Αθλητισμός

Γέμισε μικρούς κολυμβητές η πισίνα του Λίντο

Με τη συμμετοχή 287 αθλητώ και αθλητριών από 14 σωματεία της Κρήτης πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο η ημερίδα κολύμβησης  προαγωνιστικών κατηγοριών (9-12 ετών).

Το κολυμβητήριο Ηρακλείου γέμισε από μικρούς κολυμβητές, οι οποίοι έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό. Την ευθύνη της διοργάνωσης είχε η ΠΕΚΥΚΡ.

Αναλυτικά, οι τρεις πρώτοι ανά ηλικία σε κάθε αγώνισμα:

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

161496

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:37.37

2

162696

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

00:38.25

3

166407

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

00:39.82

4

167303

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:41.20

7

166406

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

00:42.07

8

169290

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

00:43.19

9

169772

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:43.33

10

169828

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:44.25

14

171978

ΚΑΡΠΟΥΣΟΡ ΛΟΥΤΣΙΑΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

2007

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ10

00:46.61

25

175133

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ09

01:26.50

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

162073

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:36.67

2

162515

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:37.95

3

166408

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

00:38.64

6

168872

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:41.67

7

166357

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:43.69

17

169334

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:49.77

8

169573

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:44.85

10

170107

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

2007

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

00:45.30

11

170988

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

00:47.62

16

174476

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ09

00:48.52

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

2

166358

ΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:46.88

5

164952

ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ12

00:48.23

10

165629

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

00:50.16

4

165733

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:47.35

7

167385

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

00:48.80

9

167401

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΕΓΟΗ

ΑΓ11

00:50.15

1

169635

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

00:39.35

6

169768

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:48.78

8

169954

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:49.65

3

174777

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2008

ΕΓΟΗ

ΑΓ09

00:47.04

15

174275

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ09

00:52.91

17

174431

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ09

00:53.12

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

2

164251

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

00:39.51

3

169326

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ12

00:40.80

4

164278

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:42.33

1

167322

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:39.43

7

173980

ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:45.18

10

170106

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ11

00:48.51

6

169776

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:45.01

13

174004

ΚΑΤΣΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ10

00:49.39

20

171875

ΠΛΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2007

ΩΚΕΑ ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:54.88

11

174359

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2008

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ09

00:48.56

18

174474

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ09

00:53.83

19

174579

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ09

00:54.83

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

3

162744

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:21.96

5

169164

ΓΙΑΧΑΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:23.02

22

176011

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:36.55

1

166264

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:18.22

2

166406

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:20.52

4

166405

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:22.24

7

169777

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:25.25

12

170220

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:28.87

13

170986

ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:30.30

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

160368

ΣΟΥΛΑ ΜΙΡΑΛΜΠΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:12.27

2

166037

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:13.83

3

162517

ΚΩΣΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:14.97

5

166357

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:19.12

13

164107

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

01:26.58

14

169161

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:27.18

19

170951

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

01:31.12

24

172160

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

01:38.81

26

169778

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

01:40.29

27

175017

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ09

01:41.21

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

2

163114

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:45.60

6

171530

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:51.04

10

171526

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΕΓΟΗ

ΑΓ12

01:53.29

1

167397

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

01:41.83

7

173561

ΚΟΤΖΑΝΤΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:52.17

9

167346

ΣΩΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

01:53.14

3

169773

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:46.31

4

169642

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

01:47.18

5

170729

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

01:49.33

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

166586

ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

01:46.49

2

168076

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

01:49.04

11

175434

ΒΥΝΙΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:58.27

3

165934

ΠΕΡΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:49.59

4

168726

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:49.71

5

168872

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:51.05

10

171694

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

01:55.75

12

169769

ΚΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

02:00.17

13

170477

ΜΑΡΚΟΥ ΤΕΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

02:00.80

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

172515

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

03:47.41

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

164251

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

02:57.17

3

169326

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ12

03:08.37

4

164278

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

03:33.02

2

167322

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

03:07.15

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

162696

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

05:22.05

2

161359

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

05:34.45

3

164656

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

05:51.17

5

166848

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

06:02.38

7

165733

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

06:30.76

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

162063

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ12

05:45.76

2

167301

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

06:04.74

4

164899

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

06:17.97

3

168656

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

06:08.07

5

164107

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

06:19.27

6

169572

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

06:40.59

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

157920

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

02:49.78

2

162511

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

02:55.29

3

162516

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

02:58.26

5

165955

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

03:05.66

6

169290

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

03:17.60

7

167672

ΚΟΟΥΛΜΑΝ ΧΕΝΡΥ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

03:23.08

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

162515

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:09.51

2

162512

ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:13.64

3

168318

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

03:30.31

5

165934

ΠΕΡΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

03:35.40

6

169826

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

04:19.08

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

166809

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

11:33.54

2

161973

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

11:38.22

3

166407

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

11:51.53

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

159105

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

10:52.99

2

162073

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

10:58.40

3

162072

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

11:25.61

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

159105

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:30.36

2

160368

ΣΟΥΛΑ ΜΙΡΑΛΜΠΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:30.96

3

162072

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΝΙΚΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

00:33.33

7

166357

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:35.82

9

163749

ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:37.13

10

167350

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΙΝΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

00:38.89

13

169776

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:39.21

16

171103

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

00:40.63

19

169778

ΠΑΝΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

00:43.23

20

174359

ΜΠΙΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2008

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ09

00:43.92

26

174474

ΜΠΑΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ09

00:45.02

28

174476

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2008

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ09

00:45.04

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

157920

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:32.15

2

162511

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:32.90

3

162516

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:33.71

4

166264

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:35.26

5

165955

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

00:35.57

7

165733

ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

00:38.13

8

169642

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

00:38.31

9

169777

ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:38.44

10

169828

ΚΑΛΩΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:38.50

14

174777

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2008

ΕΓΟΗ

ΑΓ09

00:39.60

19

174275

ΣΒΥΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ09

00:41.92

29

175020

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ09

00:45.43

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

5

168076

ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ12

00:50.19

9

168318

ΜΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ12

00:52.79

11

167530

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

ΓΑΣΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

00:54.37

2

163749

ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ11

00:47.32

3

169572

ΦΑΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ11

00:48.74

4

168726

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

00:48.85

1

170107

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

2007

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ10

00:47.14

12

172160

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΓΝΗ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ10

00:55.08

14

174567

ΧΑΤΑΔΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

2007

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ10

00:56.74

19

174429

ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΣΟΦΙΑ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ09

01:02.08

20

174761

ΜΑΡΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

2008

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ09

01:02.58

22

174579

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2008

ΚΟΗ

ΚΡ09

01:06.08

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

2

161973

ΔΟΚΟΥΜΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ12

00:46.39

3

169164

ΓΙΑΧΑΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

00:47.50

5

166809

ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

00:49.43

1

167397

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

00:46.21

4

166405

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

00:47.62

8

170995

ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

00:50.97

11

170729

ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:52.50

12

169954

ΜΕΡΣΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

00:52.84

13

170220

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

00:52.99

24

174431

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2008

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ09

00:59.91

38

174473

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2008

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ09

01:19.31

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

166408

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:31.20

2

164899

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΚΡ12

01:34.44

3

163572

ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

01:46.77

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

2

166407

ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ12

01:34.32

3

166782

ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

01:34.33

1

167303

ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:34.08

4

166406

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

01:40.88

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

164251

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ12

01:24.10

3

169326

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ

2005

ΚΟΗ

ΚΡ12

01:28.80

4

162515

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

01:30.33

2

167322

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

01:24.91

5

165934

ΠΕΡΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

01:34.55

6

168656

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

01:34.74

7

170994

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ10

01:36.07

10

171694

ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

01:37.49

17

169573

ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

01:45.13

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

157920

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

01:22.51

2

164656

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

01:29.58

4

165629

ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

01:35.82

5

167672

ΚΟΟΥΛΜΑΝ ΧΕΝΡΥ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

01:36.72

6

170995

ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ11

01:41.39

7

172515

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2006

ΝΟΗΡΑΚΛ

ΑΓ11

01:43.51

3

170993

ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:35.80

8

173508

ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2007

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ10

01:46.01

11

169768

ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

01:49.94

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

166037

ΚΑΝΟΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

02:36.83

2

162063

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΟΦΗ

ΚΡ12

02:40.16

3

162517

ΚΩΣΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

02:44.77

8

168872

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

03:06.14

9

169161

ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

2006

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ11

03:11.02

11

166085

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΚΡ11

03:12.36

12

170951

ΣΩΠΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2007

ΚΟΗ

ΚΡ10

03:14.71

13

171103

ΜΑΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ10

03:15.30

14

170478

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ10

03:16.52

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

162696

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ12

02:34.33

2

161359

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2005

ΟΦΗ

ΑΓ12

02:35.87

4

162511

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΑΓ12

02:41.40

8

165955

ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

02:54.35

9

166848

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2006

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ11

02:54.80

12

169290

ΔΑΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2006

ΑΡΓΗΡΑΚ

ΑΓ11

03:02.70

3

169635

ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2007

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ10

02:41.33

16

169571

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2007

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ10

03:22.20

18

169772

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2007

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΑΓ10

03:26.71

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

164715

ΧΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΚΡ12

03:28.96

2

165936

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΝΟΡΕΘΥΜ

ΚΡ12

03:48.70

3

174569

ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΝΑ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΚΡ11

03:50.93

4

167302

ΠΕΧΥΝΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2006

ΤΡΙΤ.ΗΡΑΚΛ

ΚΡ11

04:04.14

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

2

167347

ΦΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

03:38.56

3

171530

ΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΔΕΛΦ.ΗΡΑΚ.

ΑΓ12

03:48.98

4

173986

ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2005

ΚΟΗ

ΑΓ12

03:55.33

1

166405

ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2006

ΗΡΑΚΛ91

ΑΓ11

03:35.94

5

168866

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2006

ΟΜ.ΚΟΛ.ΥΔΡ

ΑΓ11

04:03.03

6

168868

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2006

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΑΓ11

04:04.02

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΡΟΑΓ/ΣΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

ΑΜ

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Σωματείο

Κατηγορία

Επίδοση

1

159105

ΓΚΟΓΚΟΣΗ ΔΑΝΑΗ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

05:52.39

2

162073

ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

2005

ΩΡΙΩΝΑΣ

ΚΡ12

05:58.71

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΤΑ ΝΕΑ του neakriti.gr ΣΤΟ Google News

Τα δημοφιλέστερα του 24ώρου

Σχόλια