Αθλητισμός

Έγιναν οι κληρώσεις της ΕΚΑΣΚ

Έγιναν οι κληρώσεις στα νέα πρωταθλήματα Γυναικών και Παίδων Β΄της ΕΚΑΣΚ. Αναλυτικά τα προγράμματα:

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Α ΓΥΡΟΣ

                                                                1η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      29/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

      29/10/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.      

      2      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      12/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

      12/11/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ            

      3      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      26/11/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ            

      26/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

      1      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      25/09/16            ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      

      25/09/16            Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      

      25/09/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

      25/09/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

      2      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      02/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      

      02/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

      02/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

      02/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

      3      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      09/10/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

      09/10/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

      09/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΣΚΗΣΗ      

      09/10/16      2 ΑΟΡΑΚΙΑ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

      4      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      16/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      

      16/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

      16/10/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      

      16/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

      5      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      23/10/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΑΣΚΗΣΗ      

      23/10/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

      23/10/16      2 ΑΟΡΑΚΙΑ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      

      23/10/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

      6      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      06/11/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      

      06/11/16      Β.Α.Κ.      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      

      06/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΑΣΚΗΣΗ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      

      06/11/16      ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

      7      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      13/11/16      ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ      ΗΡΟΔΟΤΟΣ      Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

      13/11/16      2 ΑΟΡΑΚΙΑ      ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2      ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

      13/11/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΑΟ  ΚΥΔΩΝ      ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ      

      13/11/16      ΚΛΑΔΙΣΟΥ      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ      ΑΣΚΗΣΗ      

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

      1      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      25/09/16            ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      

      25/09/16            ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      

      25/09/16            ΑΡΧΑΝΩΝ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      

      Ρεπό:      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

      2      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      02/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      

      02/10/16      ΣΗΤΕΙΑΣ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      

      02/10/16      ΜΟΙΡΩΝ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      

      Ρεπό:      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

      3      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      09/10/16      ΝΕΑΠΟΛΗΣ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      

      09/10/16      ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      

      09/10/16      ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      

      Ρεπό:      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

      4      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      16/10/16      ΜΟΙΡΩΝ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      

      16/10/16      ΑΡΧΑΝΩΝ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      

      16/10/16      ΣΗΤΕΙΑΣ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      

      Ρεπώ:      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

      5      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      23/10/16      ΝΕΑΠΟΛΗΣ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      

      23/10/16      ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      

      23/10/16      ΛΙΝΤΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      

      Ρεπό:      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

      6      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      06/11/16      ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      

      06/11/16      ΑΡΧΑΝΩΝ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      

      06/11/16      ΜΟΙΡΩΝ      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      

      Ρεπό:      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

      7      η Αγωνιστική

      Ημ/νια      Ωρα      Γήπεδο      Α  γ  ώ  ν  α  ς      Σκορ

      13/11/16      ΝΕΑΠΟΛΗΣ      Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ      

      13/11/16      ΛΙΝΤΟ      ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ      ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ      

      13/11/16      ΣΗΤΕΙΑΣ      ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ      ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ      

      Ρεπό:      ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Σχόλια