυρού: Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ., Ζαφείρης Α.

 

Για την Γ ΕΠΣΗ

Σήμερα 17:30

Πηγαϊδάκια-Δαφνές: Κατσογιάννης Η., Μαστορίδης Δ., Μαντσε Ν.

Χείμαρος-ΟΦΑΜ: Ζιουτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.

Αύριο 12:00

Καπετάν Μιχάλης Κόρακας-Αναγέννηση Μεσσαράς: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κώστας Κ., Φανουράκη Μ.

Κουνάβοι-ΠΟΗ: Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.

Αύριο 12:30

Τηγανίτης ΑΣΗ-'Ινι: Δρακουλάκης Κ., Σαρόγλου Ε., Τσαμπουράκης Γ.

Σχόλια