Αθλητισμός

Ξεκινά το Παιδικό Τουρνουά του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Το Σαββατοκύριακο 28-29 Απριλίου ξεκινά το 7ο Παιδικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ , που δίνει την δυνατότητα σε 32 συλλόγους  ή αθλητικά κέντρα με 155 ομάδες και με προβλεπόμενη συμμετοχή 3500 παιδιών, να λάβουν μέρος σε ένα από τα μεγαλύτερα  τουρνουά της χώρας .

Η διάρκεια προβλέπεται να είναι  2,5 μήνες με 562 προβλεπόμενα παιχνίδια.

Τους αγώνες θα διαιτητεύσουν επίσημοι διαιτητές και σε όλα τα παιχνίδια θα υπάρχει ιατρική κάλυψη .

Σκοπός του τουρνουά  είναι να προσφέρει  άσκηση- χαρά – ψυχαγωγία και διασκέδαση στα παιδιά , με στόχο την ανάπτυξη και την ενίσχυση των υψηλών αξιών του αθλητισμού.

Η γιορτή της  λήξης , προβλέπεται να γίνει στο Παγκρήτιο Στάδιο με αγώνες μικρής διάρκειας .

Σε όλους τους συλλόγους ή αθλητικά κέντρα θα απονεμηθούν  πλακέτες .Στις 3 πρώτες ομάδες- όπου υπάρχει βαθμολογία - θα απονεμηθούν κύπελλα, μετάλλια και θα δοθούν αναμνηστικά διπλώματα σε όλους τους  συμμετέχοντες αθλητές .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        ΑΓΩΝ. 11Χ11 

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ  1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

9.00

 

ΠΟΑ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

10.00

 

ΑΟΑΝ

ΛΙΝΤΟ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΦΗ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

10.00

 

ΠΑΟ  1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

11.00

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

12.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                          ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

12.00

 

ΠΑΟ  2

ΠΟΑ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                  ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

11.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

12.00

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

9.00

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΛΙΝΤΟ 3

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

10.00

 

ΠΟΑ 1

ΑΟΑΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΟΦΗ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

12.00

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΡΕΠΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                 ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ 2

ΟΦΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

11.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΑΕΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

9.00

 

ΠΑΟ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΟΤ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

12.00

 

ΚΑΝΤΙΑ 1

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

9.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΟΦΗ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-18

11.00

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                          ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΚΑΝΤΙΑ 2

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΠΑΟ 3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΠΟΑ 3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

ΡΕΠΟ

 

GERARGS

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΑΟΚ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ        ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΚΑΝΤΙΑ  1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΠΟΑ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΚΑΝΤΙΑ 2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΠΟΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2

ΜΙΝΩΙΚΗ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΠΟΑ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΑ

ΠΑΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

GERARDS 1

ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΕΡΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 3

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

ΡΕΠΟ

 

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΟΡΤΥΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

GERARDS 2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

AOT

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΠΟΑ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΑΟ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

ΡΕΠΟ

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΠΟΑ 2

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

ΡΕΠΟ

 

ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ

ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΠΟΑ 3

ΚΑΝΤΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOINΤ               ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΑΕΚ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

ΡΕΠΟ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΟΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

GERARDS

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΠΑΟ 3

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΕΡΜΗΣ

ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΛΙΝΤΟ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

 

ΠΟΑ 1

ΟΦΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

12.00

 

ΚΑΝΤΙΑ

GERARDS

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

9.00

 

ΟΦΑ

ΠΟΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

11.00

 

ΠΑΟ

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018

10.00

Σχόλια