Αθλητισμός

Έπαιξαν μπάσκετ τα γυμνάσια του νομού Ηρακλείου

Στη Χερσόνησο, τα Δύο Αοράκια και Μοίρες πραγματοποιήθηκαν από την Παρασκευή 31/3 έως την Τετάρτη 5/4 οι αγώνες καλαθοσφαίρισης αγοριών ΑθλοΠαιδείας γυμνασίων και σχολικών μονάδων ειδικής αγωγής Δ/θμιας Εκπ/σης Ν. Ηρακλείου.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα όπως τα ανακοίνωσε το Γραφείο Φυσικής Αγωγής:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ  ΑΓΟΡΙΩΝ

ΓΥΜΝ. ΧΕΡΣ (1) - ΜΑΛΙΩΝ (1) - ΓΟΥΒΩΝ - ΜΟΥΣΙΚΟ (1) - ΚΑΛΛΙΤΕΧ (1)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  31/3/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

ΓΥΜΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ (1)

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (1)

3-6

ΑΓΩΝ  2

ΓΥΜΝ ΓΟΥΒΩΝ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (1)

19-1

ΑΓΩΝ  3

ΓΥΜΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ (1)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ (1)

8-1

ΑΓΩΝ  4

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (1)

ΓΥΜΝ ΓΟΥΒΩΝ

4-0

ΑΓΩΝ  5

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (1)

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (1)

16-0

ΑΓΩΝ  6

ΓΥΜΝ ΓΟΥΒΩΝ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ (1)

8-5

ΑΓΩΝ  7

ΓΥΜΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ (1)

ΓΥΜΝ ΓΟΥΒΩΝ

8-8

ΑΓΩΝ  8

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (1)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ (1)

3-3

ΑΓΩΝ  9

ΓΥΜΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ (1)

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (1)

10-0

ΑΓΩΝ 10

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (1)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ (1)

11-2


       Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  -  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ   

ΓΥΜΝ. ΧΕΡΣ (2) - ΜΑΛΙΩΝ (2) - ΜΟΥΣΙΚΟ (2) - ΚΑΛΛΙΤΕΧ (2) -ΜΟΥΣΙΚΟ (3)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  31/3/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

ΓΥΜΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ (2)

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (2)

3-1

ΑΓΩΝ  2

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (2)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ (2)

3-3

ΑΓΩΝ  3

ΓΥΜΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ (2)

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (3)

11-0

ΑΓΩΝ  4

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (2)

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (2)

11-0

ΑΓΩΝ  5

ΓΥΝΜ ΜΑΛΙΩΝ (2)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ (2)

15-2

ΑΓΩΝ  6

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (2)

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (3)

5-1

       Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  -  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ   


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΓΟΡΙΩΝ - 2 ΑΟΡΑΚΙΑ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ & ΣΜΕΑΕ ΑΓΟΡΙΩΝ

                 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ  2  ΑΟΡΑΚΙΑ    

      1ος ΟΜΙΛΟΣ -  ΓΗΠΕΔΟ (1)               

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

1ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

14-7

ΑΓΩΝ  2

5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12-11

ΑΓΩΝ  3

1ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8-7

ΑΓΩΝ  4

2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

7ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3-9

ΑΓΩΝ  5

1ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3-9

ΑΓΩΝ  6

2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

5ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5-8

      2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΓΗΠΕΔΟ (2)               

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

8-5

ΑΓΩΝ  2

6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΜΝ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

15-0

ΑΓΩΝ  3

3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3-11

ΑΓΩΝ  4

2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

9-0

ΑΓΩΝ  5

3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

ΓΥΜΝ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

25-4

ΑΓΩΝ  6

2ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

6ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4-13

      3ος ΟΜΙΛΟΣ - ΓΗΠΕΔΟ (3)               

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

10ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ (ΜΕΙΚ)

12-0

ΑΓΩΝ  2

ΓΥΜΝ ΑΡΧΑΝΩΝ

12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

13-2

ΑΓΩΝ  3

3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

10-3

ΑΓΩΝ  4

ΓΥΜΝ ΑΡΧΑΝΩΝ

10ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ (ΜΕΙΚ)

8-1

ΑΓΩΝ  5

10ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛ (ΜΕΙΚ)

12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(1)

5-4

ΑΓΩΝ  6

ΓΥΜΝ ΑΡΧΑΝΩΝ

3ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

3-10

      4ος ΟΜΙΛΟΣ - ΓΗΠΕΔΟ (4)               

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

4ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6-11

ΑΓΩΝ  2

ΓΥΜΝ Ν. ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΓΥΜΝ ΑΡΧΑΝΩΝ (1)

4-3

ΑΓΩΝ  3

12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

ΓΥΜΝ Ν. ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

5-10

ΑΓΩΝ  4

4ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΜΝ ΑΡΧΑΝΩΝ (1)

12-8

ΑΓΩΝ  5

12ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(2)

ΓΥΜΝ ΑΡΧΑΝΩΝ (1)

14-4

ΑΓΩΝ  6

4ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΜΝ Ν. ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

9-4

      5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΓΗΠΕΔΟ (5)               

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΓΥΜΝ

ΓΥΜΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ(1)

12-13

ΑΓΩΝ  2

ΓΥΜΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (1)

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (1)

4-7

ΑΓΩΝ  3

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΓΥΜΝ

ΓΥΜΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (1)

7-5

ΑΓΩΝ  4

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (1)

ΓΥΜΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2)

9-2

ΑΓΩΝ  5

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΓΥΜΝ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (1)

8-2

ΑΓΩΝ  6

ΓΥΜΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΥΜΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (1)

6-3

      6ος ΟΜΙΛΟΣ - ΓΗΠΕΔΟ (6)               

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

13ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (2)

11-1

ΑΓΩΝ  2

ΕΠΑΛ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΓΥΜΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (2)

4-4

ΑΓΩΝ  3

13ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΜΝ  ΓΑΖΙΟΥ

9-3

ΑΓΩΝ  4

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (2)

ΕΠΑΛ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

7-6

ΑΓΩΝ  5

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (2)

ΓΥΜΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (2)

6-4

ΑΓΩΝ  6

ΕΠΑΛ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΓΥΜΝ  ΓΑΖΙΟΥ

7-11

ΑΓΩΝ  7

13ο ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΜΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (2)

10-3

ΑΓΩΝ  8

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ (2)

ΓΥΜΝ  ΓΑΖΙΟΥ

4-7

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ   ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ  ΑΓΟΡΙΩΝ

       Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  -  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ  ΜΟΙΡΩΝ   


ΤΕΤΑΡΤΗ 5/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (1)

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (1)

8-3

ΑΓΩΝ  2

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (2)

ΓΥΜΝ ΑΓ. ΔΕΚΑ

2-6

ΑΓΩΝ  3

ΓΥΜΝ ΑΓ. ΔΕΚΑ

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (1)

6-10

ΑΓΩΝ  4

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (1)

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (2)

10-4

ΑΓΩΝ  5

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (1)

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (2)

5-3

ΑΓΩΝ  6

ΓΥΜΝ ΑΓ. ΔΕΚΑ

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (1)

7-9

       Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  -  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ  ΜΟΙΡΩΝ  


ΤΕΤΑΡΤΗ 5/4/2017

ΩΡΑ

ΑΠΟΤ

ΑΓΩΝ  1

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (2)

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (4)

10-2

ΑΓΩΝ  2

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (3)

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (3)

8-1

ΑΓΩΝ  3

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (4)

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (3)

0-13

ΑΓΩΝ  4

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (3)

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (2)

0-8

ΑΓΩΝ  5

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (2)

ΓΥΜΝ ΜΟΙΡΩΝ (3)

1-13

ΑΓΩΝ  6

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (3)

ΓΥΝΜ ΠΟΜΠΙΑΣ (4)

5-1

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια