Αθλητισμός

Αυλαία με το All Star Game των μικρών για την ΕΚΑΣΚ

Ολοκληρώνονται τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ την προσεχή Κυριακή 28/5 με τη διεξαγωγή του All Star Game παμπαίδων-παγκορασίδων και μίνι Κρήτης.

Η γιορτή των μικρών αθλητών θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό των Αρχανών.

Αναλυτικά, η ανακοίνωση της ΕΚΑΣΚ:

«H Τελική Φάση (All Star Game) των Παμπαίδων, Παγκορασίδων και Μίνι Κρήτης 2016-2017, θα διεξαχθεί την Κυριακή 28/5/2017 στο κλειστό γυμναστήριο Αρχανών και τη συνδιοργάνωση έχει αναλάβει το σωματείο Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ και η ΕΚΑΣΚ.

Συμφώνα με την ψηφοφορία των προπονητών επιλέχτηκαν οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες:

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (εκπροσωπούνται 18 σωματεία)

1       ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ       2002       Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ

2       ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2002       Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ

3       ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ       2002       ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4       ΔΟΥΣΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2002       ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

5       ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ       2003       ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6       ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2002       ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ

7       ΜΠΑΓΛΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ       2002       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

8       ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       2003       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

9       ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2002       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

10       ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ       2002       ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11       ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2003       ΑΟ ΚΥΔΩΝ

12       ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ       2002       ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13       ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       2002       ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

14       ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2002       ΑΣΚΗΣΗ ΑΠΜΣ

15       ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       2003       ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

16       ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2002       ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

17       ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       2002       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

18       ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       2003       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

19       ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2002       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20       ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       2003       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

21       ΚΑΨΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       2002       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

22       ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2002       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

23       ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       2002       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

24       ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2002       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

25       ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2003       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

26       ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ       2002       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

27       ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ       2002       ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ

28       ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ       2003       ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ

29       ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       2002       ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ

30       ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ       2002       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

31       ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

32       ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

33       ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ-ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       2003       ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ

34       ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2002       ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (εκπροσωπούνται 6 σωματεία)

1       ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ       2003       ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ

2       ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ       2003       ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ

3       ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ       2003       ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ

4       ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

5       ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

6       ΜΕΤΑ ΚΛΑΡΙΤΑ       2003       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

7       ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ       2003       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

8       ΒΕΡΙΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2003       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

9       ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

10       ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2002       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

11       ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

12       ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ       2002       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

13       ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΗ-ΜΟΡΓΚΑΝ ΑΝΝΑ       2003       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

14       ΚΟΣΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       2005       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

15       ΚΟΣΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ       2002       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

16       ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       2003       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17       ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ       2002       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

18       ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ       2002       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19       ΤΣΩΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ       2003       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

20       ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΝΑ       2003       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

21       ΙΑΤΡΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22       ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23       ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

24       ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       2002       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (εκπροσωπούνται 7 σωματεία)

1       ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ       2006       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

2       ΠΑΚΕ ΙΩΑΝΝΑ       2004       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

3       ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ       2004       ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ

4       ΑΠΑΒΑΛΟΑΙΕ ΚΑΡΛΑ-ΚΡΙΣΤΙΝΑ       2004       ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ

5       ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ       2004       ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ

6       ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

7       ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

8       ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

9       ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

10       ΔΙΒΙΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

11       ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

12       ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

13       ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

14       ΚΟΣΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       2005       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

15       ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ       2004       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

16       ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ       2004       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17       ΚΙΝΤΡΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       2004       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

18       ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ       2004       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19       ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ       2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20       ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ       2005       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21       ΜΕΤΑΞΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ       2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22       ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ       2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

      ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (εκπροσωπούνται 16 σωματεία)

1       ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2005       Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ

2       ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ       2004       Α.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ

3       ΚΟΖΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ       2004       ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4       ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       2004       ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5       ΣΗΦΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ       2004       ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6       ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΦΟΙΒΟΣ       2004       ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

7       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ       2004       ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

8       ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ       2005       ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

9       ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2004       ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

10       ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ       2004       ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11       ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ       2004       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

12       ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ       2005       ΑΟ ΚΥΔΩΝ

13       ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ       2004       ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14       ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2004       ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

15       ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2005       ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

16       ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

17       ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

18       ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       2004       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

19       ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2004       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20       ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2004       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

21       ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2004       ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

22       ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

23       ΚΑΡΚΑΝΑΚΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

24       ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ       2004       ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

25       ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2004       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

26       ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ       2005       ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ

27       ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2005       ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΕ

28       ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ       2004       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

29       ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ       2004       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

30       ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

31       ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2004       ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

32       ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ       2004       ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ

33       ΤΣΟΥΡΡΗ ΡΟΜΠΕΡΤΟ       2004       ΠΕΔΙΑΔΑ Α.Ο.Χ

34       ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ       2005       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

35       ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2005       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα :

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           12.00    ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΘΗΝΑ      (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           13.30     ΔΙΑΣ - ΑΡΗΣ                    (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           15.00    ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΗΡΑ          (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ      28/5/2017           16.30    ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ   (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

 Οι παραπάνω αθλητές και αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται με δική τους ευθύνη στο κλειστό γυμναστήριο Αρχανών τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα από την ορισμένη ώρα του αγώνα που θα λάβουν μέρος και να έχουν μαζί τους την αθλητική εμφάνιση του σωματείου τους.

Υπεύθυνοι των ομάδων είναι οι προπονητές του Αναπτυξιακού προγράμματος της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. κκ. Καρκανάκης Στέλιος - Καρλάφτης Σπύρος - Πολοπετράκης Πέτρος και Λεκάκος Θεόδωρος.

Η είσοδος είναι δωρεάν και καλούμε αθλητές, προπονητές, παράγοντες, γονείς και όλο το φίλαθλο κόσμο να στηρίξει τις προσπάθειες των παιδιών!!!»

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια