Live από τα γήπεδα της Γ' Εθνικής

Σε εξέλιξη είναι τα πρώτα ματς του 2017 για την Γ' Εθνική με έντονο κρητικό ενδιαφέρον, καθώς αυτή την ώρα αγωνίζονται Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος στο Παγκρήτιο, ΠΟΑ-Ηλυσιακός στο Ατσαλένιο και Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών στο Ζηρίνειο.

Παρακολουθείστε από το neakriti.gr την διακύμανση των αποτελεσμάτων

Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος 2-3 (ΤΕΛΙΚΟ)

Οδυνηρή ήττα με 2-3 γνώρισε ο Εργοτέλης στο Παγκρήτιο από τον Άγιο Ιερόθεο! Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 0-2 στο α' ημίχρονο με γκολ των Σαγανά και Θανόπουλου.

Ο Εργοτέλης μείωσε 1-2 στις αρχές του β' ημιχρόνου με τον Βογιατζή και στο 56' ισοφάρισε 2-2 ο Καϊμακαμούδης. Ο Άγιος Ιερόθεος πήρε τη νίκη με 2-3 με σκόρερ τον Σούφλα στο 74'!

ΠΟΑ-Ηλυσιακός 3-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Ηλυσιακός άνοιξε το σκορ στο 8' με τον Ιωάννου και ισοφάρισε 1-1 στο 19' ο Αραβιάκης. Λίγο πριν ολοκληρωθεί το α' ημίχρονο, ο Τριανταφύλλου έδωσε προβάδισμα 2-1 στον ΠΟΑ. Το τελικό 3-1 για τον ΠΟΑ διαμόρφωσε στις καθυστερήσεις ο Αμπντουραχμάνι.

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)