Αθλητισμός

Το πρόγραμμα στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου

Στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας θα είναι στραμμένα τα βλέμματα των φίλων του κλασικού αθλητισμού με τη συμμετοχή των κορυφαίων αθλητών- τριών της χώρας.

Οι αγώνες θα καταλειφθούν τηλεοπτικά από την ΕΡΤ 2 (17:30-19:30) και τις δύο ημέρες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α΄ ΗΜΕΡΑ : ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

ΟΡΙΟ

09:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής

5,80μ.

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής

14,50μ.

09:30

60μ.

ΕΠΤΑΘΛΟ 1

09:50

60μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

10:00

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ

3,60μ.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ

2,05μ.

10:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΕΠΤΑΘΛΟ 2

10:20

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ

3,60μ.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ

2,05μ.

11:00

60μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

11:30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής

7,30μ.

11:40

400μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

11:45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΕΠΤΑΘΛΟ 3

12:40

400μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

13:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΕΠΤΑΘΛΟ 4

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

16:25

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30

3.000μ. Βάδην

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:50

5.000μ. Βάδην

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:25

60μ.

ΠΚ Α΄

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**

17:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:31

60μ.

ΠΚ Α΄

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**

17:40

60μ.

ΠΠ Α΄

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**

17:51

60μ.

ΠΠ Α΄

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**

18:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18:05

60μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:11

60μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18:20

60μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:26

60μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:35

400μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:41

400μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:50

400μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:56

400μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

19:05

1.500μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

19:25

1.500μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Β΄ ΗΜΕΡΑ : ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΠΡΩΪΝΌ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

ΟΡΙΟ

10:00

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής

15,00μ.

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής

13,00μ.

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ

4,60μ.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ

1,70μ.

60μ. με Εμπόδια

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

10:20

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ

4,60μ.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ

1,70μ.

10:20

60μ. με Εμπόδια

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

10:35

800μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

11:15

800μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

11:30

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνας Επιλογής

12,60μ.

11:35

200μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

12:35

60μ. με Εμπόδια

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 1

12:45

200μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

13:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 2

13:30

60μ. με Εμπόδια

ΕΠΤΑΘΛΟ 5

14:15

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 3

14:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΕΠΤΑΘΛΟ 6

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

15:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 4

16:20

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:25

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30

3.000μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

16:45

3.000μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:05

3.000μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:25

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:30

1000μ.

ΕΠΤΑΘΛΟ 7

17:45

800μ.

ΠΕΝΤΑΘΛΟ5

18:00

60μ. με Εμπόδια

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:05

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18:07

60μ. με  Εμπόδια

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:10

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18:20

60μ. με Εμπόδια

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:27

60μ. με Εμπόδια

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:35

200μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:41

200μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:50

200μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:56

200μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

19:05

800μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1ηΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

19:12

800μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2ηΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

19:25

800μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

19:32

800μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια